Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sie 02, 2016 19:47
Posty: 3
Post Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu?
Witam mam pytanie odnośnie medalika Św.Benedykta zakupiłem go ponieważ ok.2 lata temu zmarła sąsiadka która przeklęła moją rodzinę(w efekcie Babcie (bo Ją najbardziej nienawidziła ) ma niedowład lewej strony po drugim udarze mózgu a sąsiadka zmarła 2 dni po odprawieniu w kapliczce w szpitalu mszy w intencji zniesienia przeklęcia naszej rodziny), od tego momentu Mam z Mamą wrażenie jakby sąsiadka nie przeszła na tamten świat lecz została na tym aby nas dręczyć dalej a w niektórych momentach Mamy wrażenie jakby opętała Babcie ponieważ Babcia zachowuje się inaczej niż się zachowywała a w niektórych momentach zaczyna awantury aby skłócić niektórych członków rodziny a po zaczęciu kłótni w ogóle do niej się nie wtrąca tylko czeka na efekt, po zakupie medalika zawiesiłem jej na łańcuszku na szyję ale po 1-2 dniach kazała mi go ściągnąć ponieważ ją obcierał a kiedy założyłem na bransoletkę też nie chce nosić tłumacząc raz że jej niewygodnie drugi że boi się go zgubić. Niestety od znalezienia się medalika w domu dzieją się też inne rzeczy a mianowicie(spaliły mi się głośniki przy komputerze,zaczęły mnie boleć plecy a lekarz nie jest pewny od czego(sądzi że od kręgosłupa ale na 100% pewny nie jest) a przez ból mam problemy ze wstawaniem, zepsuły mi się słuchawki bo mimo iż grają to bardzo cicho a Babcia ciągle powtarza że to pech przez to że kupiliśmy ten medalik(jakby próbując nas zmusić aby się go pozbyć), medalik jest zakupiony w sklepie z dewocjonaliami i poświęcony po mszy przez księdza w kościele. Od momentu kiedy wydawało nam się że Babcia została opętana przez sąsiadkę Babcia kilka razy wyzwała Mamę od:Mendy,S.ki,itp tak jakby chciała nas do pewnego stopnia od siebie odseparować, i moje pytanie brzmi czy może być tak że im bardziej próbujemy pozbyć się nawiedzenia sąsiadki to Ona stwarza nam problemy abyśmy przestali się tym interesować a zajęli się czymś innym(tak jakby broniła się przed czymś co na nią dobrze nie działa)? Jak np:spaliły się głośniki abym musiał poszukać i zakupić nowe, bolą mnie plecy abym chodził do lekarzy i robił badania, albo zepsuły mi się słuchawki abym musiał szukać nowych a przy okazji można zgonić winę na medalik aby się go pozbyć? Może tak być czy się mylę? I co mogę w takiej sytuacji zrobić? Czy wezwanie księdza egzorcysty nie będzie przesadą?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
P.S. Nie wiem czy w dobrym miejscu zamieściłem temat ale nie byłem pewny gdzie go dać(jeżeli źle to z góry przepraszam), w razie czego bardzo proszę o przeniesienie tematu do innego działu.


Wt sie 02, 2016 19:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu?
A nie przyszło Ci do głowy, że zmiany zachowania babci mogą być efektami przebytego udaru?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt sie 02, 2016 20:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 02, 2016 19:47
Posty: 3
Post Re: Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu?
JedenPost napisał(a):
A nie przyszło Ci do głowy, że zmiany zachowania babci mogą być efektami przebytego udaru?

Niestety nie są to skutki udaru ponieważ Sam też przeszedłem 2 udany mózgu tylko kilka lat przed babcia więc w tym temacie mam niemałe rozeznanie poza tym w domu dzieją się też rzeczy które nie są do wytłumaczenia a mianowicie Mnie i Mamie wydaje się czasami jakby: ktoś za nami stał mimo że jesteśmy sami w pokoju, czasami wydaje nam się że ktoś otwiera zamknięte drzwi od pokoju ale drzwi nawet nie drgnely i wiele innych. Poza tym przeklecie było ponieważ ta sąsiadka 2 dni przed msza poszła do szpitala a 1 dzień po mszy zmarła w szpitalu odzyskują na chwilę świadomość i wygrywając sobie wszystkie kroplowki jakby dostała amoku, na co ksiądz powiedział że tak się stało bo przeklecie obróciło się na nią.


Wt sie 02, 2016 21:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu?
karol1095 napisał(a):
Niestety nie są to skutki udaru ponieważ Sam też przeszedłem 2 udany mózgu tylko kilka lat przed babcia więc w tym temacie mam niemałe rozeznanie



Po pierwsze - nie, najwyraźniej nie masz. Udar udarowi nierówny, a w wypadku poważniejszych zmiany osobowości i problemy psychiczne są dość typowym efektem.

Po drugie - cała reszta tego, co opisujesz, to wasze samonapędzajace się urojenia. A księdza opowiadającego takie bzdury powinien ktoś trzepnąć w czerep.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr sie 03, 2016 5:57
Zobacz profil
Post Re: Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu?
karol1095 napisał(a):
Niestety nie są to skutki udaru ponieważ Sam też przeszedłem 2 udany mózgu
Nie rozumiem wynikania.


Śr sie 03, 2016 7:32
Post Re: Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu?
karol1095 napisał(a):
JedenPost napisał(a):
A nie przyszło Ci do głowy, że zmiany zachowania babci mogą być efektami przebytego udaru?

Niestety nie są to skutki udaru ponieważ Sam też przeszedłem 2 udany mózgu tylko kilka lat przed babcia więc w tym temacie mam niemałe rozeznanie poza tym w domu dzieją się też rzeczy które nie są do wytłumaczenia a mianowicie Mnie i Mamie wydaje się czasami jakby: ktoś za nami stał mimo że jesteśmy sami w pokoju, czasami wydaje nam się że ktoś otwiera zamknięte drzwi od pokoju ale drzwi nawet nie drgnely i wiele innych. Poza tym przeklecie było ponieważ ta sąsiadka 2 dni przed msza poszła do szpitala a 1 dzień po mszy zmarła w szpitalu odzyskują na chwilę świadomość i wygrywając sobie wszystkie kroplowki jakby dostała amoku, na co ksiądz powiedział że tak się stało bo przeklecie obróciło się na nią.

Wiesz jaki macie problem?.....nie przebaczyliście sąsiadce i to nie ona po śmierci was napastuje, ale wasz żal i chęć odwetu.
Przeczytaj dokładnie co mówił papież Franciszek o złej pamięci.


Śr sie 03, 2016 8:30
Post Re: Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu?
Alus ma racje.
Pomodlcie sie za babcie i za sasiadke aby Bog wybaczyl im grzechy .
Nalezalo by dodac ze tak jak wy im wybaczacie i dlatego wazne jest abyscie szczerze wybaczyli obu bez osadzania i nie wracali do tego nawet w myslach.
Jesli medalik babci przeszkadza w jakikolwiek sposob to powies go nad lozkiem babci lub sam go nos w imieniu babci.


Śr sie 03, 2016 8:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Medalik Św.Benedykta a dziwne zjawiska w domu?
Poszukaj pomocy u jakiegoś księdza, najlepiej do proboszcza idź nakreśl sprawę i poproś o kontakt do ks.egzorcysty albo sam szukaj kontaktu via stronę www.egzorcyzmy.katolik.pl
i ogólnie to nie panikuj, Pan Jezus jest większy od tego problemu :) z Panem Bogiem,d.

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


Cz sie 04, 2016 19:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL