Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Teoria Wielkiego Wybuchu kosmiczną pomyłką. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Teoria Wielkiego Wybuchu kosmiczną pomyłką.
Wasza taktyka jest bardzo prosta. Kiedy poruszany jest temat WW to chcecie dyskutować o STW. Podczas omawiania STW poczniecie prezentować argumenty z WW. Rzuca się w oczy Wasza niezdolność do logicznego myślenia i unikanie mówienia na temat.Nie martwcie się tym zbytnio, jest to polska przypadłośc.


N sie 21, 2016 19:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Teoria Wielkiego Wybuchu kosmiczną pomyłką.
HenrykK napisał(a):
Wasza taktyka jest bardzo prosta. Kiedy poruszany jest temat WW to chcecie dyskutować o STW. Podczas omawiania STW poczniecie prezentować argumenty z WW. Rzuca się w oczy Wasza niezdolność do logicznego myślenia i unikanie mówienia na temat.Nie martwcie się tym zbytnio, jest to polska przypadłośc.


Ty umiesz czytać? :D
Przecież pytałem sie przed chwilą o ten cały WW, więc nie wiem o co ci chodzi?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N sie 21, 2016 19:27
Zobacz profil
Post Re: Teoria Wielkiego Wybuchu kosmiczną pomyłką.
HenrykK napisał(a):
Wasza taktyka jest bardzo prosta. Kiedy poruszany jest temat WW to chcecie dyskutować o STW.

Nie. Kiedy mówisz, że WW to bzdura, czekamy miesiąc, aż objawisz dlaczego. Po miesiącu objawiasz - WW to bzdura, bo w myśl Twojej teorii, która ma być alternatywą dla STW nie może istnieć materia atomowa poruszająca się z dużymi prędkościami w stosunku do nas. Więc pytamy, dlaczego STW jest błędna i dlaczego Twoja alternatywa lepiej tłumaczy świat.

Inna sprawa, że nie podważasz tylko Eisteina, ale również i Galileusza (pryncypium, że w każdym inercjalnym układzie odniesienia prawa natury są takie same).

Cytuj:
Rzuca się w oczy Wasza niezdolność do logicznego myślenia i unikanie mówienia na temat.Nie martwcie się tym zbytnio, jest to polska przypadłośc.
I znowu - zamiast argumentów - erystyka i zarzucanie tego lub owego.


Wt sie 23, 2016 13:03
Post Re: Teoria Wielkiego Wybuchu kosmiczną pomyłką.
Pięć dni minęło i HenrykK milczy. Okazuje się, że wieeeelka rewoluuucja, która wymagała od niego wieeelkich przygotowań okazała się niewybuchem. HenrykK bowiem zabrał się do tematu od duszy strony. Założył prawdziwość własnych teorii zamiast zająć się ich dowodzeniem.


N sie 28, 2016 9:36

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Teoria Wielkiego Wybuchu kosmiczną pomyłką.
Jest to pytanie z nieco innej dziedziny. W jaki sposób A. Einstein udowodnił precesję Merkurego?.Jest to dowód potwierdzający jego teorie względności, lecz oprócz tego stwierdzenia nie natrafiłem nigdzie na sposób w jaki to uczynił.


N sie 28, 2016 17:54
Zobacz profil
Post Re: Teoria Wielkiego Wybuchu kosmiczną pomyłką.
HenrykK napisał(a):
Jest to pytanie z nieco innej dziedziny.
Czyli będziesz offtopował we własnym wątku byle tylko nie przyznać, że nie miałeś racji.
Cytuj:
W jaki sposób A. Einstein udowodnił precesję Merkurego?
A w jaki sposób HenrykK zabił Hydrę? Einstein był teoretykiem. To raz. Dwa - nie chodzi o samą precesję, ale o pewne niewyjaśnialne klasycznie niedokładności pomiaru tejże. Trzy - jest to kwestia nie STW, a OTW. Jak już mówiłem - powinieneś się zatrzymać na STW. Z wykazania, że Twoja teoria o spadku ładunków w ruchu jest lepsza od STW wynika Twój wywód, o którym dyskutujemy. OTW nie jest tutaj potrzebna.

Cytuj:
.Jest
Zdania kończymy kropką, a nie zaczynamy.
Cytuj:
to dowód potwierdzający jego teorie względności, lecz oprócz tego stwierdzenia nie natrafiłem nigdzie na sposób w jaki to uczynił.
Czyli tak jak można było przewidzieć. HenrykK nie wykaże luk w STW. Nie wyjaśni też, że jego teoria jest lepsza. Będzie po prostu rzucał urywkowymi "wątpliwościami". Spostrzeżenia "anomalnej" precesji Merkurego dokonał pierwszy raz Urbain Le Verrier, a nie Einstein.

Cały problem leży w tym, że HenrykK jest absolutnie świadomy, że się myli i że nie może wykazać prawdziwości swoich "teorii". Ale będzie prowokował, licząc, że ktoś nie wytrzyma i go zbluzga. Identycznie zachowywał się rafalileśtam. Dlatego proszę nie dawajcie mu tej satysfakcji.


N sie 28, 2016 23:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL