Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 9:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1534 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 103  Następna strona
 Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
ARHIZ napisał(a):
Słuchajcie, a Sapper w końcu powiedział, skąd wie o tym, że wszyscy ludzie mają taki sam DNA, czy nadal nie?


Tutaj chodzi o coś innego. Sapper chyba nie do końca zrozumiał. Może korzystał w wykładów kreacjonisty adwentysty prof. zoologii i nauk biomedycznych Waltera Veitha? Tam jest mowa o tych włącznikach i wyłącznikach genów.
Nie znam się na genetyce, więc nie potrafię ocenić, czy to, co mówi ma sens. Można by podyskutować.

https://www.youtube.com/watch?v=bN6VpCqCKtk

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


Wt lip 26, 2016 9:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Qwerty2011 napisał(a):
ARHIZ napisał(a):
Słuchajcie, a Sapper w końcu powiedział, skąd wie o tym, że wszyscy ludzie mają taki sam DNA, czy nadal nie?


Tutaj chodzi o coś innego. Sapper chyba nie do końca zrozumiał. Może korzystał w wykładów kreacjonisty adwentysty prof. zoologii i nauk biomedycznych Waltera Veitha? Tam jest mowa o tych włącznikach i wyłącznikach genów.
Nie znam się na genetyce, więc nie potrafię ocenić, czy to, co mówi ma sens. Można by podyskutować.

https://www.youtube.com/watch?v=bN6VpCqCKtk


To co mówi saper nie ma żadnego sensu :-D
Bo gdyby każdy człowiek na świecie miał takie samo DNA, to przecież wszyscy ludzie byli by identyczni :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr lip 27, 2016 23:20
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Robek napisał(a):
Qwerty2011 napisał(a):
ARHIZ napisał(a):
Słuchajcie, a Sapper w końcu powiedział, skąd wie o tym, że wszyscy ludzie mają taki sam DNA, czy nadal nie?


Tutaj chodzi o coś innego. Sapper chyba nie do końca zrozumiał. Może korzystał w wykładów kreacjonisty adwentysty prof. zoologii i nauk biomedycznych Waltera Veitha? Tam jest mowa o tych włącznikach i wyłącznikach genów.
Nie znam się na genetyce, więc nie potrafię ocenić, czy to, co mówi ma sens. Można by podyskutować.

https://www.youtube.com/watch?v=bN6VpCqCKtk


To co mówi saper nie ma żadnego sensu :-D
Bo gdyby każdy człowiek na świecie miał takie samo DNA, to przecież wszyscy ludzie byli by identyczni :D

Kwestia tego co uwazasz za " identyczni".
Czyzbys mial np. jedno oko na plecach a drugie na czole albo troje oczu w odroznieniu od sasiada?
Jak po pracy w polu masz ciemna skore a sasiad nierob ma jasna to jest to rozna genetyka?
Jak bedziesz od urodzenia mieszkal na afrykanskich rowninach bez drzew to myslisz ze jak wrocisz do Polski na emeryture to od razu wybielejesz?
Jesli twoi potomkowie zostali by w afryce to z pokolenia na pokolenie beda rodzic sie z coraz ciemniejsza skora.
Podobnie dzieje sie z innymi cechami zewnetrznymi.
Gdy np. cwiczysz kulturystyke zmieniasz wyglad, gdy zresz bez opamietania tez zmieniasz wyglad.ale nadal masz 2 oczu i jeden nos.
Badania genetyczne pokazuja jedynie roznice ktorymi sa zmiany chorobowe i srodowiskowe, a nie zmiany samego DNA.


Cz lip 28, 2016 8:27
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
sapper napisał(a):
Jesli twoi potomkowie zostali by w afryce to z pokolenia na pokolenie beda rodzic sie z coraz ciemniejsza skora.
Po pierwsze - jest to forum polskie. Więc nie rozumiem, dlaczego nie piszesz w języku polskim. Mógłbyś wyjaśnić? Po drugie - myślałem, że Łysenkizmu już nikt nie traktuje poważnie. Widać jednak są jakieś rezerwaty bolszewickie, gdzie można go "studiować". Wyjawisz gdzie?

Cytuj:
Badania genetyczne pokazuja jedynie roznice ktorymi sa zmiany chorobowe i srodowiskowe, a nie zmiany samego DNA.
A przedstawisz na te rewelacje jakieś źródła, czy po prostu będziesz na forum wchodził co miesiąc i powtarzał w kółko to samo?


Cz lip 28, 2016 8:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Myślę, że obejrzenie linkowanego filmu ma sens. Sapper, z całym szacunkiem, nie zna się na genetyce (tak jak ja), może więc warto posłuchać zdania specjalisty, który wykładał genetykę a przy okazji jest kreacjonistą (https://www.youtube.com/watch?v=bN6VpCqCKtk).

Inaczej czeka nas kolejna kilkustronicowa wymiana zdań, która nie prowadzi do żadnego celu.

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


Cz lip 28, 2016 19:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Qwerty2011 napisał(a):
Myślę, że obejrzenie linkowanego filmu ma sens. Sapper, z całym szacunkiem, nie zna się na genetyce (tak jak ja), może więc warto posłuchać zdania specjalisty, który wykładał genetykę a przy okazji jest kreacjonistą (https://www.youtube.com/watch?v=bN6VpCqCKtk).

Inaczej czeka nas kolejna kilkustronicowa wymiana zdań, która nie prowadzi do żadnego celu.


Kreacjonizm to są jeszcze większe głupoty niż to co tu opowiada sapper.
I nie mam zamiaru oglądać filmiku gdzie jakiś gość niemający pojęcia o niczym, będzie mi opowiadał o czymś co w ogóle nie istnieje.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz lip 28, 2016 20:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Skoro jest profesorem zoologii i wykładał genetykę, to może jednak się zna.

Jeśli dyskusja ma iść do przodu, to trzeba ruszyć jakiś nowy materiał, inaczej pozostają tylko przepychanki słowne.

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


Cz lip 28, 2016 20:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Qwerty2011 napisał(a):
Skoro jest profesorem zoologii i wykładał genetykę, to może jednak się zna.

Jeśli dyskusja ma iść do przodu, to trzeba ruszyć jakiś nowy materiał, inaczej pozostają tylko przepychanki słowne.


Jak chcesz ruszyć temat do przodu, to wypisz tu te wszystkie kreacjonistyczne mądrości, i wtedy sie znowu zacznie :biggrin:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz lip 28, 2016 21:00
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Qwerty2011 napisał(a):
Myślę, że obejrzenie linkowanego filmu ma sens. Sapper, z całym szacunkiem, nie zna się na genetyce (tak jak ja), może więc warto posłuchać zdania specjalisty, który wykładał genetykę a przy okazji jest kreacjonistą (https://www.youtube.com/watch?v=bN6VpCqCKtk).
Proszę zatem wypisać najważniejsze tezy owego "specjalisty", a nie zwodzić nas kolejnym filmikiem.


Pt lip 29, 2016 10:34

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
15 sierpnia opublikuję wpis, który w sposób jednoznaczny wykaże, że Wielki Wybuch nigdy nie miał miejsca.


Cz sie 04, 2016 13:31
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
HenrykK napisał(a):
15 sierpnia opublikuję wpis, który w sposób jednoznaczny wykaże, że Wielki Wybuch nigdy nie miał miejsca.
Ale 15 sierpnia którego roku? :>


Cz sie 04, 2016 14:28
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
O matko! To tyle czasu potrzebujesz, zeby to wymyslec?


Cz sie 04, 2016 14:41
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Kael napisał(a):
O matko! To tyle czasu potrzebujesz, zeby to wymyslec?
No bez przesady! Gdyby rzeczywiście HenrykK miał argumenty, to uzasadnionym byłoby dać sobie tydzień-dwa na napisanie z tych argumentów rozprawy. Problem nie jest w tym, że potrzebuje 10 dni, ale w tym, że:
  • Wie on a priori, że mu się uda mimo że nie ma jeszcze argumentów.
  • Zwodzi nas, że "już niedługo opublikuje" od jakiegoś już czasu.


Pt sie 05, 2016 7:57

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
Zapewniam Pana Zefcia, iż argumenty posiadam. Zamierzałem już przejść do sprawdzania poprawności obliczeń, kiedy uświadomiłem sobie, iż powinienem również odnieść się do wieku Wszechświata. Wprowadzenie tego nowego wątku wymaga sporo pracy. Należy przynajmniej w ogólnych zarysach zgłębić ten problem.


N sie 07, 2016 20:04
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego KK przyjął WW i ewolucjonizm za prawdę?
HenrykK napisał(a):
Zapewniam Pana Zefcia, iż argumenty posiadam.
To sobie zapewniaj.
Cytuj:
Zamierzałem już przejść do sprawdzania poprawności obliczeń
Czyli nie masz argumentów. Masz jakieś obliczenia, które są prawdopodobnie niepoprawne.
Cytuj:
kiedy uświadomiłem sobie, iż powinienem również odnieść się do wieku Wszechświata
I te niepoprawne obliczenia bazują na błędnych założeniach.
Cytuj:
Wprowadzenie tego nowego wątku wymaga sporo pracy. Należy przynajmniej w ogólnych zarysach zgłębić ten problem.
Mimo to jednak jesteś przekonany, że wyjdzie Ci tak jak ma wyjść.


Pn sie 08, 2016 7:02
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1534 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 103  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL