Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 11:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 936 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
 Ewolucjoniści wierzą, że człowiek powstał z kamienia. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Ewolucjoniści wierzą, że człowiek powstał z kamienia.
formek1 napisał(a):
Wymień zatem co ja mam z dobra wspólnego.
Chciałbym się przekonać .

Lurker napisał(a):
Prąd, gaz i ciepłą wodę. I uprzedzając: to wszystko jest infrastrukura państwowa, sprywatyzowana wtórnie.

Zresztą cholera wie, przypomniały mi się Filtry Lindleya. No więc kolega ma oświatę publiczną, która nawet jak nie nauczyła kolegi literek i cyferek, to zmusiła rodziców do pomyślenia o tym. Bo bez oświaty publicznej tkwilibyśmy dalej w podziale na oświeconą szlachtę/mieszczaństwo i wiejską ciemnotę.

Dróg p u b l i c z n y c h tez raczej prywaciarze nie wytyczyli. Z budową bywa różnie, ale zamówienia i projekty składa państwo.

A do bardziej zorientowanych mam pytanie: jak to jest z normalizacją, dzięki której chińska śrubka pasuje do niemieckiej nakrętki? Nie odpowiadają za to aby urzędy państwowe?

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Cz mar 21, 2013 9:28
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Ewolucjoniści wierzą, że człowiek powstał z kamienia.
Cytuj:
.
jak chcesz sobie zostawić frontową ścianę to sobie zostaw.
Powtarzam pytanie: czy jesteś człowiekiem cywilizowanym?

Nie jestem.
Czy to oznacza że mozna mnie zmuszać do wszystkiego czego sobie nie życzę?



Cytuj:
Ty . Albo ja. Zależy kto będzie chciał.
Przysłowiowe kwiaciarki będą chciały. A będą się znały na papierkologii?

jeśli kwiaciarki prowadzą firmę (kwiaciarnia)to oznacza że się znają .
A jeśli się nie znają to się nauczą a jeśli się nie nauczą to nie będą się tym zajmowały.

Cytuj:
Wymień zatem co ja mam z dobra wspólnego.
Chciałbym się przekonać .
Prąd, gaz i ciepłą wodę. I uprzedzając: to wszystko jest infrastrukura państwowa, sprywatyzowana wtórnie.

Informuje cię że za prąd płacę i za gaz również.Za infrastrukturę płaciłem w podatkach.
I już spłaciłem.
A od kiedy to jest prywatne nie interesuje mnie infrastruktura.


Cytuj:
Ja nikomu nie będę organizował życia.
ja zyja u siebie w fioletowym domu a ktoś kto chce latać żyje u siebie .'
I mnie nic do jego latania a jemu do mojego fioletowego domu.
Będzie mu się rzygać chciało od samego patrzenia i będzie powtarzał Twoim dzieciom, że mają rodziców głupich. Dalej jesteś za wolnością?

Nie musi patrzeć. Mnie się chce rzygać od widoku wieżowców i jakos nikt sie tym nie przejmuje.
Jednemu podoba sie fiolet a drugiemu czerwień.
Kwestia gustu to sprawa której nie da się ujednolicić.


Cytuj:
Nie ma tyranii prywaciarzy. Bo prywaciarz nic nie może.
Prywaciarz może ustalić Tobie konkretnie cenę zaporową, bo jego teściowa musi mieszkać koło fioletowego domu. Dalej jesteś za wolnością?

To nie kupie jak ustali cenę zaporową.
jaki problem .Nie ma obowiązku kupowania od kogokolwiek.(oprócz państwa oczywiście bo to mafia)


Cytuj:
Więc sprawca pokrywa .jak nie ma na pokrycie idzie siedziec i dopracowuje.
To prosty system.
Płaci tylko ten co jest winien a nie ci co nie maja samochodów.
Stawiam pytanie: w jaki sposób dokładam do składki OC kierowców?

Nie pisałem o tobie.
Pisałem o tych co mają samochód a nie jeżdżą albo nie powodują wypadków.
Ty się dokładasz pośrednio korzystając z komunikacji albo płacąc podatki które to podatki są przeznaczane na OC dla tramwajów i autobusów.



Cytuj:
Ale mnie nie zmuszaj do tego zabezpiecznienia ponieważ ja jeżdżę ostrożnie i nie powoduję wypadków.
A jak spowoduje to mam pieniądze na koncie i spłacę swój dług.
A jak zasłabniesz za kierownicą i spowodujesz karambol na autostradzie? Pierwszy objaw choroby wieńcowej?

A jak wysadzę cale miasto w powietrze.kto wtedy odda im pieniądze?
NIKT.
Jak zasłabnę to ubezpieczyłem się na milion dolarów i będzie z czego spłacić.


formek1 napisał(a):
Słucham? odszkodowania wypłaca ubezpieczyciel a nie państwo .
Gdyby państwo było zobowiązane do wypłaty odszkodowań to codziennie jest mnóstwo wypadków i jakoś im nie wypłacają.
państwo to firma ubezpieczeniowa.
No nie, rozłóżmy to logicznie.

Państwo to firma ubezpieczeniowa, czyli że wypłaca odszkodowania.

Ale poszkodowanym w wypadkach nie wypłaca, czyli jednak nie.

Ale ofiarom rodzin smoleńskich jednak wypłaciło, czyli jednak tak.

Ale kolega się dziwi, że tak to ujmuję, więc jednak nie.

Który z nas ma większe problemy z głową?

Powinno być " państwo to nie firma ubezpieczeniowa.
Mój błąd.


Cytuj:
ja n ie jestem filantropem w przeciwieństwie do ciebie.'
Zaraz, zaraz. Jakiego kolega własciwie jest wyznania?

Wierze w różowe jednorożce.
A co to ma do dyskusji o systemie?


Cytuj:
I pomagali ci tak jak rodzice izrealitów im.
I uczyli ich puisac i czytać.
To był ich obowiazek
Powtarzam raz jeszcze i będę do znudzenia: szeregowi Izraelici nie umieli sami pisać ani czytać, więc nie mogli pomagać swoim dzieciom w nauce czytania i pisania.
[/quote]
http://www.pedkat.pl/index.php/publikac ... ym-izraelu

I jeden fragment
3. W jaki sposób uczono?

Chociaż wspomniane już ostrakony z ćwiczeniami kaligrafii dowodzą, że nauka polegała także na pisaniu, to jednak zasadniczą metodą kumulowania wiedzy było zapamiętywanie doskonalone przez nieustanne głośne powtarzanie

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


Cz mar 21, 2013 12:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Ewolucjoniści wierzą, że człowiek powstał z kamienia.
formek1 napisał(a):
Nie jestem.
Czy to oznacza że mozna mnie zmuszać do wszystkiego czego sobie nie życzę?

Oznacza to, że można i należy cię traktować z pogardą, dopóki nie wyniesiesz się do dżungli albo na pustynię, między innych dzikusów. Kto mi tego zabroni? Państwo?

formek1 napisał(a):
jeśli kwiaciarki prowadzą firmę (kwiaciarnia)to oznacza że się znają .
A jeśli się nie znają to się nauczą a jeśli się nie nauczą to nie będą się tym zajmowały.

Ile potrwa wyłonienie nowych kadr i dlaczego nie zażądają one podwyższenia stawek do stawek regularnych urzędników?

formek1 napisał(a):
Informuje cię że za prąd płacę i za gaz również.Za infrastrukturę płaciłem w podatkach.
I już spłaciłem.
A od kiedy to jest prywatne nie interesuje mnie infrastruktura.

A jak i prywaciarza przestanie interesować, bo przyjdzie siedem krów chudych i będzie leciał po kosztach - jak go zmusisz do niezbędnych remontów? Wywłaszczysz go może?

formek1 napisał(a):
Nie musi patrzeć. Mnie się chce rzygać od widoku wieżowców i jakos nikt sie tym nie przejmuje.

To wynocha do dżungli albo na pustynię. Tam wieżowców nie ma. W ogóle.

formek1 napisał(a):
Jednemu podoba sie fiolet a drugiemu czerwień.
Kwestia gustu to sprawa której nie da się ujednolicić.

To niech sobie pokój wymaluje w kolory psychodeliczne, a na zewnątrz ma być normalnie. Bo tak.

formek1 napisał(a):
To nie kupie jak ustali cenę zaporową.
jaki problem .Nie ma obowiązku kupowania od kogokolwiek.

Działkowicz się znalazł. Kury też hoduje?

formek1 napisał(a):
(oprócz państwa oczywiście bo to mafia)

Mafii to ty synek żeś na oczy widział. Jakbyś zobaczył, przestałbyś pleść od rzeczy.

formek1 napisał(a):
Nie pisałem o tobie.
Pisałem o tych co mają samochód a nie jeżdżą albo nie powodują wypadków.
Ty się dokładasz pośrednio korzystając z komunikacji albo płacąc podatki które to podatki są przeznaczane na OC dla tramwajów i autobusów.

Ty naprawdę jesteś aż tak głupi?

Na tym polega biznes ubezpieczeniowy: sto osób wpłaca składki, bo a nuż, jednemu bo a nuż się przytrafia, ubezpieczalnia wypłaca mu kwotę ze składki jego i dziewięćdziesięciu dziewięciu pozostałych. Teraz rzeczą ubezpieczalni jest tak inwestować, żeby pokryć wydatki w dłuższym terminie. Ale jak się zwali pięćdziesięciu naraz, ubezpieczalnia idzie z torbami. Zarządzanie ryzykiem.

Naprawdę nie rozumiem, jak można prowadzić firmę i posiadac zerową wiedzę o kapitalizmie...

formek1 napisał(a):
A jak wysadzę cale miasto w powietrze.kto wtedy odda im pieniądze?
NIKT.
Jak zasłabnę to ubezpieczyłem się na milion dolarów i będzie z czego spłacić.

Stać cię na to, czy tylko tak sobie plumkasz w klawiaturę, co ci do pustej głowy przychodzi?

formek1 napisał(a):
Powinno być " państwo to nie firma ubezpieczeniowa.
Mój błąd.

To wiele wyjaśnia.

Ale albo masz zdezelowaną klawiaturę, albo tata nie przyniósł ci w w twoim trudnym zapewne dzieciństwie do domu maszyny do pisania, żebyś się pobawił dorosłą zabawką, albo jednak mamusia nie nauczyła literek i biedny formek nie nadąża z palcami za zdziczałą mózgownicą.

formek1 napisał(a):
Wierze w różowe jednorożce.
A co to ma do dyskusji o systemie?

To, że chrześcijanin jest tak jakby zobowiązany do filantropii. Co zabawne, muzułmanin również ma obowiązek rozdawać jałmużnę. Dyskordianom Eryda żadnych szczegółowych wskazówek nie zostawiła, ale we wspieraniu twórczego porządku i nieładu mieści się również dobroczynność. Dowolnie cyniczny kapitalista, który wierzy już tylko w dolary, a dolarów tych mu zbywa, również bawi się w tę grę, bo taką wyniósł z domu kindersztubę i takiego nabrał sznytu obracając się w towarzystwie. Jaki syf wyznajesz, człowieku niecywilizowany?

formek1 napisał(a):
http://www.pedkat.pl/index.php/publikacje/artykuly/225-lemanski-janusz-o-wychowaniu-w-starozytnym-izraelu

I jeden fragment
3. W jaki sposób uczono?

Chociaż wspomniane już ostrakony z ćwiczeniami kaligrafii dowodzą, że nauka polegała także na pisaniu, to jednak zasadniczą metodą kumulowania wiedzy było zapamiętywanie doskonalone przez nieustanne głośne powtarzanie

Przy wzmiankowanej wzmiance o ostrakonach jest przypis numer siedemnaście zawierający uwagę następującą:
Cytuj:
Zwolennikiem istnienia szkół w okresie monarchii jest dziś A. Lemaire. Les écoles et la formation de la Bible dans l’ancient Israël (OBO 39). Freiburg-Göttingen 1981. Przeciwnikiem tej teori jest natomiast F. Golka. Die Israelitische Weisheitsschule oder des Kaisers neue Kleider. [w :] « Vetus Testamentum » 33/1983, s. 257-270.

Czyli kwestia jest dyskusyjna. Jak zaś wyglądała owa edukacja wśród ludów ościennych, od których wg przytoczonego tekstu Izraelici czerpali wzorce?
Cytuj:
W Sumerze pojawia się najstarsze znane nam określenie szkoły: E.DUBBA – „Dom tabliczek”. Chociaż uczeni dyskutują nadal, czy rzeczywiście należy widzieć w nim odpowiednik szkoły, czy raczej rodzaj archiwum, w którym przy okazji prowadzenia spraw administracyjnych uczono sztuki czytania i pisania przyszłych urzędników, to faktem pozostaje, że jest to pierwsze świadectwo o istnieniu „szkoły zawodowej” dla urzędników

Cytuj:
Nie inaczej było w Egipcie, gdzie sztuka kaligrafowania hieroglifów była jednym z pierwszych wymogów stawianych przyszłym urzędnikom i stąd już w trzecim tysiącleciu przed Chrystusem pojawiają się pierwsze wzmianki o kształceniu odpowiednich do tego kadr.

Cytuj:
W XIV wieku na terenie Kanaanu, który już niedługo miał stać się Ziemia Obiecaną dla starożytnych przodków Izraela, sztuka pisania i czytania była czymś naturalnym przynajmniej w kręgach władzy niewielkich miast-państw

Cytuj:
Niewątpliwie wspomniane „szkoły” oraz umiejętności miały zapewne charakter elitarny, a nie powszechny.

I tyle, jeśli chodzi o ćwiczenie z czytania ze zrozumieniem w wykonaniu biednego dzikusa formka. Jedźże człowieku na tę pustynię, znajdziesz tam ludzi na swoim poziomie.

A moderatora proszę o wyrozumiałość i nie występowanie z socjalistyczną argumentacją, że nawet dzikusom się należy... Kto nie spełnia standardów danej cywilizacji, tego należy z niej wygonić, zanim szkód narobi.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Cz mar 21, 2013 14:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Ewolucjoniści wierzą, że człowiek powstał z kamienia.
Cytuj:
Nie jestem.
Czy to oznacza że mozna mnie zmuszać do wszystkiego czego sobie nie życzę?
Oznacza to, że można i należy cię traktować z pogardą, dopóki nie wyniesiesz się do dżungli albo na pustynię, między innych dzikusów. Kto mi tego zabroni? Państwo?

Nikt ci tego nie zabroni niezależnie od okoliczności.
Możesz nawet na mnie nasikać.Ewolucja to uznaje za rozwój.
Czasem od silniejszego możesz wtedy dostać w pysk albo zostanie wezwana policja i cie zamkną ale przecież to twoja wola ...wolna .

Cytuj:
jeśli kwiaciarki prowadzą firmę (kwiaciarnia)to oznacza że się znają .
A jeśli się nie znają to się nauczą a jeśli się nie nauczą to nie będą się tym zajmowały.
Ile potrwa wyłonienie nowych kadr i dlaczego nie zażądają one podwyższenia stawek do stawek regularnych urzędników?

Potrwa to dwa dni .
Nie zażądają bo w umowie będzie zapis że pensja żadnego urzędnika nie może przekroczyć średniej krajowej.


Cytuj:
Informuje cię że za prąd płacę i za gaz również.Za infrastrukturę płaciłem w podatkach.
I już spłaciłem.
A od kiedy to jest prywatne nie interesuje mnie infrastruktura.
A jak i prywaciarza przestanie interesować, bo przyjdzie siedem krów chudych i będzie leciał po kosztach - jak go zmusisz do niezbędnych remontów? Wywłaszczysz go może?

Wyprowadzę się tam gdzie "prywaciarz" zrobi te remonty.
jak ma rozum to zrobi ponieważ wtedy będzie miał zysk a jak nie zrobi to będzie miał pustostany.



Cytuj:
Nie musi patrzeć. Mnie się chce rzygać od widoku wieżowców i jakos nikt sie tym nie przejmuje.
To wynocha do dżungli albo na pustynię. Tam wieżowców nie ma. W ogóle.

Wiem .jak coś jest niezgodne z myśleniem jedynie słusznej linii socjalistycznej to wynocha na Madagaskar.'
Ty też się wynieś jak ci przeszkadza fioletowy dom.


Cytuj:
Jednemu podoba sie fiolet a drugiemu czerwień.
Kwestia gustu to sprawa której nie da się ujednolicić.
To niech sobie pokój wymaluje w kolory psychodeliczne, a na zewnątrz ma być normalnie. Bo tak.

I tu jest sedno .
Ewolucja jest faktem ....bo jest.
już zaczynam cie rozumieć

Cytuj:
To nie kupie jak ustali cenę zaporową.
jaki problem .Nie ma obowiązku kupowania od kogokolwiek.
Działkowicz się znalazł. Kury też hoduje?

Kury kupuje bo żaden przedsiębiorca nie hoduje kur dal idei tylko na sprzedaż.


Cytuj:
(oprócz państwa oczywiście bo to mafia)
Mafii to ty synek żeś na oczy widział. Jakbyś zobaczył, przestałbyś pleść od rzeczy.

"co ty wiesz o zabijaniu" jak powiedział klasyk
Jednym z mafii pracuje własnie.
Mądralo

A na koniec .
Już ciebie rozumiem .Masz swój pogląd na pewne sprawy i ..ten pogląd jest jedynie słuszny.....Dlaczego ? Bo jest.
Dlatego jesteś ewolucjonistą ..bo ewolucja jest i już.
A prostak który z ciebie wyszedł na koniec dyskusji tylko dowodzi jej istnienia.
Bo w ewolucji nie ma zasad tylko walka o przetrwanie.

A żeby było jaśniej. Pomogłem osobiście więcej ludziom niż ty masz znajomych.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


Cz mar 21, 2013 16:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Ewolucjoniści wierzą, że człowiek powstał z kamienia.
formek1 napisał(a):
Nikt ci tego nie zabroni niezależnie od okoliczności.
Możesz nawet na mnie nasikać.Ewolucja to uznaje za rozwój.
Czasem od silniejszego możesz wtedy dostać w pysk albo zostanie wezwana policja i cie zamkną ale przecież to twoja wola ...wolna .

Czyli że co, zaczyna się pitolenie uciśnionego i zwycięstwa moralne?

A jeśli ja mam więcej znajomych wśród silniejszych, to co wtedy?

A jeśli mój tata jest prokuratorem?

Itd.

formek1 napisał(a):
Potrwa to dwa dni .

Dlaczego nie siedem? Bo tak się dzikiemu człowiekowi zwidziało?

formek1 napisał(a):
Nie zażądają bo w umowie będzie zapis że pensja żadnego urzędnika nie może przekroczyć średniej krajowej.

Kolega zna pojęcie: strajk? A: łapówka?

W dziczy zapewne nie wystepuje ani jedno, ani drugie...

formek1 napisał(a):
Wyprowadzę się tam gdzie "prywaciarz" zrobi te remonty.
jak ma rozum to zrobi ponieważ wtedy będzie miał zysk a jak nie zrobi to będzie miał pustostany.

Była taka awaria sieci elektrycznej w Stanach. System energetyczny pruł się jak stary worek, siadł prąd na połowie Wybrzeża. Co się okazało: zawiodło selektywne wyłączanie, zadziałał efekt domina, padające podstacje pociągały za sobą kolejne. A dlaczego. Ano dlatego, że sieć sprywatyzowano i każda podstacja należała już do innego prywaciarza. Do tego, człowieku niecywilizowany, prowadzi wolność w cywilizacji technicznej.

A o Bhopalu słyszał? No więc w Bhopalu była fabryka pestycydów i różnych innych trucizn. Fabryka nie miała zamówień i menedżerowie lecieli po kosztach, żeby wykazać zyski. Po czym zamówienia zaczęły spływać i fabrykę przestawiono na pełne obroty. Po czym w fabryce wyleciał zawór bezpieczeństwa i toksyczna chmura siadła na miasto zabijając sporo Hindusów. A dlaczego: ano dlatego, że do ichniej reakcji chemicznej powyżej pewnego poziomu konieczne jest chłodzenie, żeby się roztwór nie zagotował. Dopóki reakcja szła na pół gwizdka, agregaty chłodnicze stały odłączone. Prywaciarze wzorem formka nie wchodzili w szczegóły. Działa? Nie pracuje? To sprzedać.

formek1 napisał(a):
Wiem .jak coś jest niezgodne z myśleniem jedynie słusznej linii socjalistycznej to wynocha na Madagaskar.'
Ty też się wynieś jak ci przeszkadza fioletowy dom.

Nie zrozumiałeś mnie.

To, o to:
Lurker napisał(a):
Powtarzam pytanie: czy jesteś człowiekiem cywilizowanym?

formek1 napisał(a):
Nie jestem.

- to jest miska soczewicy. Teraz ty jesteś Ezaw, a ja jestem Jakub. Zrozumiał? Dotarło? To won.

formek1 napisał(a):
I tu jest sedno .
Ewolucja jest faktem ....bo jest.
już zaczynam cie rozumieć

Aha. Czyli dotarło, dziki formek nie ma czym się obronić w konkrecie, wraca więc do ogólników. Z debaty na temat społeczny wyciąga wnioski naukowe. Trzeba mieć tupet... albo być nieókiem.

formek1 napisał(a):
Kury kupuje bo żaden przedsiębiorca nie hoduje kur dal idei tylko na sprzedaż.

A jak twoje niewydarzone wyznanie znajdzie się pod batem opinii publicznej i prywaciarze gremialnie powywieszają tabliczki: w tym sklepie nie sprzedaje się...

Wtedy to faktycznie na Grenlandię wyjechać. Nie? Bo państwa przeciez nie ma, a prywaciarz na swoim może wszystko.


formek1 napisał(a):
Jednym z mafii pracuje własnie.

Nieókó, naucz się starannie plumkać w tę swoją klawiaturę, bo nie da się zrozumieć myśli, jaką chcesz przekazać. Naucz się też przeglądać napisane posty i poprawiać w nich błędy.

Mówiłem o mafii meksykańskiej. Takiej prawdziwej, co zabija, ćwiartuje i rządzi zamiast urzędników.

formek1 napisał(a):
A na koniec .
Już ciebie rozumiem .Masz swój pogląd na pewne sprawy i ..ten pogląd jest jedynie słuszny.....Dlaczego ? Bo jest.
Dlatego jesteś ewolucjonistą ..bo ewolucja jest i już.

Nic nie rozumiesz.

Po pierwsze, jestem dyskordianinem i nie zgadzam się dla zasady.

Po drugie, zdarza mi się zagalopować i wtedy odszczekuję. W poprzedniej naszej rozmowie postawiłem trzy tezy biblijne i na dwóch mnie zagiąłeś, udowodniłeś czarno na białym że nie mam racji. Teraz jakoś tego nie potrafisz. Mało tego, ja ciebie zagiąłem i jakoś nie potrafisz przyznać mi racji, pomijasz rzecz milczeniem. Znasz, choćby w teorii, takie pojęcie jak honor? A odwaga cywilna?

Po trzecie, ewolucjonizm ani nie jest wyznaniem, ani światopoglądem, ani formacją duchową, ani Bóg-wie-czym-jeszcze, co może posłużyć jako wytrych do człowieka. W ogóle nie ma czegoś takiego jak ewolucjonizm. Jest teoria ewolucji. Owszem, jest scjentyzm i materializm, ale tu musiałbym się zwrócić o diagnozę do mądrzejszych od siebie (akruk?). Prawdopodbnie jestem materialistą, choć z zastrzeżeniami. O scjentyzmie za mało wiem, żeby tak się określać lub nie określać, ale o twierdzeniu Goedla słyszałem.

Po czwarte wreszcie, bawię się z tobą, bo nic lepszego do głowy mi nie przychodzi. Rozmówca z ciebie żaden. Ty nawet nie potrafisz porządnie posta napisać. Ale pomijając, bo podobno literówek nie uchodzi się czepiać, ty masz w głowie jedną myśl, a raczej system myślowy, o, taki:
1. system to zło
2. ewolucja to zło
3. socjalizm to zło
- przy czym żadnego z tych pojęć nie masz precyzyjnie określonego, tak że są to słowa-worki, do których starasz się zmieścić wszystko, co z jakiegoś powodu ci nie pasuje. Oczywiście wychodzi z tego śmiech na sali, ewolucjonizm określa człowieka, adwersarz jest socjalistą, ponieważ jest adwersarzem i tak dalej. [...]

formek1 napisał(a):
A żeby było jaśniej. Pomogłem osobiście więcej ludziom niż ty masz znajomych.

Następny telepata się trafił...

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Ostatnio edytowano So mar 23, 2013 16:18 przez Soul33, łącznie edytowano 2 razy

-



Cz mar 21, 2013 18:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Ewolucjoniści wierzą, że człowiek powstał z kamienia.
O, własnie, zagalopowałem się: przyznawałeś mi rację w dyskusji parokrotnie. Uwaga o honorze i odwadze cywilnej była mocno nie na miejscu. Odszczekuję niniejszym, popełniłem błąd!

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Cz mar 21, 2013 18:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 936 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL