Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 14:35



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona
 Kształt Ziemi 
Autor Wiadomość
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
felek_ napisał(a):
formek, czy mógłbyś przybliżyć na czym ta walka miałaby polegać?


na czym polega ta wojna w niebie , spósób w jaki walczą stworzenia duchowe nie wiem .
Przynajmniej nigdzie w Biblii tego nie znalazłem.

Jeszcze jedno pytanie, czy wierzysz w to, że Bóg jest wszechmogący? Poza tym, wiesz co, jak w niebie trwa wojna, to już to nie jest niebo.


So lut 17, 2018 14:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
Akurat co do ziemi nie ma dowodów na ziemie kulę.

No i po co kłamać? Potem trzeba iść do spowiedzi i fatygować spowiednika. Czy nie lepiej od razu mówić prawdę Inżynierze?
Cytuj:
Matematyczne wyliczanki robione 2000 lat temu były obarczone błedem od samego początku
Niechże Inżynier wskaże ten błąd. Prosimy. Oczywiście nie mamy też nic przeciwko zaprezentowaniu poprawnych obliczeń. One zapewne rozstrzygną sprawę.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


So lut 17, 2018 14:40
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Kształt Ziemi
@ formek1
Jaki masz wzrost?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 17, 2018 14:52
Zobacz profil
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
Akurat co do ziemi nie ma dowodów na ziemie kulę.

No tak, wszak każdy wie, że zdjęcia ziemi nie dokonały żadne satelity, ale rysownicy w studiu w Bielsku Białej....


So lut 17, 2018 15:10
Post Re: Kształt Ziemi
formek1, jezeli sam nie zbudujesz komputera - nie wolno ci go uzywac. Pokonales sie wlasna "logika". Skad ty w ogole wiesz, ze nie jest to narzedzie szatana?

W koncu to on rzadzi twoim swiatem.


So lut 17, 2018 15:32

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
felek_ napisał(a):
formek, czy mógłbyś przybliżyć na czym ta walka miałaby polegać?

Cytuj:
formek
na czym polega ta wojna w niebie , spósób w jaki walczą stworzenia duchowe nie wiem .
Przynajmniej nigdzie w Biblii tego nie znalazłem.

Cytuj:
Felek
Jeszcze jedno pytanie, czy wierzysz w to, że Bóg jest wszechmogący? Poza tym, wiesz co, jak w niebie trwa wojna, to już to nie jest niebo.


O to wiesz lepiej od Boga co to jest niebo?
Ja pisałem że...... była wojna i Szatan został wyrzucony z nieba. Zgodnie z tym co napisano w księdze objawienia.

A wszechmocność Boga nie przeszkadza temu że Szatan sie zbuntował w niebie.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 17:08
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Alus napisał(a):
formek1 napisał(a):
Akurat co do ziemi nie ma dowodów na ziemie kulę.

Alus napisał(a):
No tak, wszak każdy wie, że zdjęcia ziemi nie dokonały żadne satelity, ale rysownicy w studiu w Bielsku Białej....


Tyle razy prosiłem o jakieś jedno zdjęcie ziemi z kosmosu.?
I nic . Nikt nie ma takiego zdjęcia.
I nie w Bielsku to rysują tylko w NASA.
Oni tam mają dobrych rysowników .

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 17:12
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 05, 2012 16:34
Posty: 858
Post Re: Kształt Ziemi
Tak, ale wszechmoc Boga sprawia, że szatan może działać o tyle, o ile mu zostanie dozwolone. A to oznacza, że panem wszelkiego stworzenia (a więc i stworzonego świata materialnego) jest Bóg. W przeciwnym razie zadajesz kłam temu, że Bóg jest wszechmocny, bo wydzielasz pewien teren i rezerwujesz go dla szatana. A to przypomina bardziej pogląd dualistyczno-manichejski niż chrześcijański. A manichejczycy, jak i wiele innych herezji, (ba i szatan!), też się Pismem Świętym posługiwali.

_________________
Cogito ergo credo. / Dei servitus vera libertas.


So lut 17, 2018 17:14
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Kael napisał(a):
formek1, jezeli sam nie zbudujesz komputera - nie wolno ci go uzywac. Pokonales sie wlasna "logika". Skad ty w ogole wiesz, ze nie jest to narzedzie szatana?

W koncu to on rzadzi twoim swiatem.


No widzisz . Właśnie z logiką nawet masz problem.
Szatan nie tworzy narzędzi .

Komputery tworzą ludzie.
A dopóki ja pisze o Bogu i Biblii albo o innych pożytecznych sprawach to nawet gdyby to zrobił Szatan to i tak mu nic to nie daje.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 17:16
Zobacz profil
Post Re: Kształt Ziemi
Ale jakie zdjecie z kosmosu ciebie formek1 przekona?
NASA nie, Rosjanie nie, Chinczycy nie, reszta swiata z satelitow - tez nie. To kto ma to zdjecie zrobic, zebys uwierzyl?
Bo zdjec Ziemi z kosmosu sa tysiace. Ale widac, ty w nie nie wierzysz, a w internet wierzysz. I w telewizje pewnie tez.

A co do szatana i Biblii, to on zna ja lepiej niz ty. I co?


So lut 17, 2018 17:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Kształt Ziemi
@formek1
Ty chociaż Boga nie mieszaj do swoich fantasmagorii. Bóg jest Miłością, a Ty swoją miłośc wobec bliźniego pokazałeś niejednokrotnie, a ostatnio wklejając filmik z papieżem nie sprawdzając kto na nim jest, byle tylko dołozyć papiezowi.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 17, 2018 17:27
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Eubulides napisał(a):
Tak, ale wszechmoc Boga sprawia, że szatan może działać o tyle, o ile mu zostanie dozwolone. A to oznacza, że panem wszelkiego stworzenia (a więc i stworzonego świata materialnego) jest Bóg. W przeciwnym razie zadajesz kłam temu, że Bóg jest wszechmocny, bo wydzielasz pewien teren i rezerwujesz go dla szatana. A to przypomina bardziej pogląd dualistyczno-manichejski niż chrześcijański. A manichejczycy, jak i wiele innych herezji, (ba i szatan!), też się Pismem Świętym posługiwali.


Teoretycznie masz rację.
Niestety Bóg ,przynajmniej na razie, nie reaguje na zło.
Bóg jest wszechmocny w tym względzie że kiedy zareaguje to nikt z nim nie wygra .
Ale na razie jakoś Szatan rządzi i zło widzimy na każdym kroku.
Dopiero jak pisze księga objawienia kiedy Sztan zostanie "związany" na 1000 lat wtedy przestanie siać zamęt na ziemi.

A na razie nawet Jezus musiał przyznać że Sztan ma prawo dać mu wszystkie królestwa ponieważ są Szatanowi poddane.

Szatan nawet żądał od Boga żeby mógł wpływać na uczniów Jezusa.

31 Szymonie, Szymonie, oto szatan domagał się, żeby was przesiać jak pszenicę; 32 ale Ja prosiłem za tobą, żeby nie ustała twoja wiara. Ty ze swej strony10 utwierdzaj twoich braci».


Bo Szatan normalnie sobie "bywał " w niebie , rozmawiał z Bogiem i innymi aniolami i dopiero kiedy został z nieba wyrzucony ...jak mówi księga objawienia :
"w niebie nastała radość"

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 17:34
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Małgosiaa napisał(a):
[
Ty chociaż Boga nie mieszaj do swoich fantasmagorii. Bóg jest Miłością, .


Bóg jest miłością . Ale co ma piernik do ..........moich wypowiedzi o Bogu?

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 17:35
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Kael napisał(a):
Ale jakie zdjecie z kosmosu ciebie formek1 przekona?
NASA nie, Rosjanie nie, Chinczycy nie, reszta swiata z satelitow - tez nie. To kto ma to zdjecie zrobic, zebys uwierzyl?
Bo zdjec Ziemi z kosmosu sa tysiace. Ale widac, ty w nie nie wierzysz, a w internet wierzysz. I w telewizje pewnie tez.

Jakiekolwiek zdjęcie . Wszystko jedno kto zrobił żeby było widac że ziemia to kula.
Tylko zdjęcie . Nie rysunek z photosopa.



Cytuj:
A co do szatana i Biblii, to on zna ja lepiej niz ty. I co?

A to jest oczywiste . czy ja pisałem kiedys że jest inaczej ?
Nie wiem po co o tym piszesz?

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


So lut 17, 2018 17:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
Bóg jest miłością . Ale co ma piernik do ..........moich wypowiedzi o Bogu?

Ponoć znasz Biblię, a to chyba przeoczyłeś: Jeśliby ktoś mówił: "Miłuję Boga", a brata swego nienawidził, jest kłamcą, albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi. (1J 4,20)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 17, 2018 17:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL