Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:41



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
 mój syn jest gejem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 22:59
Posty: 3
Post mój syn jest gejem
Dzień dobry, mam poważny problem wychowawczy z moim siedemnastoletnim synem i już nie wiem co mam robić. Wszystko zawsze było dobrze, może miał jakieś minimalne problemy z nauką matematyki czy fizyki ale nic ponadto. Z rodziną zawsze chodziliśmy w niedzielę do kościoła, chodził na religie jak wszystkie normalne dzieci. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że on w głowie ma takie bezeceństwa. Nigdy nie przyprowadzał żadnych dziewczyn, ale ani ja sam ani żona nie myśleliśmy o tym, wydawał się normalnym nastolatkiem. Ostatnio wszystko się popie..... przychodził do nas do domu jego kolega ale nigdy bym się nie domyślił co oni robią w jego pokoju. Byli sami w domu bo ja pracuję do 18 a żona wyjechała do teściowej i jak wróciłem nakryłem ich w jego pokoju jak się obściskiwali! fuj!! coś okropnego! coś niemożliwego, nie domyśliłbym się że ten jego kolega to zboczeniec gdyby nie to. Wygoniłem go a syna chciałem sprać pasem, a ten mi się jeszcze postawił, i doszło do bójki nie chcę opowiadać całej tej historii bo jestem cały w nerwach. Pomóżcie mi bo nie wiem co mam robić, chwilami chcę normalnie sprać do nieprzytomności tego gówniarza. Nie mieliśmy z żoną więcej dzieci, to mój jedyny sy, co ja zrobiłem nie tak że tak go wychowałem. Co mam zrobić bo nerwowo nie wytrzymam, jakby gdzieś go wysłać do szpitala psychiatrycznego może coś zrobią albo na leczenie jakieś, to przecież nienormalne! Dałem mu szlaban na wszystko i nic z tego nie wychodzi, moja żona mówi tylko żebym się uspokoił ale ja nie mogę bo nie potrafię. Gdzie są jakieś ośrodki resocjalizacji, co mam zrobić? Myślałem żeby go wyrzucić z domu jak tylko skończy 18. Pomóżcie mi błagam, co robić??


Cz mar 01, 2018 23:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: mój syn jest gejem
Troll harder


Pt mar 02, 2018 0:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: mój syn jest gejem
Skad wiesz ze troll ?
Czasem sie tak zastanawiam co by sie stalo gdyby zdeklarowani katolicy z tego ( i innego :) ) forum, twierdzacy ze homoseksualizm to zboczenie i choroba, ktora mozna wyleczyc postawieni zostali przed tym jednym prostym oswiadczeniem swego dziecka :
"Tata / mamo, zdaje mi sie ze jestem gejem".
Tak jak ja to pewnego pieknego dnia uslyszalem od mojej corki - "tato, mysle ze jestem aseksualna".
Nie uwierzylismy i przez dlugi czas myslelismy ze to faza rozwojowa ktora przejdzie, ale nie przeszlo.


Pt mar 02, 2018 0:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: mój syn jest gejem
subadam napisał(a):
Skad wiesz ze troll ?


Skrajnie przerysowana maniera pisania, oklepane memiczne frazy, dobór słownictwa, nick, etc. etc. Typowy bait pod wydobycie reakcji od katoli-homofobów, których autor-troll stara się dosyć nieudolnie naśladować.

3/12


Pt mar 02, 2018 1:23
Zobacz profil
Post Re: mój syn jest gejem
Powiem tak: jesli to prawda, to nalezy nabrac gleboko powietrza i sprobowac na spokojnie przeanalizowac fakty:
- twoj syn dalej jest twoim synem. Tym samym, ktorego od urodzenia kochasz i z ktorego jestes dumny. Nic sie nie zmienilo
- nie tylko tamten chlopak jest gejem, twoj syn tez. A przynajmniej tak sie zachowuje. Moze dopiero szuka swojej tozsamosci
- czy gdybys go nakryl na obsciskiwaniu z dziewczyna, to bys mu drinka postawil?
-co ciebie najbardziej boli: wstyd przed otoczeniem? strach o syna? brak wnukow? kara boska? wyrzuty sumienia o zle wychowanie (homoseksualizm jest raczej nie zwiazany z wychowaniem, choc jakies tam teorie o dominujacej matce itp sa)
-no i pytanie zasadnicze: chcesz utrzymac kontakt z synem, ktory zaraz dorosnie, czy wyrzucic go z domu w tej fazie zycia, gdzie potrzeba mu waszego wsparcia, zeby przepadl i ... co? Bedzie wam z tym naprawde lepiej?

A ze dzieci ida wlasna droga, to juz tu w innym watku dyskutujemy. Po to je wychowujemy, zeby sobie daly rade bez nas. Tylko tyle i az tyle.

Ty robiles zawsze to, co matka i ojciec od ciebie oczekiwali? Zadnych grzechow?


Pt mar 02, 2018 6:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: mój syn jest gejem
adam78_ napisał(a):
Dzień dobry, mam poważny problem wychowawczy z moim siedemnastoletnim synem i już nie wiem co mam robić. Wszystko zawsze było dobrze, może miał jakieś minimalne problemy z nauką matematyki czy fizyki ale nic ponadto. Z rodziną zawsze chodziliśmy w niedzielę do kościoła, chodził na religie jak wszystkie normalne dzieci. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że on w głowie ma takie bezeceństwa. Nigdy nie przyprowadzał żadnych dziewczyn, ale ani ja sam ani żona nie myśleliśmy o tym, wydawał się normalnym nastolatkiem. Ostatnio wszystko się popie..... przychodził do nas do domu jego kolega ale nigdy bym się nie domyślił co oni robią w jego pokoju. Byli sami w domu bo ja pracuję do 18 a żona wyjechała do teściowej i jak wróciłem nakryłem ich w jego pokoju jak się obściskiwali! fuj!! coś okropnego! coś niemożliwego, nie domyśliłbym się że ten jego kolega to zboczeniec gdyby nie to. Wygoniłem go a syna chciałem sprać pasem, a ten mi się jeszcze postawił, i doszło do bójki nie chcę opowiadać całej tej historii bo jestem cały w nerwach. Pomóżcie mi bo nie wiem co mam robić, chwilami chcę normalnie sprać do nieprzytomności tego gówniarza. Nie mieliśmy z żoną więcej dzieci, to mój jedyny sy, co ja zrobiłem nie tak że tak go wychowałem. Co mam zrobić bo nerwowo nie wytrzymam, jakby gdzieś go wysłać do szpitala psychiatrycznego może coś zrobią albo na leczenie jakieś, to przecież nienormalne! Dałem mu szlaban na wszystko i nic z tego nie wychodzi, moja żona mówi tylko żebym się uspokoił ale ja nie mogę bo nie potrafię. Gdzie są jakieś ośrodki resocjalizacji, co mam zrobić? Myślałem żeby go wyrzucić z domu jak tylko skończy 18. Pomóżcie mi błagam, co robić??



Tego sie nie wyleczy, bo człowiek sie z tym rodzi i z tym umiera.
Tobie "adam78_" podobają sie dziewczyny, natomiast twojemu synowi pdoobają sie chłopaki.
I to sie już nie zmieni, bo ty zostaniesz przy swojej orientacji, a twój syn przy swojej.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt mar 02, 2018 12:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 22:59
Posty: 3
Post Re: mój syn jest gejem
Kael napisał(a):
Powiem tak: jesli to prawda, to nalezy nabrac gleboko powietrza i sprobowac na spokojnie przeanalizowac fakty:
- twoj syn dalej jest twoim synem. Tym samym, ktorego od urodzenia kochasz i z ktorego jestes dumny. Nic sie nie zmienilo
- nie tylko tamten chlopak jest gejem, twoj syn tez. A przynajmniej tak sie zachowuje. Moze dopiero szuka swojej tozsamosci
- czy gdybys go nakryl na obsciskiwaniu z dziewczyna, to bys mu drinka postawil?
-co ciebie najbardziej boli: wstyd przed otoczeniem? strach o syna? brak wnukow? kara boska? wyrzuty sumienia o zle wychowanie (homoseksualizm jest raczej nie zwiazany z wychowaniem, choc jakies tam teorie o dominujacej matce itp sa)
-no i pytanie zasadnicze: chcesz utrzymac kontakt z synem, ktory zaraz dorosnie, czy wyrzucic go z domu w tej fazie zycia, gdzie potrzeba mu waszego wsparcia, zeby przepadl i ... co? Bedzie wam z tym naprawde lepiej?

A ze dzieci ida wlasna droga, to juz tu w innym watku dyskutujemy. Po to je wychowujemy, zeby sobie daly rade bez nas. Tylko tyle i az tyle.

Ty robiles zawsze to, co matka i ojciec od ciebie oczekiwali? Zadnych grzechow?


Jak możesz Iago tak pisać, nie jestem żadnym oszustem, mam problem z synem, który gdzieś na ścieżce wychowania skręcił w niewłaściwą stronę.

Gdybym go złapał z dziewczyną to nic by nie było, to mój jedyny syn, jak da mi wnuki? z innym mężczyzną? Ja sam też byłem jedynakiem, ale poznałem kobietę, urodziło się nam dziecko przedłużyłem nasze nazwisko a on tego nie zrobi...

Przeczytałem w internecie że istnieje taki ośrodek Odwaga w Lublinie http://www.odwaga.org.pl/
Czy mogę zmusić syna do leczenia tam? może go tam zawieść bez jego zgody.


Pt mar 02, 2018 16:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 22:59
Posty: 3
Post Re: mój syn jest gejem
adam78_ napisał(a):
Powiem tak: jesli to prawda, to nalezy nabrac gleboko powietrza i sprobowac na spokojnie przeanalizowac fakty:
- twoj syn dalej jest twoim synem. Tym samym, ktorego od urodzenia kochasz i z ktorego jestes dumny. Nic sie nie zmienilo
- nie tylko tamten chlopak jest gejem, twoj syn tez. A przynajmniej tak sie zachowuje. Moze dopiero szuka swojej tozsamosci
- czy gdybys go nakryl na obsciskiwaniu z dziewczyna, to bys mu drinka postawil?
-co ciebie najbardziej boli: wstyd przed otoczeniem? strach o syna? brak wnukow? kara boska? wyrzuty sumienia o zle wychowanie (homoseksualizm jest raczej nie zwiazany z wychowaniem, choc jakies tam teorie o dominujacej matce itp sa)
-no i pytanie zasadnicze: chcesz utrzymac kontakt z synem, ktory zaraz dorosnie, czy wyrzucic go z domu w tej fazie zycia, gdzie potrzeba mu waszego wsparcia, zeby przepadl i ... co? Bedzie wam z tym naprawde lepiej?

A ze dzieci ida wlasna droga, to juz tu w innym watku dyskutujemy. Po to je wychowujemy, zeby sobie daly rade bez nas. Tylko tyle i az tyle.

Ty robiles zawsze to, co matka i ojciec od ciebie oczekiwali? Zadnych grzechow?



Wiem że dzieci idą własną drogą, nie zabraniam mu niech robi to co chce kiedy dorośnie ale na boga niech znajdzie kiedyś kobietę, ożeni się z nią niech urodzą się im dzieci, czy ja tak dużo wymagam? Chcę mieć normalne dziecko. Jak byłem dzieckiem to wiadomo że nie zawsze się rodziców słuchało, jak wszystkie nastolatki czasami sprawiałem kłopoty wychowawcze a to się pobiłem a to z kolegami piwo wypiliśmy i ojciec potem pasem raz czy dwa dał, ale potem skończyłem szkołę, studia, ożeniłem się. Do głowy mi nigdy nie przyszło żeby się z mężczyznami zadawać.


Pt mar 02, 2018 17:08
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: mój syn jest gejem
Na siłę go gdzieś zawieź, niech go leczą choćby elektrowstrząsami.

Takie nonsensy tu piszesz, że nie da się tego potraktować poważnie. Zamykam.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt mar 02, 2018 17:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL