Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 6:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Pomoc 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N gru 07, 2008 18:20
Posty: 3
Post Pomoc
Co mam zrobic nie umiem sobie poradzic nie wiem jak mam z tym zyc gubie sie czuje powolanie ale nie wiem czy na nie zasluguje poniewaz 5 lat temu dopuscilem sie ogromnego grzechu ktory wszystko krzyzuje :( pragnol bym zaczerpnac porady jakiegos duchownego prosze o adres Email prosze o szybką odpowiedź pomóżcie


N gru 07, 2008 21:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 15:17
Posty: 1233
Lokalizacja: Nowy Sącz
Post 
Nie jestem co prawda osobą duchowną, ale powiem tak: piszesz, że "grzech wszystko krzyżuje" - a nie słyszałeś o czymś takim jak Miłosierdzie Boże?

Piszesz, że jest to wielki grzech - nie znam skali problemu, ale mam nadzieję, że nikogo nie zabiłeś, nie zgwałciłeś albo nie okaleczyłeś.

Spróbuję tu podesłać znajomego księdza. :) A póki co- wytrzymaj jeszcze troszkę. Musisz.

_________________
"Nauka robi 95 kroków. Pozostałe 5 trzeba przejść na klęczkach."
Zenon Ziółkowski

http://blog.wiara.pl/nomines/ zapraszam :)


N gru 07, 2008 22:01
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 07, 2008 18:20
Posty: 3
Post 
Nie ale mam problem dzieki czekam


N gru 07, 2008 22:21
Zobacz profil
Post Re: Pomoc
Ir napisał(a):
Co mam zrobic nie umiem sobie poradzic nie wiem jak mam z tym zyc gubie sie czuje powolanie ale nie wiem czy na nie zasluguje poniewaz 5 lat temu dopuscilem sie ogromnego grzechu ktory wszystko krzyzuje :( pragnol bym zaczerpnac porady jakiegos duchownego prosze o adres Email prosze o szybką odpowiedź pomóżcie



Ja kiedyś usłyszałam, żenie zasługuję na Miłość. I można się w pierwszej chwili oburzać, ale tak jest- łaskę i Miłosć - tę prawdziwą- otrzymujemy gratis. Mimo czegoś, a nie za coś :)

Nie wyobrażam sobie grzechu, który mógłby "wszystko pokrzyżować" - ale skoro masz obawy, to najlepiej by było, gdybyś spytał o radę księdza bdącego ojcem duchowym w seminarium :)


N gru 07, 2008 22:48

Dołączył(a): N gru 07, 2008 18:20
Posty: 3
Post 
Wolałbym najpierw sie dowiedzieć czy to ma sens


Pn gru 08, 2008 8:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL