Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 chip RFID 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post chip RFID
(znak) znamię bestii - chip RFID - orędzie Jezusa Chrystusa
https://www.youtube.com/watch?v=tARizy0qc4A
https://www.youtube.com/watch?v=3I5SxI4mvAs

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt sie 05, 2016 17:45
Zobacz profil
Post Re: chip RFID
O roznych chipach juz tu bylo. Musisz byc tak leniwy, ze nie tylko nie uzywasz wyszukiwarki, alee wklejasz jakies filmiki i co? Mamy o tym dyskutowac? Czy przyjac jako pewnik, ze to TE chipy (?) z Apokalipsy?


Pt sie 05, 2016 19:44

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: chip RFID
A jakie inne? Skoro już teraz technika jest na skraju wprowadzenia wszystkim chipów bez których ani kupić ani sprzedać, to dlaczego mamy czekać 100-200 lat? i przez ten czas byliby wszyscy zaczipowani?
Ja się nie dam zaczipować!

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt sie 05, 2016 20:01
Zobacz profil
Post Re: chip RFID
Andy, zlituj się i przestań robić siarę wierzącym. Masz PESEL, masz NIP, masz REGON, masz numer karty w banku, masz serię dowodu osobistego, jesteś policzony na dziesiątki sposobów, a chipów się boisz, bo przypadkiem Ci się z Apokalipsą kojarzą. A IVONA Ci się nie kojarzy.


Pt sie 05, 2016 20:10

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: chip RFID
ErgoProxy, z chęcią się zaczipujesz? Nawet gdyby nie ta Apokalipsa, to jest to całkowita kontrola systemu, jeszcze dojdzie GPS i wiedzą gdzie jesteś, co kupujesz itd
A zaczipowanie grozi wiecznym ogniem

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 06, 2016 7:33
Zobacz profil
Post Re: chip RFID
Juz wiedza.
A zaczipowanie niczym nie grozi. Musialoby byc jasne, ze jest to jednoznaczny i swiadomy wybor Antychrysta. Nie znasz warunkow grzechu smiertelnego?


So sie 06, 2016 7:54

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: chip RFID
Nie grozi? A gdy Antychryst będzie twierdził że jest Jezusem i będzie nakazywał czipowanie?
Jak tam nie dam się zaczipować.
"A zaczipowanie niczym nie grozi" to nieodpowiedzialna gadka

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 06, 2016 7:58
Zobacz profil
Post Re: chip RFID
Andy72 napisał(a):
(znak) znamię bestii - chip RFID - orędzie Jezusa Chrystusa
https://www.youtube.com/watch?v=tARizy0qc4A
https://www.youtube.com/watch?v=3I5SxI4mvAs

"mistyczka" z Irlandii została zdemaskowana - cwana bisnesswoman dostrzegła w szerzeniu "orędzi", sprzedaży książek, modlitw, dewocjonaliów intratny biznes.
Ogłosiły to media, a biskup miejsca wydał oficjalny komunikat - po ujawnieniu "wizje" ustały, a "wizjonerka" zwinęła interes.


So sie 06, 2016 8:13

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: chip RFID
Nie gadaj głupot. Mowa tu o czipie RFID, a znak bestii jest i w Biblii. Też się z Biblią nie zgadzasz?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 06, 2016 8:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: chip RFID
Jednego nie rozumiem. Czemu o tych chipach mówi się w czasie przyszłym? Żyjemy w świecie który już ma narzędzia aby realizować wizję która zna owi jasnowidze wizjonerzy. Mimo to oni i ich zwolennicy uparcie twierdzą że apokalipsa nastąpi dopiero jak chipy zaczną nam wzywać pod skórę. I nie ważne jest ze juz korzystamy z kart płatniczych i ze chip RFID to wygodne narzędzie które upraszcza życie. Znamię Szatan. A ja się pytam czemu zamieniem Szatan jest w szczepionki chip? Bo tak się komuś skojarzyło? Jak patrze na ludzi płacących karta w sklepach to nieraz wygląda to jakby przykładali tylko rękę a nawet sama głowę gdy niedowidzą. Nawet gdyby to była wizja Jana to nie zrozumiałby tego co widzi. Jedynie ze ktoś się zbliża czy wręcz poklania pinpadowi. Czyli wieszcze zawiedli bo ostrzegaja s to juz nastalo. I wprowadzaja w blad ze dopiero zagrozenie nadchodzi. Usypiaja czujnosc. Czy Jezus usypia czujnosc? Pytanie tylko czy tak ma wygląda dyskusja o apokalipsa ze sobie fantazjujemy bo z tym mi się kojarzą te wszystkie wizję. Ale ja jestem uczciwy i nie przypisuje moich wyobrażeń Jezusowi.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So sie 06, 2016 8:30
Zobacz profil
Post Re: chip RFID
WIST napisał(a):
Jednego nie rozumiem. Czemu o tych chipach mówi się w czasie przyszłym? Żyjemy w świecie który już ma narzędzia aby realizować wizję która zna owi jasnowidze wizjonerzy. Mimo to oni i ich zwolennicy uparcie twierdzą że apokalipsa nastąpi dopiero jak chipy zaczną nam wzywać pod skórę. I nie ważne jest ze juz korzystamy z kart płatniczych i ze chip RFID to wygodne narzędzie które upraszcza życie. Znamię Szatan. A ja się pytam czemu zamieniem Szatan jest w szczepionki chip? Bo tak się komuś skojarzyło? Jak patrze na ludzi płacących karta w sklepach to nieraz wygląda to jakby przykładali tylko rękę a nawet sama głowę gdy niedowidzą. Nawet gdyby to była wizja Jana to nie zrozumiałby tego co widzi. Jedynie ze ktoś się zbliża czy wręcz poklania pinpadowi. Czyli wieszcze zawiedli bo ostrzegaja s to juz nastalo. I wprowadzaja w blad ze dopiero zagrozenie nadchodzi. Usypiaja czujnosc. Czy Jezus usypia czujnosc? Pytanie tylko czy tak ma wygląda dyskusja o apokalipsa ze sobie fantazjujemy bo z tym mi się kojarzą te wszystkie wizję. Ale ja jestem uczciwy i nie przypisuje moich wyobrażeń Jezusowi.

To działa chyba na zasadach jakie promują ruchy chrześcijan syjonistów.....działanie na rzecz przyspieszenia przyjścia królestwa Chrystusa na ziemię.
Jednym z takich działań w zamyśle była agresja Busha (członka takiej sekty) na Irak.


So sie 06, 2016 9:22

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: chip RFID
W 2017 może się objawić Antychryst, wzbudzi zachwyt zwłaszcza u kobiet. I zobaczymy co każe ludziom robić, na razie nie ma wspólnej waluty, według Biblii, kto nie ma znamienia, nie może kupić ani sprzedać, to wygląda jak najbardziej na chip. Ja tam nie potrzebuję takiej "wygody"
Czipowanie może być przymusowe w związku z walką z terroryzmem.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 06, 2016 9:29
Zobacz profil
Post Re: chip RFID
Andy72 napisał(a):
W 2017 może się objawić Antychryst, wzbudzi zachwyt zwłaszcza u kobiet. I zobaczymy co każe ludziom robić, na razie nie ma wspólnej waluty, według Biblii, kto nie ma znamienia, nie może kupić ani sprzedać, to wygląda jak najbardziej na chip. Ja tam nie potrzebuję takiej "wygody"

To pozostają Ci rejony Amazonki - tam nie musisz posługiwać się kartą bankomatową, telefonem, dowodem osobistym.....


So sie 06, 2016 9:35

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: chip RFID
Tobie też, jeśli nie chcesz skończyć w wiecznym ogniu.
Obecne czipy różnią się od czipów Antychrysta tym, że są to zwykłe czipy, a tamte będą przeklęte, tak, że ktoś w czipie nie będzie mógł mieć wiary.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 06, 2016 9:42
Zobacz profil
Post Re: chip RFID
Andy72 napisał(a):
Tobie też, jeśli nie chcesz skończyć w wiecznym ogniu.
Obecne czipy różnią się od czipów Antychrysta tym, że są to zwykłe czipy, a tamte będą przeklęte, tak, że ktoś w czipie nie będzie mógł mieć wiary.

Z serca bowiem pochodzi wszelkie zło tak naucza Jezus....nie z żadnych czipów.


So sie 06, 2016 10:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL