Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 22:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Sama czy z kimś 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 04, 2012 20:33
Posty: 17
Post Re: Sama czy z kimś
My nadal razem :-)
ja nie jestem na każde jego zawołanie mam swoje życie i koleżanki.
Jak mnie o coś prosi jak chce to robię a jak nie to grzecznie odmawiam i nie robię.
Widzę jednak że mój luby nie jest osobą despotyczną,liczy się z moimi emocjami i posiada empatie. Osoby nie czułej bym po prostu nie chciała :)

Co do dzieci ja trwale bezpłodna, bez szans na adopcje ( leczona psychiatrycznie) ale wiem że jest w tym sens. Ja bardzo lubię dzieci i myślę że byłabym w stanie dać miłość bezinteresowna takiemu maluszkowi ale wiem że jakby takie dziecko dorastało to przez 18 lat przypominałyby mi się traumy z mojego dzieciństwa. Więc i może dobrze pan Bóg zrobił zabierając płodność, ja nie mam żalu o to.

Nie uwieszam się też neurotycznie na swoim partnerze, jak on chce ze mną być proszę bardzo :-) a jak nie będą piękne wspomnienia z romansu :-)

A ja jeszcze z powodów zdrowotnych muszę mieć 1 lub 2 operacje, nie wiem nawet czy polscy lekarze mi będą w stanie pomóc? Czy będę musiała jechać za granicę? Nie jest to nic groźnego ale pogarsza komfort życia. Mam nadzieje że z bożą pomocą uda mi się to pokonać.


N maja 12, 2013 22:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 23:22
Posty: 19
Post Re: Sama czy z kimś
Witaj,

Wiesz, interiaeu, proponuję sprawdzić ważność swojego ślubu. Dlaczego?
Ponieważ jeżeli twój ślub poprzedni jest aktualny to popełnisz grzech.
Wiem, że to cię zaboli ale robię to bo dbam o ciebie.

Jeśli twój ślub poprzedni jest nie ważny to pobłogosławie ci w tym związku.


Śr maja 29, 2013 23:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL