Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona
 Strategie cywilizacji pozaziemskich 
Autor Wiadomość
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
Cytuj:
A nagrań (tzn jednoznacznych, dobrej jakości nie pozostawijących żadnych wątpliwości) nigdy nikomu nie pokazujących


Tutaj są zdjęcia dość dobrej jakości, dziwny obiekt sfotografowany w Polsce, tych zdjęć jest kilka, obiekt ten podobno manewrował zawieszony w powietrzu, zakłócając pracę silników samochodowych.

Jedno ze zdjęć to taka kompilacja którą zrobiłem z wstawką w powiększeniu, widnieje tam znak trójkąta. W sumie trudno powiedzieć co to jest.

http://zapodaj.net/efdc34b40484e.jpg.html

http://zapodaj.net/bffa012064116.jpg.html


Wt paź 20, 2015 6:14

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
Dwie złożone miski.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt paź 20, 2015 6:30
Zobacz profil
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
W powietrzu? Wygląda jednak dość realistycznie i miska jest sfotografowana w różnym położeniu. Próbowano z tymi miskami, na zasadzie czy to jest sfingowane, ale nie pamiętam jak udał się ten eksperyment. Owszem, siła takiego zdjęcia jest w tym że to wygląda jak miska a nie te wypasione statki kosmiczne obracjace się i poruszające za pomocą animacji z Adobe After Effects albo inne.

To wygląda na jakąś sondę i niekoniecznie obcych, może to jakiś militarny projekt, jednak jeśli jest prawdziwe, to jest zastanawiające co to mogłoby być. Do filmików na Youtube jednak trzeba mieć ostrożne podjeście, niektóre mogą być zastanawiające, ale w większośći od razu widać że to jest spreparowane.


Wt paź 20, 2015 6:49
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
Ech, panie, na 4chanie zabawiają się tak Photoshopem, tylko zamiast UFO biorą na warsztat temat Holokaustu i niemieckich zbrodni wojennych – i dowodzą, że historia została sfabrykowana...


Wt paź 20, 2015 6:52
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
Poza tym, ludzie czasem biorą przelot ISS za UFO, albo satelity US Navy które latają często w formie trójkąta na niebie. I jest to zajwisko ktore można obserwować regularnie, wystarczy wejść na specjalne strony ktore lokalizują i podają dokladne czasy przelotów. Najbardziej spektakularne są flary Irydum, czasem dają rozbłysk z więcej magnitudo niż księżyc w pełni.


Wt paź 20, 2015 6:59
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
ErgoProxy napisał(a):
Ech, panie, na 4chanie zabawiają się tak Photoshopem, tylko zamiast UFO biorą na warsztat temat Holokaustu i niemieckich zbrodni wojennych – i dowodzą, że historia została sfabrykowana...


A to już gorsze niż zabawa z UFO.


Wt paź 20, 2015 7:01
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
A bo wiesz, są na świecie tacy ludzie, którzy podobne retusze biorą na serio, no i trzeba ich zabijać śmiechem.

A wracając do tematu, fajnie by było, gdyby jacyś Obcy się wreszcie pokazali, bo i smutno samemu, i nawracać nie ma kogo, nie mówiąc już o nowej – hły, hły – konkwiście. Tylko że o ile oni nie używają jakichś zupełnie ezoterycznych technologii obchodzących znane nam prawa przyrody...

Albo nie zadomowili się, o, tutaj: http://ateista.pl/showthread.php?tid=8807&page=9 (post #162)


Wt paź 20, 2015 7:08
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
Zdjęcia z Ceres, ciekawa sprawa, tym bardziej że kiedy oglądać to na fotografiach z animacją rotującej planety, to widać jakby to świeciło swoim własnym blaskiem a nie odbitym, ponieważ kiedy wchodzi już w cień, to jeszcze widać ten blask przez ułamek sekundy.

Doatkowo sfotografowano tam górę o kształcie piramidy, jakieś około 5 km wysokości. Góra sobie tak wystaje samotnie na powierzchni.

A co to tej eozterycznej energii to ciekawie, bo tutaj gdzieś poruszałem temat przypadku z Emilcina, gdzie właśnie Wolski relacjonował iż w ich pojeżdzie nie było nic, żadnej konsoli sterującej a ustrojstwo było zawieszone w powietrzu bezgłośnie i poruszało się także w tym stylu.


Wt paź 20, 2015 7:18
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
Ej, nie energii! Energia jest jedna, to taka wielkość w równaniu... zdolność do wykonania pracy, czyli przesunięcia czegoś z jednego punktu do drugiego. Liczy się ją. : PPP

Emilicin, mój Boże, jeśli to tak wyglądało, to po co w ogóle statek, jak można przerzucać gołą świadomość i bawić się w channelingi (pewnie to taka rozrywka podpitych studentów telepatii)...


Wt paź 20, 2015 7:23
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
No dobra, brano pod uwagę możliwość jakiegoś żartu, ale było tam wiele szczegółów które to jednak wykluczały... jak i nie daliby rady skonstruować takiego pojazdu zawieszonego w powietrzu z wysuwającym się i opuszczającym / wznoszącym stopniem w stylu windy.

Historia Travisa była słynna na cały świat, nie tylko w Ameryce, nawet nakręcono film na podstawie tej opowieści, jednak jakiś czaś temu wyczytałem że wziął udział w jakimś amerykańskim show i nie przeszedł testu na wykrywaczu kłamstw. Wolski natomiast podobno zaliczył taki test.


Wt paź 20, 2015 7:32
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
O, a ja o Travisie nic nie słyszałem. Pewnie było grubo po Zniczu i Mostowiczu (to tacy pisarze – tropiciele niesamowitości z górnego PRLu). Ale wariograf jednak da się oszukać; no i jeśli jednak był to żart, który udał się nadspodziewanie, to Wolski mógł być święcie przekonany, że prawdę mówi i na testach nie wyszło mu nic, bo nie mogło.


Wt paź 20, 2015 7:37
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
Ale Wolski to prosty człek był, a oszukać wariograf to nie każdy ma świadomość jak tego dokonać. A żart musiałby być na skalę zapsiu w księdze rekordów, no i podziw dla konstruktorów niesamowitego reality show w stylu sf. Raczej wykluczyłbym możliwość żartu, tym bardziej w tych czasach, od razu widać by było że coś nie teges, widać by było liny na których pojazd byłby zawieszony, bo liny musiały być solidne, i pojazd trząsłby się i chwiał przy poruszeniu a tam nie było takich rzeczy, był nieruchomy.

A o Travisie to poczytasz sobie, wrzuć sobie w wyszukiwarkę historia Travisa Waltona, albo Travis Walton i pojawi się wiele treści na ten temat.


Wt paź 20, 2015 7:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
http://gadzetomania.pl/6181,10-niezwykl ... kowych-usa

Polecam zwrócić uwagę na popularne swego czasu "cygara" i "talerze" ;)

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


Wt paź 20, 2015 9:02
Zobacz profil
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
O, latający Segway. : ) Dobry pomysł, jakby go podać w formie motocykla.


Śr paź 21, 2015 4:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: Strategie cywilizacji pozaziemskich
Jak byłem mały, to wszelakie statki kosmiczne zawsze rysowałem na bazie trójkąta - ale nie kojarzę, by coś takiego sfotografowano ;)

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


So sty 02, 2016 14:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL