Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Priorytety Boskie i miłość 
Autor Wiadomość
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
To co ma Bóg jest lepsze i wyższe (miłość , mądrość , rozwój , harmonia , odwaga , męstwo , empatia , pasje ,zrozumienie , pokora ,wrażliwość , łagodność i wiele rzeczy których człowiek nie potrafi nazwać słowem bo nawet takich słów może nie być by nazwać to co jest w Bogu i przy Bogu nosić to w sobie chyba jest dobrze? )...
Kolega mówi , że życie w rozpuście jest dobre , ale do czego to prowadzi wszystko jest przyczyna i jest skutek oczywiście rozpusta nie jest jedyną przyczyną tylko jedną z wielu w tym świecie gdzie jest tyle nienawiści , wszelkiego zła , znieczulicy , ślepoty , głupoty i wszelkiego zła nie oszukujmy się to Szatan jest władcą tego świata zobaczcie sobie władców świata komu służą zwykli zdrajcy ludzkości świata i wszechświata , ale do czasu wszystko moim zdaniem idzie etapami , partami ...
https://www.youtube.com/watch?v=G8sER9YiVsQ

Być otępionym przez N.W.O i być takim jak oni chcą niszcząc własnego ducha żyjąc w rozpuście i destrukcji łykając to masowe ogłupienie i otępienie tą grubą iluzje która nas otacza oraz niszczenie czy naradzać się w Bogu dla samego siebie i Boga ...
Szczęście to pojęcie względne dla każdego co innego ale to kim jesteśmy my jesteśmy dla nas samych oraz bliźnich i to co jest w środku a nie na zewnątrz jest chyba najważniejsze dlatego naradzając się w Bogu jesteśmy po prostu "lepsi" "wyżsi" w środku choć nie koniecznie na zewnątrz w świecie otępionego i ogłupionego świata gdzie zewnętrzne rzeczy i płytkie mają dużo większą wartość dla większości ale czy warto być wytworem systemu i podobać się ogłupionym i otępnionym i ślepym czy warto naradzać się w Bogu i z Bogiem ? ...

Takie jest moje zdanie narodziny w Bogu to wielkie szczęście które często rodzi się w bólach stąd też dużo cierpienia , ale nic we wszechświecie i świecie nie trwa wiecznie do końca nikt nie wie o co tutaj chodzi , ale życie z Bogiem niesie wiele korzyści dla nas samych ...


Śr lip 27, 2016 0:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Ty będziesz cierpiał z własnym wnętrzem


Mam fajnie w życiu, więc nie wiem o co ci chodzi.

Adrian1333 napisał(a):
"Jak i w niebie tak i na ziemi "


Też fajnie :-D
Na ziemi rozpusta, i w niebie rozpusta.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr lip 27, 2016 16:33
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Robek napisał(a):
Adrian1333 napisał(a):
Ty będziesz cierpiał z własnym wnętrzem


Mam fajnie w życiu, więc nie wiem o co ci chodzi.


Adrian1333 napisał(a):
"Jak i w niebie tak i na ziemi "


Też fajnie :-D
Na ziemi rozpusta, i w niebie rozpusta.


Prosta droga "donikąd" twój wybór bracie w moich oczach to tylko strata czasu na psucie duszy żyjąc rozpustnie nie ma żadnego sensu bo co z tego , że teraz się nacieszysz skoro później nic z tego nie będziesz miał więc takie życie jest pozbawione sensu w świecie gdy ciało umiera nie wiadomo kiedy i jak ale dzieje się to szybko bo cielesność jest przecież krótka i szybka choć w iluzji i rozpuście wydaję się nam , że będzie to bardzo bardzo długo i będzie nam żyć "wiecznie" , wielu osobom już wydawało się , że są "królami" życia i są nieśmiertelni i pytanie gdzie oni teraz są i co im to wszystko dało skoro nikt swojego ciała ani niczego ziemskiego poza własnym wnętrzem , duszą i doświadczeniami stąd nie zabierze tylko samego siebie , więc co ma większy sens "uciekanie" przed śmiercią czy zawładnięcie nad życiem oraz śmiercią traktując ją jako coś naturalnego a nie ostatecznego bo właśnie śmierć jest czymś naturalnym człowiek rodzi się i umiera a dusza gdzieś wędruje do końca nie wiadomo gdzie ale to Chrystus powiedział :
"kto żyje w grzechu ten nie zna prawdy" ten brak prawdy to właśnie głębokie tkwienie w nieświadomości oraz niszczenie swojej duszy i jej energetyki co coraz bardziej sprowadza w dół i w dół i jest to moja ostatnia odpowiedź skierowana w twoją stronę bo zachowujesz się jak bachor bawiący się w kotka i myszkę mnie to osobiście nie bawi , że srasz sobie do gniazda ale masz takie prawo ..


Cz lip 28, 2016 5:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
Prosta droga "donikąd" twój wybór bracie w moich oczach to tylko strata czasu na psucie duszy żyjąc rozpustnie nie ma żadnego sensu bo co z tego , że teraz się nacieszysz skoro później nic z tego nie będziesz miał więc takie życie jest pozbawione sensu


A właśnie że nie :mrgreen:
Teraz sie naciesze i jest fajnie, więc trzeba to kontynuować żeby było fajnie :mrgreen: kiedyś sie to skończy i już nie będzie fajnie.
Według ciebie już teraz powinienem zrezygnować, jak to nazwałeś "z psucia duszy" i jeśli bym ciebie posłuchał to już od teraz nie będzie fajnie, jak również po śmierci nie będzie fajnie.
Jak sam widzisz co bym nie zrobił, to i tak po śmierci nie będzie fajnie, więc nie ma co rezygnować z tego co robie teraz, bo niby po co?

Adrian1333 napisał(a):

co coraz bardziej sprowadza w dół i w dół i jest to moja ostatnia odpowiedź skierowana w twoją stronę.


Potraktuje to jako ucieczke, i przyznanie sie do tego, że jednak ja miałem racje :-D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz lip 28, 2016 20:50
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 31, 2016 14:27
Posty: 6
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
To co ma Bóg jest wyższe i lepsze.

Nasuwa mi się pytanie, czy życie bez ślubu - jest oznakiem braku szacunku, niewierności wobec Boga?
Czy może za to spotkać nas najwyższa kara?

_________________
Zapraszam na stronę: tabex !


N lip 31, 2016 15:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Michalkos75 napisał(a):
To co ma Bóg jest wyższe i lepsze.

Nasuwa mi się pytanie, czy życie bez ślubu - jest oznakiem braku szacunku, niewierności wobec Boga?
Czy może za to spotkać nas najwyższa kara?


Jeśli mówisz o życiu bez ślubu,w sensie "na kocią łapę",to
tak,bo takie są Przykazania Boże,a Pan ich nie dał po to,żeby ich nie przestrzegano,tylko przestrzegano.

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


N lip 31, 2016 16:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Michalkos75 napisał(a):
To co ma Bóg jest wyższe i lepsze.

Nasuwa mi się pytanie, czy życie bez ślubu - jest oznakiem braku szacunku, niewierności wobec Boga?
Czy może za to spotkać nas najwyższa kara?


Ty byś chciał sie obronić?
To jak będziesz już po drugiej stronie, i staniesz przed tym niebem, to powiesz że nie możesz zostać potępiony, bo miałeś żone, a seks był jedynie po ślubie, i obowiązkowo masz być za to zbawiony :D
Tak to ma wyglądać?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N lip 31, 2016 21:35
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
https://www.youtube.com/watch?v=ow5wK0Rub1M
Prawdziwe i mądre słowa..


So sie 06, 2016 8:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):


Z tego gościa to jest jakiś religijny fanatyk :mrgreen:
I tu opowiada o Bogu, a na czapce ma napisane "Sex" :D już to świadczy że jest z nim coś nie tak.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So sie 06, 2016 12:46
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Robek napisał(a):

I tu opowiada o Bogu, a na czapce ma napisane "Sex" :D już to świadczy że jest z nim coś nie tak.

Na czapce ma logo amerykańskiej drużyny baseballowej White Sox :roll:


So sie 06, 2016 13:06
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Cóż poradzić, gdy wszędzie widzi się jedno :D

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So sie 06, 2016 13:13
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
dominikbartlomiej napisał(a):
Michalkos75 napisał(a):
To co ma Bóg jest wyższe i lepsze.

Nasuwa mi się pytanie, czy życie bez ślubu - jest oznakiem braku szacunku, niewierności wobec Boga?
Czy może za to spotkać nas najwyższa kara?


Jeśli mówisz o życiu bez ślubu,w sensie "na kocią łapę",to
tak,bo takie są Przykazania Boże,a Pan ich nie dał po to,żeby ich nie przestrzegano,tylko przestrzegano.

A kto Ci tak powiedział jaki Pan?? Ja bym uciekał od takiego "Pana" który oddaje na wieczne cierpienia i daje najwyższą karę za to , że ktoś uprawia seks bez ślubu fakt faktem nie pochwalam tego bo seks bez miłości źle w dłuższej perspektywie jest destrukcyjny dla nas i z wieloma partnerami ciężko budować relacje wyższe , lecz według twojej logiki ktoś taki idzie na równi z Hitlerem i oddany Szatanowi na wieczne tortury i męki a Szatan szczęśliwy ...
Dobrze się zastanów i pomyśl w co wierzysz bo wiara może być destrukcyjna w takie wierzenia radzę też zainteresować się szerzej niż gadać takie bzdury ...


N sie 07, 2016 13:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
A kto Ci tak powiedział jaki Pan?? Ja bym uciekał od takiego "Pana" który oddaje na wieczne cierpienia i daje najwyższą karę za to , że ktoś uprawia seks bez ślubu fakt faktem nie pochwalam tego bo seks bez miłości źle w dłuższej perspektywie jest destrukcyjny dla nas i z wieloma partnerami ciężko budować relacje wyższe , lecz według twojej logiki ktoś taki idzie na równi z Hitlerem i oddany Szatanowi na wieczne tortury i męki a Szatan szczęśliwy ...
Dobrze się zastanów i pomyśl w co wierzysz bo wiara może być destrukcyjna w takie wierzenia radzę też zainteresować się szerzej niż gadać takie bzdury ...


To ty nie jesteś katolikiem? nie wiesz jakie rzeczy są zabronione?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N sie 07, 2016 13:21
Zobacz profil
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Robek napisał(a):
Adrian1333 napisał(a):
A kto Ci tak powiedział jaki Pan?? Ja bym uciekał od takiego "Pana" który oddaje na wieczne cierpienia i daje najwyższą karę za to , że ktoś uprawia seks bez ślubu fakt faktem nie pochwalam tego bo seks bez miłości źle w dłuższej perspektywie jest destrukcyjny dla nas i z wieloma partnerami ciężko budować relacje wyższe , lecz według twojej logiki ktoś taki idzie na równi z Hitlerem i oddany Szatanowi na wieczne tortury i męki a Szatan szczęśliwy ...
Dobrze się zastanów i pomyśl w co wierzysz bo wiara może być destrukcyjna w takie wierzenia radzę też zainteresować się szerzej niż gadać takie bzdury ...


To ty nie jesteś katolikiem? nie wiesz jakie rzeczy są zabronione?

Ja jestem prawdą i interesuje mnie to co prawdziwe i szukam prawdy bo kocham prawdę i nienawidzę kłamstwa bo źle się czuje w kłamstwie i kłamstwo odrzucam i kłamstwo niszczę prawdą a prawda jest taka , że wiara bywa destrukcyjna szczególnie jeżeli wierzymy w kłamstwo , że za takie coś dostajemy karę najwyższą albo zadajemy pytanie czy nienarodzone dzieci idą do piekła lub jakieś bzdurne dogmaty to znaczy , że wierzymy w stek bzdur i kłamstw albo w fałszywego Boga który niby jest miłością a niektóre absurdalne dogmaty kościoła katolickiego przeczą tej tezie ..


Ostatnio edytowano N sie 07, 2016 13:38 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



N sie 07, 2016 13:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Priorytety Boskie i miłość
Adrian1333 napisał(a):
że wiara bywa destrukcyjna szczególnie jeżeli wierzymy w kłamstwo , że za takie coś dostajemy karę najwyższą


Bo dostajemy za to najwyższą kare :twisted:
Widze że nie jesteś zorientowany w tym wszystkim, bo dla ciebie tylko Hitler powinien trafić do piekła, a przecież to wszystko wygląda zupełnie inaczej.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N sie 07, 2016 13:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL