Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 20:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Czy to powloanie? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sie 28, 2010 8:29
Posty: 1
Post Czy to powloanie?
Chcialabym prosic Was o radę. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie powinnam zostać zakonnicą. Z początku chciałam iść od razu po szkole średniej ale poszlam na studia. Ale ciągle powraca do mnie myśl, że nie robie tego co powinnam. Obawiam się tego, że mogę się pomylić, ale z drugiej strony jeżeli Bóg wybrał dla mnie taką drogę to nie mam sie czego bać. Moi rodzice akceptują moja decyzje, ale reszta rodziny nie. Są dość wrogo nastaiwni do Kościoła. Im oni bardziej oddalają się od Boga, tym bardziej aj się chcę do Niego zbliżyć.
Co wyście by zrobili w takiej sytuacji?


So sie 28, 2010 8:40
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 15, 2010 22:44
Posty: 8
Lokalizacja: Inowrocław
Post Re: Czy to powloanie?
Droga "assiia"....
"idź zamknij się w swojej izdebce i tam się módl"
Musisz rozeznać swoje powołanie,a zrobisz to w ciszy na modlitwie.Nie bój się Bóg nie jest pomyłką;)
Dużym plusem jest akceptacja Twoich rodziców.Resztą rodziny się nie przejmuj,choć to nie będzie łatwe..Proś Pana Boga o znaki czy chce żebyś była siostrą zakonną......Niech strach nie paraliżuje Cię przed podjęciem decyzji,a zawsze będziesz szczęśliwa bo jak u boku Boga nie,to gdzie??
Właśnie to jest najpiękniejsze zostawić dla Niego wszystkich i wszystko i pójść...;-) <posłuszeństwo>
będę pamiętać o Tobie w modlitwie;)
PS:ja np proponowałabym wybrać się na jakieś rekolekcje.One pozwolą Ci się wyciszyć i podjąć decyzję.
Mam nadzieję,że napiszesz mi potem co się z Tobą dzieje;)
pozdrawiam ciepło


So sie 28, 2010 8:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 09, 2007 23:54
Posty: 1036
Post Re: Czy to powloanie?
jeśli uznasz,że to pomyłka to po prostu zrezygnujesz..tam będziesz mieć czas na decyzję.
a rekolekcje to dobry pomysł.


So sie 28, 2010 9:56
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 05, 2010 9:27
Posty: 234
Lokalizacja: Opole, Opolskie
Post Re: Czy to powloanie?
Myślę, że nikt z forum nie może pomóc Ci w podjęciu decyzji. Tak jak napisała Szczęśliwa - najlepiej wsłuchaj się w to co będzie miał Ci do powiedzenia sam Bóg, módl się o rozeznanie swojego powołania.
Cytuj:
Co wyście by zrobili w takiej sytuacji?

Wybrałabym zakon. :) Mimo wszystko wolałabym jednak spróbować, niż później żałować i żyć w nieszczęściu...

_________________
когда кто - то показывает палъцем на небо, толъко дурак смотрит на палец.


So sie 28, 2010 16:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL