Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 7:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178  Następna strona
 Czy płód to też człowiek? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Nie wiedziałem ze zabijanie innych jest tak samo dopuszczalne jak picie alkoholu. Czego to człowiek się nie dowie.


N paź 30, 2016 14:51
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Soul33 napisał(a):
Coroner, powyżej przytoczyłeś post Acro jako dowód, że Alus w swoich postach ukazuje, że jest zwolenniczką aborcji.


Coroner napisał(a):
Ja nie widze różnicy pomiędzy zgoda na aborcje prawnie a zgoda na aborcje w ogóle.
Uważam ze katolik nie może isc na kompromis w tak ważnej sprawie.

Coroner napisał(a):
Dopowiem jeszcze skoro tak trzeba
Jestem za całkowitym zakazem aborcji i eutanazji.
Jestem przeciwnikiem karania za to kobiet.
Jestem przeciwnikiem nowych definicji, ze człowiek zaczyna sie dopiero jak sie urodzi.


Podsumowanie: - jestem przeciwnikiem przepraszania pomówionych osób na bazie wypowiedzi innego usera..
Dodaj jeszcze jestem przeciwny papieżowi Franciszkowi
http://adonai.pl/life/?id=8
Współczuje kobietom....z Twojej optyki niechybnie zwolennik aborcji.....


N paź 30, 2016 14:51
Post Re: Czy płód to też człowiek?
I to oczywiście nie jest manipulacja. Gratuluje podwójnych standardów.


N paź 30, 2016 15:06
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Coroner napisał(a):
I to oczywiście nie jest manipulacja. Gratuluje podwójnych standardów.

Papieżowi Franciszkowi?


N paź 30, 2016 15:13
Post Re: Czy płód to też człowiek?
A to papież Francissek pisze na forum pod nickiem Alus? Oj nie wiedziałem.


N paź 30, 2016 15:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Acro napisał(a):
andej napisał(a):
Optowanie za prawną dopuszczalnością zabijania nienarodzonych jest jednoznacznym opowiadaniem się za dopuszczalnością zabijania.

Jestem przeciwny zakazowi handlu alkoholem czy nikotyną. To oznacza, ze popieram alkoholizm i palenie papierosów? Możesz odpowiedzieć wprost?

Albo może tak.
Jestem za dopuszczalnością praktykowania katolicyzmu w Polsce. To znaczy, że popieram katolicyzm? Jest szansa, że dowiem sie o sobie czegoś dla mnie bardzo nowego... :D

Handel czy praktykowanie religii, nie jest niemoralne.
Dopuszczalność zabijania jest.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


N paź 30, 2016 15:25
Zobacz profil
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Coroner napisał(a):
A to papież Francissek pisze na forum pod nickiem Alus? Oj nie wiedziałem.

Nie wiesz i tego - Surowość nie jest darem Boga....nie mówiąc o kłamstwie...
http://pl.radiovaticana.va/news/2016/10 ... rz/1267427


N paź 30, 2016 15:35

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Czy płód to też człowiek?
chwat napisał(a):
Handel czy praktykowanie religii, nie jest niemoralne.


Handel papierosami nie jest niemoralny? :shock:

Nieźle.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N paź 30, 2016 15:53
Zobacz profil
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Handel narkotykami można by było określić jako niemoralny. Papierosy są grzechem które nie prowadzą do piekła a do ziemi. Natomiast aborcja to grzech ciężki. Zabójstwo.

Odnośnie definiowania w nowy sposób starych haseł żeby można było rozluźniać obyczaje i żeby dojść do tego o czym apostoł Paweł pisał ze zło nazywają dobrem a dobro złem. Właśnie żyjemy w czasach gdy próbuje się na nowo definiować pojęcia. I mamy próbę nazywania związków gejowskich małżeństwem i człowieka zlepkiem komórek. Jeśli katolicy nie bedą się przeciwstawiać temu to za chwile będziemy mieli Sodomę i Gomorę.


N paź 30, 2016 16:00

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Coroner napisał(a):
Handel narkotykami można by było określić jako niemoralny. Papierosy są grzechem które nie prowadzą do piekła a do ziemi. Natomiast aborcja to grzech ciężki. Zabójstwo.


Papierosy to przecież narkotyki, jedne z gorszych akurat. Liczba ofiar aborcji w porównaniu z liczbą ofiar papierosów to promil.

Coroner napisał(a):
Właśnie żyjemy w czasach gdy próbuje się na nowo definiować pojęcia.


Zgadzam się, np. katolicy próbują na nowo definiować antykoncepcję, by móc ją jednocześnie stosować i potępiać.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N paź 30, 2016 16:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Czy płód to też człowiek?
JedenPost napisał(a):
chwat napisał(a):
Handel czy praktykowanie religii, nie jest niemoralne.


Handel papierosami nie jest niemoralny? :shock:

Nieźle.

Nie popieram nałogów, mówiłem w kontekście.
Zabijanie to przestępstwo, jego dopuszczalność też.
O ile nie każdy palacz umiera, to każdy zabity jest niestety martwy, a zabójca jest odpowiedzialny za ten czyn.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


N paź 30, 2016 16:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Czy płód to też człowiek?
chwat napisał(a):
Nie popieram nałogów, mówiłem w kontekście.


Czyli zgodzisz się, że handel papierosami jest niemoralny i że katolik nie może się tym parać?

Zatem: czy uważasz także, że powinien być nielegalny i karalny?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N paź 30, 2016 16:27
Zobacz profil
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Papierosy nie są narkotykiem a środkiem psychoaktywnym. Jeśli by uznać ze papierosy to narkotyk to kawa i herbata tez bo tez są środkami psychoaktywnymi.


N paź 30, 2016 16:29
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Aborcja to zabojstwo, palenie papierosow i naduzywanie alkoholu to samobojstwo, a wszystko zniknie samoistnie, jak zakazemy prawnie wszystkiego z rozwodami wlacznie. Beda same szczesliwe, zdrowe, plodne malzenstwa, ktore same sobie zorganizuja opieke nad dziecmi zdrowymi i chorymi, rehabilitacje, mieszkania, prace, nigdy nie beda sie klocic, mezowie nigdy zon nie zostawia, bo wyladuja za kratkami, beda zarabiac kokosy, zeby sfinansowac wszystkie potrzeby rodziny, a panstwo bedzie tylko sledzic i pilnowac, czy antykoncepcji nie uzywaja.

Aborcja dotyczy dwoch osob, a nawet trzech, co np andej zauwaza, ale jakos nie ma rozwiazania, ktore by poza zakazem matkom usuniecia ciazy, nawet wszczepionej gwaltem byc moze przez wlasnego ojca, w jakikolwiek sposob zmuszalo do czegokolwiek mezczyzn.
Co wiecej, sa i tu mezczyzni, ktorzy uwazaja, ze to kobieta zaszla w ciaze, wiec niech sie meczy. Tak ja natura stworzyla, ze mezczyzna ma frajde, a kobieta obowiazki, to nie ma od tego ucieczki.

Temat zakazu aborcji pokazal wyraznie, ze kobiety maja dosyc decydowania o ich zyciu z zewnatrz, najczesciej przez mezczyzn. Z tego wielu bez rodzin ale z jasnymi ciezarami dla innych, ktorych sami nie nosza.
I naprawde nie chodzi tu tylko o aborcje.
Chodzi o to, jak mezczyzni przedmiotowo i z lekcewazeniem traktuja kobiety. Oni “zasluguja“ na przyjemnosci z seksu, zycia, lepsze zarobki, wolnosc bez zobowiazan, a kobieta jest nie tylko gorzej oplacana za te sama prace, ale nie ma takze zadnego prawa do wlasnego ciala.
To ona zachodzi w ciaze, czy chce czy nie chce i ona ma ponosic wszystkie tego konsekwencje.
Tatus nie ma zadnych przymusow. To jego laska i dobra wola, ze zostanie z matka swojego dziecka, ze przejmie trud jego wychowania i w ogole.

Matka za to “musi“.

Dopoki fani twardego prawa nie zmienia myslenia o kobietach, dopoty sa skazani na przegrana.
A traca na tym dzieci nienarodzone.


N paź 30, 2016 16:34

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Czy płód to też człowiek?
Coroner napisał(a):
Papierosy nie są narkotykiem a środkiem psychoaktywnym.


Oczywiście, że są narkotykiem. Tak je kategoryzuje m.in. WHO - i słusznie. W przeciwieństwie do kawy czy herbaty powodują silne uzależnienie, psychiczne i fizyczne, które jest zresztą głównym powodem ich używania. To produkt, który używany zgodnie z przeznaczeniem prowadzi do narkomanii oraz wielu chorób i w końcu zabija. Uważasz, że handel czymś takim jest moralny?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N paź 30, 2016 16:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL