Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 5:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Sąd nad upadłymi aniołami. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Ja od dawna słyszałem o Całunie, dlaczego uważasz ze monety to łgarstwo? Wygląda na to że Całun jest dowodem Zmartwychwstania

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 25, 2016 15:44
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Andy – nie odpowiem Ci teraz, bo nie pamiętam argumentacji (sprowadzającej się do tego, że Żydzi Żydowi monet na oczach położyć nie mogli), a wierzaj mi, mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż deliberowanie nad pobożnością tzw. ludową. Na tę chwilę mogę tylko powiedzieć tak: jedni widzą Matki Boskie w plamach na brudnych szybach, inni widzą monety w losowych plamach na Całunie – to jest dokładnie to samo zjawisko, że wzrok płata człowiekowi figle, zjawisko zresztą objaśnione już dość dobrze.


N gru 25, 2016 18:40
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Andy72 napisał(a):
Ja od dawna słyszałem o Całunie, dlaczego uważasz ze monety to łgarstwo? Wygląda na to że Całun jest dowodem Zmartwychwstania

Jesli wierzysz, to niepotrzebne ci dowody.


N gru 25, 2016 18:55

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/ ... ik-pl.html

http://m.deon.pl/religia/kosciol-i-swia ... watow.html

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 25, 2016 21:32
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
No i tak się robi ludziom wodę z mózgów.

Teoria o odprasowaniu, a teoria o ukryżowaniu, to dwie różne teorie. Teoria o odprasowaniu mówi o glinianiej płaskorzeźbie, a teoria o ukrzyżowaniu mówi o owinięciu w płótno jakiegoś nieszczęśnika, ale panu nocnikarzowi z panem prefesurem w cudowny sposób robi się z tego jedna teoria.

Druga notka jest tak przeraźliwie bez sensu, że chyba na deona przestanę zaglądać w ogóle. Ultrafiolet przynależy do fizyki, a ENEA bada proces chemiczny. Ze zwykłego światła robi się jakąś energią elektromagnetyczną (nie ma czegoś takiego, jest ewentualnie energia pola e-m), która w następnym zdaniu staje się tajemnicza. O tajemniczości wizerunku średniowiecznego (?), antycznego (?) zaświadcza stan rynku lamp ultrafioletowych w XXI wieku. Dwuwymiarowy wizerunek jest trójwymiarowy. I tak dalej.


N gru 25, 2016 22:47

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Drodzy Państwo dlaczego Wy dyskutujecie o sprawach trzeciorzędnych. Czy nikt nie potrafi przeprowadzić badania DNA plam, które powstały z odciśnienia naszego Pana Jezusa Chrystusa na całunie. Nikt nie chce znać jego DNA, które jest jedyne i nie powtarzalne w całym Wszechświecie,


N gru 25, 2016 23:41
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
A po co ci, Henryczku drogi, DNA Pana Jezusa? Sklonować być Go chciał, skoro nie przychodzi? Zaprawdę, zaprawdę powiadami ci: stworzyłbyś Ancykrysta tym sposobem i kazał oddawać mu pokłon.


Pn gru 26, 2016 0:29
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
ErgoProxy napisał(a):
No i tak się robi ludziom wodę z mózgów.

Teoria o odprasowaniu, a teoria o ukryżowaniu, to dwie różne teorie. Teoria o odprasowaniu mówi o glinianiej płaskorzeźbie, a teoria o ukrzyżowaniu mówi o owinięciu w płótno jakiegoś nieszczęśnika, ale panu nocnikarzowi z panem prefesurem w cudowny sposób robi się z tego jedna teoria.

Druga notka jest tak przeraźliwie bez sensu, że chyba na deona przestanę zaglądać w ogóle. Ultrafiolet przynależy do fizyki, a ENEA bada proces chemiczny. Ze zwykłego światła robi się jakąś energią elektromagnetyczną (nie ma czegoś takiego, jest ewentualnie energia pola e-m), która w następnym zdaniu staje się tajemnicza. O tajemniczości wizerunku średniowiecznego (?), antycznego (?) zaświadcza stan rynku lamp ultrafioletowych w XXI wieku. Dwuwymiarowy wizerunek jest trójwymiarowy. I tak dalej.


Bzdury Wasc piszesz.
Swiatlo to fala em, a aby mogla sie propagowac w przestrzeni musi posiadac energie.
Procesy chemiczne to najczystrza fizyka, jesli Wasc o tym nie wiesz.
Tak dokladniej to zakres fizyki odnosnie specyficznych oddzialywan miedzy atomowych-czasteczkowych.
Co do UV, to faktycznie jest to zakres ktory ma specyficzne dzialanie. Niemniej z uwagi na niebezpieczenstwo negatywnego dzialania na organizmy, zwlaszcza ponizej UV b i c, jest malo poznany, choc pokazuje rzeczywistosc w innym wymiarze, tak doslownie, jak i w przenosni.


Pn gru 26, 2016 10:10

Dołączył(a): Pn gru 26, 2016 11:35
Posty: 1
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Pobierajac dna z calunu mozna byloby je porownac z dna krwi cudow eucharysrycznych, placzacych figurek itp.


Pn gru 26, 2016 11:41
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
sercher napisał(a):
Pobierajac dna z calunu mozna byloby je porownac z dna krwi cudow eucharysrycznych, placzacych figurek itp.


Ale po co, w jakim celu?
Zeby zaspokoic pusta ludzka ciekawosc?


Pn gru 26, 2016 13:41

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Aby był dowód

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn gru 26, 2016 13:44
Zobacz profil
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Chłopie – powtórzę się: najpierw udowodnij, że ciało uwielbione w ogóle jakieś DNA posiada. Widziałeś kiedyś ciało śmiertelne, co by przez drzwi przenikało, albo znikało, jak się jego posiadaczowi spodoba?

Sappera pozostaje zapytac, ile moli światła potrzeba, żeby zaszedł efekt fotoelektryczny, i czy istnieje też energia, bo ja wiem, biologiczna albo historyczna. Bo energia fali to jest energia fali. W nauce nie da się wyrażać niechlujnie, na zasadzie "wiecie, o co mi chodzi", bo wychodzi bełkot, albo niesamowitości ufologiczne.


Pn gru 26, 2016 14:00

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Czy posiada DNA? Należało by zbadać, gdyby nie było DNA, to też by coś znaczyło

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn gru 26, 2016 14:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Sąd nad upadłymi aniołami.
Wracając do tematu. Czy do jeziora siarki zostanie wrzucony tylko diabeł, który zwodził fałszywego proroka i zwierzę, czy wszystkie demony?


Wt gru 27, 2016 14:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL