Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Czy jest człówiek zdolny ...? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Czy jest człówiek zdolny ...?
Robek napisał(a):
Więc wychodzi na to że jestem mistrzem w końcu nikt nie wie nic o tych dyskotekowych dziewczynach.

Nikt nie wie... @Robku jakie masz relacje ze swoją rodziną i środowiskiem w którym żyjesz, utrzymujesz z nimi przyjacielskie relacje ? Mogą wiedzieć, ale z uwagi na Twoją postawę nic Ci nie mówią. O ile nie mieszkasz na kompletnym odludziu, ktoś Cię może zobaczyć, jak jedziesz samochodem, że wyjeżdżasz wieczorem i wracasz w czasie ciszy nocnej. Jaka jest pierwsza myśl obserwatora?

Robek napisał(a):
Natomiast problemy z tym związane, choćby kwestia kupowania tego paliwa, faktycznie jest problemem, no ale co zrobisz? nic nie zrobisz, to już musi tak być.

Możesz jeździć na rowerze, wyjdzie Ci to na zdrowie. Nikt Cię nie zmusza do jeżdżenia na dyskoteki, więc to przymus.

Robek napisał(a):
Choć też mam trochę luźne podejście do tego, bo w sumie puki mam kase to trzeba ją wydawać, i nie widze powodu aż tak bardzo przejmować się tym co będzie za kilka lat.

I dlatego jesteś zły ba Boga, że zabrał Ci dziadka? Jak Bóg da @Robkowi kolejnego sponsora to ten będzie wdzięczny, a tak to nie ma powodu do wdzięczności?

Robek napisał(a):
Kto i gdzie, mi to zło w atrakcyjnej formie przedstawia?

Szatan wykorzystuje nasze słabości, aby nas oddzielić od Boga. Nie jest głupi, więc wie, że aby upchnąć "towar" trzeba klientowi pokazać go w ładnym opakowaniu. Bóg ostrzega człowieka przed zgnilizną zła, daje mu mapy, znaki i drogowskazy ale to człowiek podejmuje decyzję co wybierze. Źle ukształtowane sumienie człowieka powoduje, że działa on na swoją zgubę, zmierzają w stronę piekła, gdyż tak odwrócił pojęcia dobra i zła, że to co pochodzi od Boga jest złe, a od Szatana dobre.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pn wrz 18, 2017 16:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL