Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:38



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona
 Kształt Ziemi 
Autor Wiadomość
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
Jakiekolwiek zdjęcie . Wszystko jedno kto zrobił żeby było widac że ziemia to kula.
Oczywiście łżesz:
https://www.google.pl/search?q=morze&cl ... 20&bih=945
Masz tutaj kupę zdjęć, na których widać, że Ziemia to kula. Żadne jednak Cię nie przekona


So lut 17, 2018 17:50
Post Re: Kształt Ziemi
https://www.google.pl/search?q=ziemia+z ... _LazCfuRIM


I jedno pytanie: jakiego ksztaltu sa Ksiezyc, Slonce i planety?


So lut 17, 2018 18:10
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
felek_ napisał(a):
Jeszcze jedno pytanie, czy wierzysz w to, że Bóg jest wszechmogący? Poza tym, wiesz co, jak w niebie trwa wojna, to już to nie jest niebo.

O to wiesz lepiej od Boga co to jest niebo?
Ja pisałem że...... była wojna i Szatan został wyrzucony z nieba. Zgodnie z tym co napisano w księdze objawienia.

Jeśli w niebie szaleją jakieś wojny to ja w takim razie dziękuję za takie niebo.
formek1 napisał(a):
A wszechmocność Boga nie przeszkadza temu że Szatan sie zbuntował w niebie.

Tylko powiedz, po co Wszechmocny Bóg miałby prowadzić jakieś wojny? czy nie uważasz, że to byłoby głupie?


So lut 17, 2018 18:57

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
felek_ napisał(a):
Jeszcze jedno pytanie, czy wierzysz w to, że Bóg jest wszechmogący? Poza tym, wiesz co, jak w niebie trwa wojna, to już to nie jest niebo.


Cytuj:
Formek
O to wiesz lepiej od Boga co to jest niebo?

Ja pisałem że...... była wojna i Szatan został wyrzucony z nieba. Zgodnie z tym co napisano w księdze objawienia.


Cytuj:
Jeśli w niebie szaleją jakieś wojny to ja w takim razie dziękuję za takie niebo.


No możesz dziękować . Ale nie ja jestem winien tej wojnie która była.
Tylko Szatan.


formek1 napisał(a):
A wszechmocność Boga nie przeszkadza temu że Szatan sie zbuntował w niebie.

Cytuj:
Felek
Tylko powiedz, po co Wszechmocny Bóg miałby prowadzić jakieś wojny? czy nie uważasz, że to byłoby głupie?


Nie wiem czy byłoby głupie.
Bóg wielokrotnie prowadził wojny ale czy to jest głupie?
To juz do Boga pytanie.
Ja uważam że Bóg powinien walczyć za swój lud aby ich bronić.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 19:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Kształt Ziemi
Cytuj:
Niestety mylisz się.
Korzystamy z życia a nawet nie masz pojęcia jak powstaje życie.


No sorry formek, akurat trolle to się z jajek wykluwają, wszyscy to wiedzą.

Cytuj:
Jakiekolwiek zdjęcie . Wszystko jedno kto zrobił żeby było widac że ziemia to kula.
Tylko zdjęcie . Nie rysunek z photosopa.


Po czym formek1 odróżnia zdjęcie od fotoszopa? Po własnym widzimisię czy potrafi jakieś obiektywne standardy wyznaczyć? Kiedy formek wkleja różne śmieszne obrazeczki to wkleja zdjęcia czy z fotoszopa?


So lut 17, 2018 19:17
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Kael napisał(a):
https://www.google.pl/search?q=ziemia+z+kosmosu&client=ubuntu&channel=fs&dcr=0&biw=1920&bih=945&tbm=isch&oq=ziemia+&gs_l=heirloom-hp.1.1.0l2j0i30l8.11965.16600.0.18896.11.11.0.0.0.0.112.823.10j1.11.0....0...1ac.1j4.34.heirloom-hp..0.11.821.S_LazCfuRIM




Podałes mi link do rysunków .
To nie sa zdjęcia tylko rysunki .
Niektóre rzeczywiscie sa zdjęciami ale robione tzw "rybim okiem" .
Wskaż konkretne zdjęcie (nie przeróbka photosopem)które potwierdza że ziemia to kula .


Cytuj:

Kael
I jedno pytanie: jakiego ksztaltu sa Ksiezyc, Slonce i planety?

Widzimy je okrągłe .

A jakie są rzeczywiście ......
Tylko Bóg wie.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 19:18
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Cytuj:

Kiedy formek wkleja różne śmieszne obrazeczki to wkleja zdjęcia czy z fotoszopa?


Zależy które.
Niektóre obrazeczki , niektóre zdjęcia.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 19:20
Zobacz profil
Post Re: Kształt Ziemi
Czyli jest, jak pisalam. Formek1 wierzy zdjeciom, ale to on decyduje co zdjeciem jest.
Moze formek1 popatrzy przez teleskop na Ksiezyc, Wenus albo Marsa? W tym roku Mars bedzie blisko to i obserwowac mozna dobrze. Albo Ksiezyce Jowisza. Co dzien inaczej.
Popatrz sam i pomysl. Tez sa. Pan Bog sie cieszy, kiedy uzywasz rozim. To Jego dar dla nad. Nie szatanski.


So lut 17, 2018 19:29
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
Ja uważam że Bóg powinien walczyć za swój lud aby ich bronić.

Z kim Bóg miałby walczyć?


So lut 17, 2018 19:42
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Kształt Ziemi
formek1, jeszcze za Twojego życia wiele osób będzie stać na lot w kosmos. Co wtedy zrobisz?

Zresztą, w suborbitalny lot balonem już dziś możesz wybrać się tutaj: http://www.zero2infinity.space/bloon

Lecisz?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So lut 17, 2018 20:07
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
felek_ napisał(a):
formek1 napisał(a):
Ja uważam że Bóg powinien walczyć za swój lud aby ich bronić.

Z kim Bóg miałby walczyć?




A to róznie bywało.
tutaj z Egipcjanami.
13 Mojżesz odpowiedział ludowi: «Nie bójcie się! Pozostańcie na swoim miejscu, a zobaczycie zbawienie od Pana, jakie zgotuje nam dzisiaj. Egipcjan, których widzicie teraz, nie będziecie już nigdy oglądać. 14 Pan będzie walczył za was, a wy będziecie spokojni».

Tutaj z amorytami.
14 Nie było podobnego dnia ani przedtem, ani potem, gdy Pan usłuchał głosu człowieka. Rzeczywiście Pan sam walczył za Izraela.


42 Wszystkich tych królów i ziemie ich zdobył Jozue w jednej wyprawie, ponieważ Pan, Bóg Izraela, walczył wraz z Izraelem.


Oczywiście Bóg walczył za pośrednictwem aniołów tak ja w objawieniu Michał walczył z Sztanem i go wyrzucił z nieba ale to była wojna Boga.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 20:08
Zobacz profil
Post Re: Kształt Ziemi
Kael napisał(a):
Plaskoziemcy sa po prostu sekta, ktora zabrania uzywac rozumu, matematyki, nie wierzy w fizyke ale... korzysta beztrosko z wszystkich zdobyczy nauki, w ktora nie wierzy.
Czyli sekta, ktora nawet nie jest konsekwentna.
Obserwuję tutaj pewną cykliczność. Tzn. oba płaszczaki na tym forum działają przy pomocy podobnego algorytmu:

Zaczynają od „Ziemia jest płaska i mamy na to bezpośrednie, naukowe dowody”. I się zaczynają wtedy fotki, filmiki i sofizmaty, które mają bezsprzecznie dowodzić, iż Ziemia jest płaska. No i zaczyna się żmudne tychże fotek, filmików i sofizmatów zbijanie. W końcu żmudna praca kilku normalnych ludzi doprowadza do sytuacji, w której wszystkie „argumenty” zostają zaorane.

W tym momencie nagle zmienia się płaszczakowa strategia i zamiast żelaznych, naukowych dowodów mamy różne metarozważania o tym, jak to w zasadzie niczego nie wiadomo, to co widzimy to wszystko złudzenie diabelskie, każda teoria jest uzależniona od użytych narzędzi i tym podobne pseudofilozoficzne pipsztolenie, które w zasadzie wyklucza jakiekolwiek naukowe poznanie rzeczywistości. Tym samym płaszczak zaprzecza i czyni bezsensownym wszystko, co napisał w poprzedniej fazie. Tutaj jednak dyskusja się „nie klei”, bo ciężko dyskutować z osobą na takiej pozycji.

No więc w końcu ta faza mija, płaszczak zapomina, że „niczego nie wiemy” i znowu lecą te same, odparte już „argumenty”. Tak kółko się zamyka.


So lut 17, 2018 20:10

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Soul33 napisał(a):
formek1, jeszcze za Twojego życia wiele osób będzie stać na lot w kosmos. Co wtedy zrobisz?

Zresztą, suborbitalny lot balonem możesz zamówić tutaj: http://www.zero2infinity.space/bloon

Lecisz?



Nie dam rady . Za duże koszty.

Ale gdybym miał możliwość oczywiscie bym poleciał.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 20:13
Zobacz profil
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
felek_ napisał(a):
Z kim Bóg miałby walczyć?

A to róznie bywało.
tutaj z Egipcjanami.
13 Mojżesz odpowiedział ludowi: «Nie bójcie się! Pozostańcie na swoim miejscu, a zobaczycie zbawienie od Pana, jakie zgotuje nam dzisiaj. Egipcjan, których widzicie teraz, nie będziecie już nigdy oglądać. 14 Pan będzie walczył za was, a wy będziecie spokojni».

Rozdeptanie mrówki przez Słonia nie powinno być nazywane walką.


So lut 17, 2018 20:20
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Kształt Ziemi
Ok, trzymam Cię za slowo. Zakładam zbiórke na fb, a tutaj tez pewnie ktoś (ja sie dorzucę) się dorzuci :).
Soul, zefciu, który poleci z formkiem? Musi być ktoś dla wiarygodności.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 17, 2018 20:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL