Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Sąd nad upadłymi aniołami. 
Autor Wiadomość
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Super. To teraz odnieś się jeszcze do nadludzkiego wzrostu i do deformacji. I weź może przyjmij do wiadomości, że ja pisałem o ateistach, a tobie zrobili się z nich naukowcy – czyli że masz niezłą paciarę w głowie.


N gru 25, 2016 11:16

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Jakiego nadludzkiego wzrostu?? Goliat był większy. Tak z 2.5 metra to by było niepokojące ale dwa metry to wśród ludzi nic niezwykłego, a z pewnością Jezus wyróżniał się z tłumu.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 25, 2016 11:21
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Oho. A skąd wiesz, że Goliat był większy? Mierzyłeś szkielet? A na czym opierasz pewność, że Jezus wyróżniał się z tłumu?


N gru 25, 2016 11:48

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Goliat opisany jest jako olbrzym, niektórzy mówią że nawet Dawid nie był mały, a Goliat był znacznie większy. Dla mnie nic dziwnego jakby Jezus był postawny i wyróżniał się z tłumu. te 2 metry na całunie potwierdzały by to.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 25, 2016 11:51
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Jacy konkretnie "niektórzy"? Co to znaczy? Treść poproszę, a nie lanie wody. Oprócz tego, dyskutujemy autentyczność Całunu; a ty właśnie powiedziałeś, że potwierdza ją Twoje zdanie osobiste. Na czym je opierasz? Dlaczego Jezus miałby być postawny i wyróżniać się z tłumu?


N gru 25, 2016 11:59

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
A dlaczego nie miałby być? Ty twierdzisz że na pewno nie wyróżniał się z tłumu. A moim zdaniem od razu rzucał się w oczy.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 25, 2016 12:01
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Znaczy, zapętliłem się (myślę o dwóch rzeczach naraz). Całun ma potwierdzać Twoje zdanie osobiste, ale autentyczność Całunu jest niewiadoma, więc Twoje zdanie może być funta kłaków niewarte, a mimo to Ty je przedstawiasz, jakby było prawdą szczerą. Z tego wynika coś na kształt twierdzenia, że Całun jest autentyczny, ponieważ jest autentyczny.

Tak to donikąd nie dojdziemy.


N gru 25, 2016 12:05

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Nie: Twoje twierdzenie że jest fałszywy zakłada że MUSIAŁ nie mieć 2 metrów!

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 25, 2016 12:10
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Super. Pozostają jeszcze deformacje. Co z nimi?


N gru 25, 2016 12:16

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Masz jakieś źródła na temat tych deformacji? Czy nie mogły powstać od zdeformowanej tkaniny na które padało promieniowanie?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 25, 2016 12:26
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Tak, linijkę.

Bierze się linijkę, bierze się zdjęcie wizerunku, bierze się podręcznik antropometrii i się mierzy. I wychodzi czarno na białym, że Jezus był ufoludem z siódmej gęstości i siał promieniowaniem na szerokich zakresach, aż ludzie dookoła dostawali raków od tego. Daruj, ale odjechałeś teraz w takie rejony, że ja pasuję.


N gru 25, 2016 12:37
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Tak jeszcze ogólnie, bo ja tu głównie referuję, w co ateiści wierzą (ja wierzę w Duchy): ja swoje twierdzenie o fałszerstwie opieram na dwóch rzeczach: na opinii katolickiego biskupa, co go Kościół w średniowieczu wydelegował do zbadania, jak się rzeczy mają, i na badaniu radiowęglowym. Argumentację, że to jest tylko jedno badanie, spuszczam w klozecie, bo dorzucenie fury "a może", "a jak by", "a niewykluczone" do jednego prawdziwego zdania nie czyni go zdaniem fałszywym.


N gru 25, 2016 12:44

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
A inne badania?
obraz okazuje się negatywem
znaleziono pyłki roślin a tamtych okolic
nawet na oczach znaleziono odbicie monety

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 25, 2016 12:47
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Chryste Panie. NIE MA ŻADNYCH MONET NA OCZACH! To jest łgarstwo!


N gru 25, 2016 12:54
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Tak szczerze mowiac nie rozumiem o co chodzi z tym udowadnianiem autentycznosci, czy jej braku.
Czego to ma niby dowiesc i po co?


N gru 25, 2016 12:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL