Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 BIEZMOWANIE 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sie 02, 2008 13:51
Posty: 1
Post BIEZMOWANIE
czesc mam 15 lat w 2009 roku mam przystopic do bierzmowania wiec to jusz niedługo zrobilem tak ze do biezmowania narazie nie pujde rodzice sie zgodzili tylko mam jedno pytanie czy będe musiał chodzic na przygotowania do biezmowania i zdawac testy w szkole i czy czeba pisac jakies podanie aby nie przystapic napewno moja nauczycielka bedzie zdziwiona w 2 klasie z przygotowujocego testu dostalem jako jedyny 6 i bym mial 10 pytan do biezmowania mniej ale ja czuje sie ateista nie wierze w boga nie chodze do koscioła nie spowiadalem sie od komuni nie jest mi to poczebne do życia wiec powiedcie mi z czego będe zwolniony a moze ktos z was tesz nie poszedł i chciałby pogadac opowiedziec mi o tym to niech pisze na nr gg 5853351 :-D :-D


So sie 02, 2008 20:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Już wiem czego mi brakuje, jakiegokolwiek znaku interpunkcyjnego. Czego was w tej szkole uczą? Chyba że to nie wina szkoły.

A pytasz o to czy będziesz uczestniczył w przygotowaniach do czegoś do czego nie zamierzasz przystąpić? Dobrze rozumiem?


Ostatnio edytowano So sie 02, 2008 20:42 przez WIST, łącznie edytowano 1 raz



So sie 02, 2008 20:40
Zobacz profil
Post 
Po pierwsze: te czerwone szlaczki pod wyrazami to są błędy ortograficzne- pisz poprawniej, bardzo Cię proszę. Wiele rzeczy widziałam, ale już przez "sz"...

Co do pytania, to nie wiem jaki ty masz problem. Ja nie poszłam do bierzmowania, nic mi się nie stało, a pytań nie musiałam na forum zadawać...

A co miałoby Ci się stać, jak nie pójdziesz do bierzmowania? Co więcej, na religię też chodzić nie musisz. I doprawdy nie rozumiem o czym tu dyskutować: nie chcesz- nie idź, tyle.

Pachnie mi to prowokacją...


So sie 02, 2008 20:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 12, 2008 18:56
Posty: 1927
Post 
Ja również wyczuwam tu szczyptę prowokacji... Jeżeli dobrze zrozumiałem Twój problem, to Ty nie chcesz iść do bierzmowania, ale boisz się reakcji swoich rodziców?

_________________
...lecz kiedy Jedyny opuścił swych czcicieli, jego Słowo pozostało...

...i nadejdzie dzień, kiedy powróci Jedyny. I znów rozlegnie się dźwięk Sarenetha...


So sie 02, 2008 20:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Wiecie co, zamykam. Odpowiedz jest prosta, jak jesteś ateistą to ani nie przystępuj do bierzmowania, ani tym bardziej nie możesz uczestniczyć w żadnych przygotowaniach. To zresztą logiczne, bo niby po co. I naprawde, to czego uczysz się w szkole na Polskim można używać np. pisząc na forum. Przecienk i kropka są naprawde pożyteczne.


So sie 02, 2008 21:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL