Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 07, 2024 1:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
 wieczny odpoczynek 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
ErgoProxy:
Cytuj:
...bo do uczciwości to jednak rodzice wychowują w dzieciństwie i raczej są to chrześcijanie...

Już zupełnie nie rozumiem o czym mówisz.
To np. indianie nie mieli szans poznać czegoś takiego jak uczciwość bo nie byli chrześcijanami, wierzyli w Manitou., a murzyni, a wyznawcy Allacha, a wielu innych?
Czy wiesz o czym bredzisz? Ty święty, jedyny znający prawdę?
Ocknij się.


Śr lis 05, 2014 15:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2756
Post Re: wieczny odpoczynek
niewiarek napisał(a):
ErgoProxy:
Cytuj:
...bo do uczciwości to jednak rodzice wychowują w dzieciństwie i raczej są to chrześcijanie...

Już zupełnie nie rozumiem o czym mówisz.
To np. indianie nie mieli szans poznać czegoś takiego jak uczciwość bo nie byli chrześcijanami, wierzyli w Manitou., a murzyni, a wyznawcy Allacha, a wielu innych?
Czy wiesz o czym bredzisz? Ty święty, jedyny znający prawdę?
Ocknij się.

A doczytal to: "jest w naszym społeczeństwie" ?
Litosci.


Śr lis 05, 2014 16:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
ErgoProxy:
Cytuj:
Starczyło od razu wprost zapytać, czy tych wszystkich 2^n przodków niewiarka to byli ateiści, bo do uczciwości to jednak rodzice wychowują w dzieciństwie i raczej są to chrześcijanie, bo ateistów

W zasadzie taki komentarz już sam w sobie jest odpowiedzią.

Mieszanie moich rodziców do moich poglądów?
Teraz powiem ErgoProxy wprost.
Zamknij pysk!
[b]Wara Ci od moich rodziców![/b]
Nic o nich nie wiesz, więc nie komentuj w ten sposób.
Choć minimum kultury.
Jeśli ją masz to przeproś.
Być może zostanę przez moderatora wyrzucony ze strony, ale nie znoszę chamstwa, a to obserwuję ze strony ErgoProxy.
W tej sytuacji muszę zareagować.


Śr lis 05, 2014 16:34
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
A teraz niewiarek, czarno na białym, pokaże, jaką chamską uwagę o jego rodzicach zawarł był ErgoProxy w swoich postach.

Zdaje się że zasugerował tylko, że to chrześcijanie są.

Niewiarek przepraszać mnie ani ich nie musi, bo jak to udowodnił po wielokroć, nie rozumie tekstu pisanego, a zatem, jak to się mówi... nie odpowiada za swoje czyny? Takoż proponuję,, aby nie dawać mu ostrzeżeń, w ogóle. Niech pisze swobodnie, co myśli i o kim myśli.

Niech robi ateistom reklamę.


Śr lis 05, 2014 16:44
Post Re: wieczny odpoczynek
Panowie, zdumiewacie mnie!
Co to się porobiło w tym temacie wiecznego odpoczynku.

Proszę nabrać dużo powietrza i oddychać powoli....liczyć do 10...do 110 jak trzeba....każdy w rogiu swojego ringu.

Prosimy zapiąc pasy i życzymy miłego lotu...


Taki mały przerywnik...


Śr lis 05, 2014 16:52
Post Re: wieczny odpoczynek
Ano właśnie, biedny Jajko. Uczciwy to ten nasz niewiarek może jest - wobec siebie, a raczej swojego zrozumienia świata... Natomiast jego etyka - aż strach się bać.

Skoro wątek leży i kwiczy, i temat wiecznego odpoczynku został już dawno zarzucony, dowiemy się może, ProxyOne i ja, co niewiarek sądzi o aborcji? Że tak wrócę do strony pierwszej czy drugiej.


Śr lis 05, 2014 17:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2756
Post Re: wieczny odpoczynek
Maria-Magdalena napisał(a):
Panowie, zdumiewacie mnie!
Co to się porobiło w tym temacie wiecznego odpoczynku

Fajnie, ze jestes. Poniewaz juz dawno nie ma wypowiedzi na temat i nikt nie otwiera watku "jak ustosunkowac sie do odmiennych opinii" z niejakim zdumieniem przeczytalem Twoje dawne:
"Dla niewiarka, z przeprosinami za moja złościwość.
Musze pracować nad sobą."
Czy nie jest to przypadkiem polityczna poprawnosc aby kogos nie urazic?
W NT jest jasne okreslenie o slepych bedacych przewodnikami slepych czy glupcu od ktorego jeszcze tej nocy zazadaja duszy. Chociaz przejawem politycznej poprawnosci w innym miejscu jest aby nie mowic "raka".
W ST slowo "glupiec" jest jeszcze bardziej powszechne.


Śr lis 05, 2014 17:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: wieczny odpoczynek
Alus napisał(a):
Spotkanie z Panem oznacza "wieczny odpoczynek, czyli: porzucenie tej biednej ziemi, tej łez doliny(pieśń), pozostawienie za sobą cierpień, trosk, rozterek, wyrzutów sumienia, wszelkiej grzesznej nędzy.

Do mnie to jak najbardziej przemawia. Bardzo piękne. Zwłaszcza, jeżeli zejście z tego świata odbywało się w cierpieniu :)


Śr lis 05, 2014 19:12
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
robaczek2 napisał(a):
Fajnie, ze jestes.

A dlaczego fajnie?

robaczek2 napisał(a):
z niejakim zdumieniem przeczytalem Twoje dawne:"Dla niewiarka, z przeprosinami za moja złościwość.Musze pracować nad sobą."

Niewiarek też był lekko zdumiony.

robaczek2 napisał(a):
Czy nie jest to przypadkiem polityczna poprawnosc aby kogos nie urazic?

A istnieje cos takiego jak polityczna poprawność? Chyba tylko przed wyborami.

robaczek2 napisał(a):
W NT jest jasne okreslenie o slepych bedacych przewodnikami slepych czy glupcu od ktorego jeszcze tej nocy zazadaja duszy. Chociaz przejawem politycznej poprawnosci w innym miejscu jest aby nie mowic "raka". W ST slowo "glupiec" jest jeszcze bardziej powszechne.


Do czego zmierzasz?
Czy możesz pomóc mi to zrozumieć?


Śr lis 05, 2014 20:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2756
Post Re: wieczny odpoczynek
Maria-Magdalena napisał(a):
Do czego zmierzasz?
Czy możesz pomóc mi to zrozumieć?

Do tego, ze boimy sie mowic tak, tak, nie, nie aby tylko kogos nie urazic bo jeszcze zacznie plakac albo obdzielac wyzwiskami typu: bzdurnych mamienie brutalną prawienia infantylnych bajek, bzdurnych obiecanek, łudzenia się.


Śr lis 05, 2014 21:42
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
robaczek2 napisał(a):
Do tego, ze boimy sie mowic tak, tak, nie, nie aby tylko kogos nie urazic bo jeszcze zacznie plakac albo obdzielac wyzwiskami typu: bzdurnych mamienie brutalną prawienia infantylnych bajek, bzdurnych obiecanek, łudzenia się.


To dlaczego używasz liczby mnogiej a nie mówisz wyłącznie o sobie?

Można i trzeba napominać...ale należy to czynić z miłością.
A w moim sercu, gdy pisałam do niewiarka nie było miłości.

Teraz rozumiesz dlaczego przeprosiłam i stwierdziłam że musze pracować nad sobą?

Pozdrawiam serdecznie
M-M


Śr lis 05, 2014 22:35
Post Re: wieczny odpoczynek
@ErgoProxy nie masz racji. niewiarek nie jest nadęty, a jego zachowanie nie wynika z pewności siebie, ale wręcz odwrotnie - ze strachu. Krzycząc na osobę, która się boi tylko potęgujesz problem.


Cz lis 06, 2014 8:01
Post Re: wieczny odpoczynek
? Ja jak się boję, to się chowam, zaszywam i nie ma mnie. Wydaje mi się to - hihi - racjonalne.


Cz lis 06, 2014 10:11
Post Re: wieczny odpoczynek
ErgoProxy napisał(a):
? Ja jak się boję, to się chowam, zaszywam i nie ma mnie. Wydaje mi się to - hihi - racjonalne.
A niewiarek krzyczy, macha piąstkami i rzuca oskarżeniami z dupy. Ale nie jest debilem, czego dowiódł np. przez genialny IMHO argument antysolipsystyczny.


Cz lis 06, 2014 10:18

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
Proponowałem aby kopnąć nogą w kamień.

Maria-Magdalena zaproponowała inny sposób:
Cytuj:
Proszę nabrać dużo powietrza i oddychać powoli....liczyć do 10...do 110 jak trzeba....każdy w rogiu swojego ringu.

Jestem w trakcie liczenia.


Cz lis 06, 2014 10:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL