Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 "Zmienność" 
Autor Wiadomość
Post Re: "Zmienność"
ErgoProxy napisał(a):
Islam akurat ma u mnie krechę ze względu na swój maniakalny prozelityzm. Według mahometan mój kraj jest obiektem przyszłego podboju.

Wróćmy jeszcze na chwilkę, jeśli pozwolisz, do islamu o którym wspomniałeś!

Wszyscy doskonale wiemy, jakimi priorytetami kieruje się islam.
Jednak najważniejsze jest aby zrozumieć przyczynę tego dążenia, a nie jedynie skutki, które dla innowierców islamu będą opłakane.
Proszę jedynie, aby każdy zrozumiał, że "czas", nie ma znaczenia w kwestii wiary w Boga.

Powiem inaczej, kiedyś izraelici mordowali Madianitów, jak i inne plemiona, które rzekomo odwróciły się od Boga.
A dziś współcześni ludzie są przekonani, że takie ludobójstwa są niedopuszczalne w XXI.w. Tylko proszę mi powiedzieć, co ma takiego ważnego w sobie "czas", że dziś nie wolno mordować ludzi ze względów religijnych, a kiedyś można było?

Oczywiście wiemy, że to nie o "czas" chodzi, ale o zrozumienie, że mordowanie ze względów religijnych jest złe. Mamy dziś o wiele większe zrozumienie rzeczywistości, aniżeli 2, lub 3 tysiące lat temu.

Ale fakt pozostaje faktem... Katolicyzm w odniesieniu do Boga, jest dla muzułmanów, jednym wielkim bałwochwalstwem, niczym więcej. Więc robią dokładnie to samo, co izraelici.
Każdy teraz powie, że katolicy opierają własna wiarę na Chrystusie... tyle że jest to puste stwierdzenia, bo akurat tak się składa, że katolicy mordowali na przełomie wieków nie mniej, aniżeli pozostali...


Pn kwi 20, 2015 10:53
Post Re: "Zmienność"
Cytuj:
A to mały prezent, dla nas, na dzisiejszy poranek.
https://www.youtube.com/watch?v=CJhsYmfFGzk&spfreload=1

Czy słowa nie są jak modlitwa...?


Ergo, ta piosenka jest dla mnie, dla Ciebie i dla Whispernighta.
Napisz czy Ci się podoba.


Whispernight napisał(a):
I co ważniejsze, takie zwykłe, ludzkie pragnienie serca, "wypowiedziane" głęboko w duszy w stronę Boga, nie tyle jest również modlitwą, co o wiele bardziej szczerą i rozumną formą modlitwy.


To dialog z Bogiem, bez pośredników.
I uwierz mi, to są najpiękniejsze chwile. A jezuici nauczyli mnie jak dbać o tę relację. Godzina, jedna godzina z całego dnia, tylko dla mnie i dla Niego - Boga. Bardzo często w ciszy...
Ale też w słowach tych najważniejszych - niewypowiedzianych. Takich, które czujesz swoim sercem, swoim umysłem. A to, razem, dają radość ciału....promieniejesz, jesteś szczęśliwy.
Sam się przekonaj :)


Miłego popołudnia chłopaki :)


Pn kwi 20, 2015 15:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL