Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:00



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona
 Kształt Ziemi 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
chwat napisał(a):
https://m.youtube.com/watch?v=ddFvjfvPnqk



Tutaj mam lepsze efekty.
https://youtu.be/FkeDLCOR2Cc

Prosiłem o jedno zdjęcie . Rozumiecie te słowa. ?
Jedno zdjęcie ziemi kuli.
Nie przerabiane photoshopem nie przerabiane żadnym innym programem oryginalne Gołe zdjęcie prosto z aparatu .
Co widzicie w tm trudnego żeby przedstawić mi takie jedno zdjęcie skoro ich są tysiace

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


N lut 18, 2018 18:29
Zobacz profil
Post Re: Kształt Ziemi
Film na zywo za skomplikowany?
A zdjecie kuli ma byc 3-wymiarowe? Bo moze jak bedzie okragle to powiesz, ze to dowod na tarcze?
Formek1, nie rob z siebie wariata.

Pytalam, czyje zdjecie by ciebie przekonalo?
Ani nie chcesz Ksiezyca obserwowac sam, ani planet, ani nawet Slonca przez ciemne filtry, ale my mamy ci udostepnic zdjecie, ktore ty laskawie za zdjecie uznasz.

Tak naprawde, to dla mnie koniec rozmowy bez sensu.
Chcesz, to wierz, ze zyjesz na plaskiej Ziemi i wylacz komputer i komorke. Tam same klamstwa, a klamstwo jest od szatana, wiec, sam rozumiesz...

EOT


N lut 18, 2018 18:48
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
Gołe zdjęcie prosto z aparatu .
Co widzicie w tm trudnego żeby przedstawić mi takie jedno zdjęcie skoro ich są tysiace
Mamy Ci wysłać negatyw takiego zdjęcia? Raczej nikt nie dysponuje czymś takim.


N lut 18, 2018 19:13

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Kael napisał(a):
Film na zywo za skomplikowany?
A zdjecie kuli ma byc 3-wymiarowe? Bo moze jak bedzie okragle to powiesz, ze to dowod na tarcze?
Formek1, nie rob z siebie wariata.

Pytalam, czyje zdjecie by ciebie przekonalo?
Ani nie chcesz Ksiezyca obserwowac sam, ani planet, ani nawet Slonca przez ciemne filtry, ale my mamy ci udostepnic zdjecie, ktore ty laskawie za zdjecie uznasz.

Tak naprawde, to dla mnie koniec rozmowy bez sensu.
Chcesz, to wierz, ze zyjesz na plaskiej Ziemi i wylacz komputer i komorke. Tam same klamstwa, a klamstwo jest od szatana, wiec, sam rozumiesz...

EOT


Czemu mnie to nie dziwi?
Ano temu ze jeszcze nikt nigdy nie przedstawił mi takieg zdjęcia.
Doaczego ?
Bo sami widzicie ze mimo tysięcy „zdjęć” z kosmosu żadne nie jest robione z kosmosu tylko z phtoshopa.
Nie przejmuj się . Nie ty pierwsza i nie ty ostatnia nie znalazłaś takiego zdjęcia mimo że „tysiące” satelit latają dookoła ziemi.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


N lut 18, 2018 19:37
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 05, 2012 16:34
Posty: 858
Post Re: Kształt Ziemi
Mam propozycję.... zamiast finansowania drogiej wycieczki.... można np. kupić drona i przeprowadzić taką oto obserwację:
https://youtu.be/smAjKQmzwb0?t=21m37s (Od 21.37-22.03) Choć polecam Tobie formek1 zobaczyć aż do: 23.02. Albo można zainwestować w trochę lepszą lunetę, by bezpośrednio obserwować np. powierzchnię księzyca, by przekonać się czym on jest. Można tez zainwestować w sprzęt umożliwiający bezpośrednie obserwowanie słońca (albo można się udać do miejsca, gdzie takie coś jest możliwe). Specjalne urządzenia do prowadzenia amatorskich obserwacji astronomicznych znajdują się na niejednym uniwersytecie (np. na dachu akademika [z mojego doświadczenia]). W ten sposób można bardzo łatwo sfalsyfikować płaskoziemskie teorie, np. że Słońce niby zachodzi, bo tylko się "oddala" i perspektywa chowa je za horyzontem. Tu nie trzeba 300 tyś zł :D

_________________
Cogito ergo credo. / Dei servitus vera libertas.


N lut 18, 2018 19:39
Zobacz profil
Post Re: Kształt Ziemi
Sorry formek1, troll manipulator nie jest partnerem do rozmow.
A oszczerstwa, ze wszystkie zdjecia ziemi z kosmosu sa podrobka trzeba udowodnic.
Moderacja mam nadzieje tez tego zazada.


N lut 18, 2018 19:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
Czemu mnie to nie dziwi?
Ano temu ze jeszcze nikt nigdy nie przedstawił mi takieg zdjęcia.
Doaczego ?
Przedstawiono. Tylko formek1 udaje debila i cały czas trolluje.

Cytuj:
Bo sami widzicie ze mimo tysięcy „zdjęć” z kosmosu żadne nie jest robione z kosmosu tylko z phtoshopa
Gdyby nie trollował, zachowałby się inaczej, mianowicie tak: do swojej bezwartościowej paplaniny o zdjęciu przerobionym w photoshopie, dołączyłby zdjęcie SPRZED obróbki, udowadniając w ten sposób fałszerstwo. A jeśli dowodu na fałszerstwo nie ma, to nie sposobu, żeby go stwierdzić, bo niby JAK, skoro nie istnieje materiał porównawczy?

To samo dotyczy rzekomych nieprawidłowych obliczeń na kulistość Ziemi, które formek1 stwierdził w swojej bezmyślności. Mimo prośby o wskazanie błędu, którego istnienie formek1 głosił, formek1 nie wskazał go, bo żadnego błędu do wskazania nie ma, a formek1 chciał sobie potrollować i tyle. Trollowanie wszakże polega na wielokrotnym bezmyslnym powtarzaniu, że obliczenia są błędne, a zdjęcia sfałszowane i na broń Boże nie wykazywaniu niczego, bo wtedy troll musiałby zacząć myśleć, a myślenie jest dla niego czynnością całkowicie obcą.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


N lut 18, 2018 20:31
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Eubulides napisał(a):
Mam propozycję.... zamiast finansowania drogiej wycieczki.... można np. kupić drona i przeprowadzić taką oto obserwację:
https://youtu.be/smAjKQmzwb0?t=21m37s (Od 21.37-22.03) Choć polecam Tobie formek1 zobaczyć aż do: 23.02. Albo można zainwestować w trochę lepszą lunetę, by bezpośrednio obserwować np. powierzchnię księzyca, by przekonać się czym on jest. Można tez zainwestować w sprzęt umożliwiający bezpośrednie obserwowanie słońca (albo można się udać do miejsca, gdzie takie coś jest możliwe). Specjalne urządzenia do prowadzenia amatorskich obserwacji astronomicznych znajdują się na niejednym uniwersytecie (np. na dachu akademika [z mojego doświadczenia]). W ten sposób można bardzo łatwo sfalsyfikować płaskoziemskie teorie, np. że Słońce niby zachodzi, bo tylko się "oddala" i perspektywa chowa je za horyzontem. Tu nie trzeba 300 tyś zł :D

Rozumiem zże zdjęci ziemi kuli z kosmosu odpuszczamy?

Co do słońca i filmu.
Oglądałem te filmy facet nie rozumie na czym polega zachód słońca na płaskiej ziemi.
Albo rozumie i specjalnie tak co przedstawia jak na filmie.
Jeśli słońce jest W firmamencie W którym jest jwoda, na ziemi działa też atmosfera to do końca nie wiemy jak wygląda ruch słońca na płaskiej ziemi.

Przedstawiony jest to w takim filmie ale nie oznacza że to jest dokładnie tak jak na filmem ponieważ to nie jest Dokładny model.
Ale pokazuje przynajmniej że na płaskiej ziemi może być noc i dzień a słońce nigdzie nie znika.
https://youtu.be/L6cI5T-zs8o

Co do obserwacji księżyca jest no ten temat mnóstwo filmów i nie potrzeba sobie nic kupować chyba że dla przekonania samego siebie.
Nie wiem na ile to prawda ale widać z tych filmów że księżyc nie jest obiektem jakim sobie go wyobrażamy.

https://youtu.be/nRr8szHJMSU
https://youtu.be/6Z8g5rha6bY

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


N lut 18, 2018 20:58
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Kael napisał(a):
Sorry formek1, troll manipulator nie jest partnerem do rozmow.
A oszczerstwa, ze wszystkie zdjecia ziemi z kosmosu sa podrobka trzeba udowodnic.
Moderacja mam nadzieje tez tego zazada.

Nie można udowodnić nieistnienie zdjęć ziemi z kosmosu. Tak jak nie można udowodnić że w kosmosie nie istnieją różowe jednorożce.

Udowodnić można tylko że takie zdjęcia istnieją, a ty tego nie zrobiłaś a wystarczyło jedno zdjęcie wkleić.

To nie ja trolluje tylko ty

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


N lut 18, 2018 21:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Kształt Ziemi
@formek1
Proszę udowodnić, że zamieszczane zdjęcia to photo shop oraz filmy z satelity (NASA) to mistyfikacja.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lut 18, 2018 21:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Kształt Ziemi
Czy formek1 nie rozumie co się do niego mówi?
Nikt od formeka1 nie wymaga udowodnienia nieistniejących zdjęć, ale udowodnienia, że istniejące są sfałszowane. A robi się to przez zaprezentowanie oryginalnych egzemplarzy SPRZED sfalszowania, czyli PRZED obróbką graficzną. Ma formek1 takie zdjęcia? Hę?

No i fałszywe obliczenia też oczekują na wskazanie błędów.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


N lut 18, 2018 21:19
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: Kształt Ziemi
Małgosiaa napisał(a):
@formek1
Proszę udowodnić, że zamieszczane zdjęcia to photo shop oraz filmy z satelity (NASA) to mistyfikacja.

Ktore zdjęcie .
Bo tam są tysiące.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


N lut 18, 2018 21:37
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Kształt Ziemi
@formek1
Przeginasz. Nie próbuj robić ze mnie idiotki. Ja z Tobą nie dyskutuję. Masz podać dowody na fałszerstwo lub pożegnasz się z forum. Dość trollowania.
Żadne Ci nie pasuje, więc obojętnie które.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lut 18, 2018 21:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Kształt Ziemi
No jak to? Jeśli mamy tysiące zdjęć i są one sfałszowane, to zapewne fałszerstwo to stwierdzono przez porównanie tych tysięcy zdjęć, do egzemplarzy niesfalszowanych. Przecież bez takiego porównania, fałszerstwa nie można by stwierdzić. No chyba formek1 nie pozwala sobie na stwierdzenie fałszu i oszustwa bez posiadania dowodów? Aż nie chce się w to wierzyć. Byłoby to w końcu nieetyczne, zarówno dla czytelnika Biblii jak i dla kodeksu zawodowego inżyniera.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


N lut 18, 2018 22:02
Zobacz profil
Post Re: Kształt Ziemi
formek1 napisał(a):
Oglądałem te filmy facet nie rozumie na czym polega zachód słońca na płaskiej ziemi.

Ale ten facet rozumie, co to jest nauka. Powiedział przecież wprost: nauka to są zdania pospisywane w książkach, które jakiś tam naukowiec kiedyś sobie wygłosił, a skoro sobie wygłosił, to mógł sobie wygłosić coś zupełnie na opak i też by mu basowali. C'nie formek, że tak działa nauka, że to jest prawda szczera o nauce?

Coś mi się zdaje, że wiem skąd to się bierze. Po prostu płaskoziemcy to są ludzie, którzy tak właśnie traktują Bilbię. Jak starą SZMATĘ, przy której babrać się mogą dowolni OSZUŚCI, którzy stosując różne kuglarskie SZTUCZKI wciskają wszystkim naokoło, że mówią prawdę, chociaż KŁAMIĄ w żywe oczy. Przeciętny człowiek wzruszy na to ramionami, że sprawa jest stara jak świat; ot, garść cwaniaków znalazła sobie nowe żerowisko.

Ale ktoś, kto szczerze wierzy w wojnę z Lucyferem, zacuka się w tym momencie. A potem zrobi najprostszą w świecie rzecz: pomyśli, że to jest na odwrót. Wyjdzie mu wtedy, że skoro oszust przychodzi od Boga, to ten, kto oszusta demaskuje... rozumiecie już? Ktokolwiek mówi płaskoziemcy prawdę, przychodzi od Lucyfera; ktokolwiek zaś płaskoziemcy ściemę wali między oczy, to bardzo możliwe, że od Boga przychodzi. To jest właśnie klisza, którą ci ludzie myślą i do której dostroili sobie mózgi: że Bóg zwodzi ludzi. Tak sądzę.

No więc, formek, kawa na ławę: uwierzyłeś oszustom i wskutek tego służysz Szatanowi...


N lut 18, 2018 22:08
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL