Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 13:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Priorytety Boskie i miłość 
Autor Wiadomość
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
ok. 1,1 mld katolików (50,1% wszystkich chrześcijan i 15,9% światowej populacji),
ok. 800 mln protestantów (odpowiednio 36,7% i 11,6%), w tym:
ok. 279 mln zielonoświątkowcy
ok. 215 mln ewangelikalni
ok. 85 mln anglikanie
ok. 80 mln ewangelicy reformowani
ok. 77 mln luteranie
ok. 74 mln metodyści
ok. 72 mln baptyści (według danych samego kościoła około 100 mln[31])
ok. 260 mln prawosławnych i wiernych kościołów orientalnych (odpowiednio 11,9% i 3,8%),
ok. 28 mln chrześcijan należących do pozostałych odłamów (głównie Mormoni, Świadkowie Jehowy i Stowarzyszenie Chrześcijańskiej Nauki; odpowiednio: 0,7%, 0,4% i 0,1%)[a].

Islam
Hinduizm
Buddyzm
Sikhizm
Judaizm
Bahaizm
bezwyznaniowi
judaizm
konfucjanizm
Neoteizm
Satanizm
Lucyferianizm
Bractwo Zodiaku
Religie Słowian
Religie Germanów
Religie afrykańskie
Neopogaństwo
Gnostycyzm
Kalwinizm
Religi i wierzeń było dużo więcej musiałbym chyba cały dzień na to poświęcić to tylko ich cząstka.

Każdy kto jest w religii wewnątrz im bardziej w niej jest tym bardziej jest jej pewny o czym to świadczy ??
W moim mniemaniu może być wiele "źródeł" oraz miejsc we wszechświecie a wszechświat dalej jest bardzo tajemniczy i wiele o nim nie wiemy ...
Czytałem pewne świadectwo które bardzo mnie zainteresowało :
Byłem zdumiony… Myślałem, że będę przyprowadzał do Matki Bożej chłopaków, którzy sami od siebie nigdy do kościoła nie przyjdą i to będzie taka fajna forma ewangelizacji, by poprzez sztuki walki doprowadzić ich do chrześcijaństwa. Ale ona kręciła tylko głową i mówiła:

"Nie, to są dwa różne źródła mocy, nie można tego łączyć. Nie można być jednocześnie chrześcijaninem i buddystą.

Tutaj całe świadectwo
http://www.tajemnicamilosci.pl/bohatero ... maryi.html


N sie 07, 2016 14:11
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Nie rozumiem tylko czemu Kościół Katolicki nie szanuję tradycji hinduizmu , buddyzmu i innych religii a sam oczekuję szacunku wobec "niewiernych" bardzo mi się to nie podoba jak "nie okażesz szacunku to sam nie będziesz szanowany" ...
Wojny i zwalczanie cudzych religii jest kompletnie pozbawione sensu , ale to chyba część "zabawy" religijnych najgorsza religia pod tym względem to islam , obecnie wojna religijna jest bardzo blisko między islamem a chrześcijaństwem islamizacja i przyjmowanie uchodźców a dla nas Polaków i europejczyków jest jak strzelanie w swoje kolana bo energia isamczyków i fanatyków religijnych i to co oni noszą w sobie jest dla nas wszystkich wielkim zagrożeniem a "ojciec święty" jak na niego mówią jest dla nas Polaków i Europejczyków szkodliwy , ponieważ mówi byśmy tych uchodźców i terrorystów przyjmowali z otwartymi ramionami , pracowali na nich a później to sami wiecie zobaczcie co się dzieje we Francji
http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=439 ...


N sie 07, 2016 14:34
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
https://www.youtube.com/watch?v=yXNTmoYQ10o śmierc kliniczna bardzo ciekawe doświadczenie


N sie 07, 2016 16:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Każdy kto jest w religii wewnątrz im bardziej w niej jest tym bardziej jest jej pewny o czym to świadczy ??


Ludzie lubią popadać w skrajności.

Adrian1333 napisał(a):
Nie rozumiem tylko czemu Kościół Katolicki nie szanuję tradycji hinduizmu.


Bo wszystkie te religie to są same głupoty.

Adrian1333 napisał(a):
Wojny i zwalczanie cudzych religii jest kompletnie pozbawione sensu


To ma sens, w końcu najlepiej by było pozbyć sie tych wszystkich kłamliwych religii.

Adrian1333 napisał(a):
pracowali na nich a później to sami wiecie zobaczcie co się dzieje we Francji
http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=439 ...


Skoro opierasz sie na przepowiedniach Nostradamusa, to powiedz mi kiedy powstały te mapy które Nostradamus narysował, w którym to było roku?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N sie 07, 2016 17:16
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Jezus nie stworzył religii trzeba sobie to wprost powiedzieć tutaj są bardzo mądre słowa warto posłuchać i się zastanowić tutaj jest wypowiedź który spotkał Jezusa żywego który trafił do jego wnętrza i to opisuje jest to krótkie opowiadanie i treściwe .
https://www.youtube.com/watch?v=bA-9sMqgUnQ

Za to w hinduizmie jest tak..
"Czczenie Boskości (Daiva Bhakti) nie ma niczego wspólnego z religią urzędową ani dogmatyzmem.Religia przedstawia sobą zewnętrzną drogę, która jest potrzebna na określonym etapie, ale nie można zbyt dużo uwagi udzielać tej drodze. W Indiach jest dużo świątyń, w których służy się Bóstwom, Archaniołom (Dewom). Ale w Indiach jest dużo mędrców, jogów, którzy uczą oddawania czci Boskości w swoim sercu i uczą tego, jak osiągnąć bezpośredni kontakt z Bogiem wewnątrz siebie i Bóstwami, które zawsze są gotowe do kontaktu z człowiekiem. Obiecuje wam, że przyjdę do każdego z was, kto mnie zawezwie w swoim sercu. Przyjdę do was i pomogę w rozwiązaniu problemu, który najbardziej dotkliwie stoi przed wami i przeszkadza duchowemu wzrostowi. JAM JEST Sziwa (Śiwa), cieszyłem się z naszego dzisiejszego obcowania"


Tutaj macie opracowanie o islamie..
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IR/wiar_muzul.html

I teraz mam pytanie kto prędzej wywoła wojnę religijną ten kto Boga nosi w sercu czy ten który wierzy w dogmaty które niektóre są głupie po prostu ....
Skoro religie lub religia jest doskonała to czemu tyle wojen i krwi się przelało czy Jezus , Krishna , Budda , Mohhamed tego nauczali czy może jakiś fałszywy Bóg lub Szatan wkradł się i wykorzystał pewne grupy osobników by te prawdy przemieniały ?
Czy Jezus oraz reszta wielkich mistrzów tworzyły religie i ich kulty czy nauczali jak postępować w świecie materialnym i duchowym dając nam po prostu "klucze" byśmy się rozwijali i kierowali ku ewolucji oraz rozwojowi jak myślicie ?...


N sie 07, 2016 17:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Nie bardzo rozumiem o czym ty gadasz? :D :D
Najpierw wyskakujesz z jakimiś bredniami o Nostradamusie, później przechodzisz do opisu jakiś tam religii, no i ja sie pytam co to wszystko ma do czegokolwiek?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N sie 07, 2016 19:06
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
https://www.youtube.com/watch?v=yXNTmoYQ10o Śmierć kliniczna i jej opis


Pn sie 08, 2016 14:02
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Ktoś kasuje moje posty także proszę o skasowanie całego tematu


Śr sie 24, 2016 16:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Ktoś kasuje moje posty także proszę o skasowanie całego tematu


Kasują twoje posty, bo zamiast odnosić sie do tematu, to ty każesz oglądać jakieś filmiki na YouTube.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr sie 24, 2016 16:52
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Obojętne w każdym razie proszę o usunięcie wątku .


Śr sie 24, 2016 20:39
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Co nas prowadzi do Boga nasze miłosierdzie bo serce jest boskim narzędziem serce ma swoją inteligencje przez serce przychodzi zrozumienie w tym świecie robią wszystko by niszczyć nasze serca przez wypaczenia seksualne , narkotyki , alkohol , cała tą hipnozę i propagandę w telewizji oraz inny syf który nas ogłupia i wprowadza stan hipnozy i potężnej iluzji i odciąga zrozumienia prawdziwej istoty ludzkiej odciąga od życia wiecznego i od świata i miłości i dobroci z ducha ...
Serce i miłość boskie narzędzie ale gdy człowiek przez pychę oraz swój obniżony punkt widzenia przez grzech często chcę być 'mądrzejszy' od Boga i może nawet czuć się Bogiem w swojej własnej iluzji i zaprogramowanej rzeczywistości wchodzi coraz bardziej w świat demoniczny ...
Sam miałem przygody z demonami nie modliłem się myślałem , że wiem lepiej i miałem bardzo pyszne spojrzenie i emanowałem pychą po prostu dałem się wkręcić przez te demoniczne byty które ładowały we mnie pychę i dumę całkowicie przeinaczony punkt widzenia zaprowadziło mnie na samo dno to było żółte fałśzywę światło nie przypadkiem mówią , że żółte światło jest światłem demonów ...
Fałszywych guru jest ich pełno wszędzie wielu z nich ma wiedzę z dupy , ale niektórzy mówią z serca i bezinteresowności ważne aby umieć to rozróżnić (ale im bardziej się w brnie w grzechu który po prostu jest mordercą duszy oraz blokuję nasz rozwój czegoś co jest wieczne) to tym bardziej wchodzi się na wyższe pułapki tej demonicznej hierarchii dla której jesteśmy pożywieniem nasz duch może ulec zniszczeniu na zawsze ale każde zło prędzej czy później i tak ulegnie destrukcji , nie warto patrzeć na głupich bo to nie ma sensu patrzeć na to i wpaść do tego samego rowu co oni a żaden człowiek nie chcę skończyć w czarnej dupie a nasz punkt widzenia oraz rozwojowo możemy się tylko zbliżać do tego boskiego który ogarnia całość życia we wszechświecie a nasze oczy i dusza no cóż tu już zależy na jakim poziomie jesteśmy , ale miłosierdzie i bezinteresowna miłość to coś co nas chroni i prowadzi ku lepszemu i wyższemu a im dalej grzeszymy tym bardziej ten punkt widzenia się obniża i obniża i schodzi na punkt minusowy ...


Pt sie 26, 2016 19:40
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Wiem , że nic nie wiem i tyle wiem sam popełniłem wiele grzechów i wpadłem w grzeszną naturę , więc przepraszam wszystkich których starałem się umoralniać wtykając nos w nie swoje sprawy tak na prawdę wiem , że by wyciągać czyjeś drzazgi trzeba pierw wyciągnąć swoją własną a tego niestety nie było i nie ma choć na początku się tego wypierałem i przykrywałem to gdy nabrałem dystans widzę ile błędów popełniam wiem , że nikogo nie należy oceniać zbyt pochopnie i trzeba być uważnym i ostrożnym i przepraszam każdego bo mogłem komuś zaszkodzić i jeżeli komuś zryłem psychikę .


Pn wrz 19, 2016 18:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Wiem , że nic nie wiem i tyle wiem sam popełniłem wiele grzechów i wpadłem w grzeszną naturę , więc przepraszam wszystkich których starałem się umoralniać wtykając nos w nie swoje sprawy tak na prawdę wiem , że by wyciągać czyjeś drzazgi trzeba pierw wyciągnąć swoją własną a tego niestety nie było i nie ma choć na początku się tego wypierałem i przykrywałem to gdy nabrałem dystans widzę ile błędów popełniam wiem , że nikogo nie należy oceniać zbyt pochopnie i trzeba być uważnym i ostrożnym i przepraszam każdego bo mogłem komuś zaszkodzić i jeżeli komuś zryłem psychikę .


O co ci konkretnie chodzi?
W jakim celu o tym wszystkim tutaj gadasz?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn wrz 19, 2016 18:57
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Powinniście to obejrzeć wywiad astronoma który dość dobrze tłumaczy biblie i rozbija na cząstki pewne znaczenie koleś jest geniuszem warto obejrzeć .
https://www.youtube.com/watch?v=FrYhnqnVrK8


Śr wrz 21, 2016 13:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Powinniście to obejrzeć wywiad astronoma który dość dobrze tłumaczy biblie i rozbija na cząstki pewne znaczenie koleś jest geniuszem warto obejrzeć .
https://www.youtube.com/watch?v=FrYhnqnVrK8


Od tłumaczenia Biblii, to ja mam Papieża i jego podwładnych.
Więc herezje jakiegoś astronoma, nic mnie nie interesują.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr wrz 21, 2016 18:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL