Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 22:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Priorytety Boskie i miłość 
Autor Wiadomość
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Mało mnie interesuje co Ciebie interesuje szczerze moim błędem jest , że zwracam na Ciebie uwage robisz tu czarną robotę jak Satanista który chcę wszystkiemu jesteś kompletnie nieświadomym typem w dodatku chce wszystkiemu zaprzeczać tym swoim nieświadomym niczego móżdżkiem wszystkiemu używając do tego swojego "intelektu" ten kto żyje w grzechu nie pozna prawdy to metafora w dodatku bardzo trafna ale jak dla Ciebie ciało jest najważniejsze no to żyj tym ciałem i zamknij się w końcu bo rzygać mi się chce od twoich postów Ty ignorancki typie podtrzymujesz tylko te iluzje i robisz swoja czarną robotę by ludzie nie wierzyli w życie wieczne które powinno być naszym celem ...
Niektórzy chcą żyć i zależy im na życiu wiecznym , więc chłopino opuść ten wątek bo jesteś beznadziejny w tym co robisz bo (censored) wiesz co się tutaj dzieje tylko pieprzysz i irytujesz tą swoją głupotą nieświadomy typie i Satanisto .


Cz wrz 22, 2016 16:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Mało mnie interesuje co Ciebie interesuje szczerze moim błędem jest , że zwracam na Ciebie uwage


No widzisz!
Ty nie będziesz zwracał na mnie uwagi, a ja na ciebie jednak powinienem.
W końcu jako katolik musze zareagować na szerzenie herezji, które tu być może widzimy w twoim wydaniu.

Adrian1333 napisał(a):
ten kto żyje w grzechu nie pozna prawdy


Skąd takie wnioski?
Mógłbyś mi to wyjaśnić?

No i oczywiście ty "Adrian1333" jesteś kimś bezgrzesznym który na dodatek poznał całą prawde?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz wrz 22, 2016 17:16
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 - przeczytałam kilka z twoich postów w założonym przez ciebie temacie i muszę powiedzieć, że pięknie ująłeś wiarę w swoich postach. Trochę przykro, że Robek zaczął tu pisać, bo próbował zniszczyć dużo pięknych myśli. Ale nie przejmuj się wpisami Robka, taka jego natura. Nie jednego użytkownika na tym forum już wyprowadził z równowagi.


Cz wrz 22, 2016 17:45
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Robek napisał(a):
Adrian1333 napisał(a):
Mało mnie interesuje co Ciebie interesuje szczerze moim błędem jest , że zwracam na Ciebie uwage


No widzisz!
Ty nie będziesz zwracał na mnie uwagi, a ja na ciebie jednak powinienem.
W końcu jako katolik musze zareagować na szerzenie herezji, które tu być może widzimy w twoim wydaniu.

Adrian1333 napisał(a):
ten kto żyje w grzechu nie pozna prawdy


Skąd takie wnioski?
Mógłbyś mi to wyjaśnić?
No i oczywiście ty "Adrian1333" jesteś kimś bezgrzesznym który na dodatek poznał całą prawde?



Po pierwsze forum nazywa się wiara a nie katolik po drugie nie udawaj katolika którym nie jesteś bo szerzysz ateizm który jest chorobą psychiczną zamykaniem się na fakty , dowody ,doświadczenia i cały ogrom wiedzy który jest którego nie pojmiesz , więc wydłub pierw swoją drzazgę zanim będziesz mnie tutaj pouczał marny aktorzyno ..

Oczywiście , że nie jestem i nie udaję takiego sam bywam grzeszny i czasem sobie zrobię dzień rozpusty ale wiem , że to odciąga mnie od prawdy bo powoduje obniżenie duchowe i wchodzenie w nieświadomość i sprowadza do płytkiego i bardziej cielesnego myślenia które chcę tego więcej i więcej i zatacza się błędne koło a ciało to tylko ciało ma swój krótki moment , więc lepiej wykorzystać ten czas jak najlepiej ..


Cz wrz 22, 2016 18:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Po pierwsze forum nazywa się wiara a nie katolik po drugie nie udawaj katolika którym nie jesteś bo szerzysz ateizm który jest chorobą psychiczną zamykaniem się na fakty , dowody ,doświadczenia i cały ogrom wiedzy który jest którego nie pojmiesz


Jakie dowody?

Adrian1333 napisał(a):

Oczywiście , że nie jestem i nie udaję takiego sam bywam grzeszny i czasem sobie zrobię dzień rozpusty ale wiem


Rozpustnik który poucza ateiste :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz wrz 22, 2016 19:02
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Ja cię nie pouczam i nie jestem rozpustnikiem widać kolego , że masz wielkie problemy ze zrozumieniem przykład to , że ktoś raz w tygodniu napije się alkoholu nie znaczy że jest alkoholikiem to , że ktoś raz na jakiś czas pójdzie na zakupy nie znaczy że jest zakupoholikiem , więc twoja logika jest bardzo płytka i nie trafna a dowodów nie będę Ci przedstawiał : "Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały" jaki trafny fragment i jaki życiowy ..


Cz wrz 22, 2016 19:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
że ktoś raz w tygodniu napije się alkoholu nie znaczy że jest alkoholikiem to , że ktoś raz na jakiś czas pójdzie na zakupy nie znaczy że jest zakupoholikiem , więc twoja logika jest bardzo płytka i nie trafna a dowodów nie będę Ci przedstawiał


Nie ma problemu, zrozumiałem o czym mówisz :-D
Nawet mi sie spodobało to twoje gadanie, bo według tego co mówisz, to ja nie jestem egoistą, alkoholikiem, narkomanem, erotomanem :mrgreen:
Nawet nie spodziewałem sie że jest zemną aż tak dobrze.
Dzięki Adrian :biggrin:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz wrz 22, 2016 21:49
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
https://www.youtube.com/watch?v=67DbebpybsE z dedykacją dla Ciebie Robek .
http://www.gromek.waw.pl/ebooks/Eckhart ... szosci.pdf świetna książka o pracy z własnym umysłem w celu wyzwolenia się z niego i skierowanie ku bardziej wydajnemu i szczęśliwemu życiu jak ktoś to usunie lub zablokuję twierdząc , że to jest herezja lub coś innego to przyjmuje postawę antyludzką a w bilbii nie piszę , że nie możemy się rozwijać i się doskonalić .


Pt wrz 23, 2016 1:40
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Witam serdecznie padam ofiarą czarnej magii astralnej osoba która zajmuję się tym widziała czarnego maga astralnego nad moją duszą i jego armie , ale to wraca i nie odpuszcza teraz sam zaczynam się modlić i widzę , że to daję czuję w okolicach gardła dodatkowo padam ofiarą czarnej magii Satanistów których kiedyś chciałem nawracać prawdą ale niestety ta bandą idiotów i zdrajców ludzkości woli oddawać się ciemnym mocom bo sama nic nie potrafi proszę o modlitwę nie jest łatwo być tu gdzie jestem ale wierzę mocno wierzę i wiem że dobro w ostateczności zatriumfuję .


N wrz 25, 2016 12:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
http://www.gromek.waw.pl/ebooks/Eckhart ... szosci.pdf świetna książka o pracy z własnym umysłem w celu wyzwolenia się z niego i skierowanie ku bardziej wydajnemu i szczęśliwemu życiu.


A jak komuś szczęśliwsze życie nie jest potrzebne, to co wtedy?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N wrz 25, 2016 13:00
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Już jest dobrze uzdrowiła mnie potężna kobieta która zajmuję się kosmosem i energiami i egzorcyzmami syfu który zebrałem było bardzo dużo gdyby nie ona mógłbym być schizofrenikiem na szczęście są tu jeszcze Boscy ludzie którzy pomagają w różnych problemach z którymi kościół walczy wsadzając biała magie i leczenie oraz uzdrawianie jako coś złego Ci którzy tak robią czynią zło i tak jak by walczyli z samym Bogiem będąc przeciwnikami jak można uwierzyć w to , że Bóg nie pozwalałby nas uleczać jednocześnie w świecie gdzie jest tyle syfu , problemów i różnych problemów a pani Teresa z Kalkuty uznana za świętą gdzie na Miała na kontach ponad 100 milionów dolarów, a ludziom w jej domach opieki odmawiano leków przeciwbólowych a gdy sama była chora leczyła się w najdroższej klinice radzę się opamiętać każdej każdej osobie która walczy z ludźmi którzy czynią dobro bo zło ma wtedy większą moc..


So paź 01, 2016 14:25
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Już jest dobrze uzdrowiła mnie potężna kobieta która zajmuję się kosmosem i energiami i egzorcyzmami syfu który zebrałem było bardzo dużo gdyby nie ona mógłbym być schizofrenikiem na szczęście są tu jeszcze Boscy ludzie którzy pomagają w różnych problemach z którymi kościół walczy wsadzając biała magie i leczenie oraz uzdrawianie jako coś złego Ci którzy tak robią czynią zło


Bo tak jest. Świeccy egzorcyści to medium, spirytyści, czyli ona tylko dodała więcej problemów do tego co masz. To tak jakby ktoś usiłował gasić ogień paliwem rakietowym. Skoro jesteś wierzący, to dlaczego nie udałeś się po pomoc do prawdziwego egzorcysty, tylko diabeł rzuca Cię w objęcia spirytystów aby dać ci więcej brudów.


So paź 01, 2016 16:11

Dołączył(a): So paź 01, 2016 17:37
Posty: 29
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Matko i córko... czytam te wasze posty i już po pierwszej stronie przewinęłam do ostatniej. Przepychacie się jak przedszkolaki tylko że używacie przy tym wielu mądrych słów. I co z tego wynika? Tyle, że Adrian przeszedł wewnętrzną przemianę i teraz się nad tym zachwyca, a Robek żyje po swojemu i nie zamierza się zmieniać. Nie rozumiem powodu tej kłótni. Przecież żaden z was nie ustąpi drugiemu. Każdy żyje wg tego w co wierzy.
Adrian, wyzywanie od razu od satanistów to raczej marny sposób na pociągnięcie tematu. Dla mnie to prawie jak tupnięcie nogą, pokazanie języka i nazwanie koleżanki "gupią". Trochę żenada.
Robek, rozumiem, że masz inne zdanie, bo ja też nie zgadzam się do końca z tym co napisał Adrian, ale kurcze... można to było zamknąć w jednym, góra dwóch postach. No chyba, że ta przepychanka sprawia wam przyjemność x) wtedy przepraszam za niepotrzebną interwencję.
Obaj jesteście strasznymi uparciuchami.


N paź 02, 2016 9:38
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
https://www.youtube.com/watch?v=c2X2oFt2hh4 wegetarianizm obalanie mitów


Cz paź 06, 2016 18:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 13, 2015 14:38
Posty: 624
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Priorytetem jest w poznanie prawdy i jej doświadczenie (oszustwa już tu na ziemi doświadczamy). I w tym doświadczeniu nauczanie przebaczania i autentycznego przebaczenia. Bez tego jest to tylko obwinianiem siebie.

PS.Można upartego osła doprowadzić do wodopoju ale nie można zmusić go aby pił. Tak samo można komuś powiedzieć ,że są inne wartości ale nie można zmusić go aby je cenił. Dlatego nie rzuca się pereł przed wieprze.
I dlatego Bóg daje każdemu czas na wybór tego czego by chciał doświadczać. Ten czas nie jest nieskończony.
Dlatego rozsądek podpowiada aby poznawać innych i na tyle się komunikować aby potrafić zachęcić do różnych prób. A swoją drogą , skoro ten świat przez cielesne odczucia wszelkie powiązane z „życiem” reakcje utrwala tylko jedną podstawową informację ; „jesteś ciałem” czy to ból, czy przyjemność , głód i sytość, widzenie drugiej osoby jako wroga a innej jako ostrożnego przyjaciela ( któremu ufamy w ograniczonym zakresie) rozróżniamy płcie ale jednocześnie transseksualizm jest nietolerowany to skoro aż tak trudne ma zadanie ( albo jak kto woli łatwe) to dlaczego nie umie znaleźć tej jednej jedynej ścieżki która wyprowadza z matni na tym świecie>
Bo priorytetem Boga zawsze jest abyśmy się zbawili.
A to czego chcemy dla siebie musimy innym dawać.
A ponieważ potrzebujemy przebaczenia musimy dawać przebaczenie.

_________________
[color=#BF00FF]Szukaj Prawdy a Prawda cię wyzwoli.[/color]


Cz paź 13, 2016 17:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL