Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 12:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 BÓG jest Miłością nieskończoną 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2011 3:34
Posty: 1
Post BÓG jest Miłością nieskończoną
[color=#FF00BF]cytuje z książki, która ma Imprimatur i została sprawdzona przez Kośćół.
http://www.aukcje.fm/download/SIOSTRA%2 ... SCCOWA.pdf
/color]


GŁOS BOŻY: [13.03.1970] „ Ja jestem Pięknością niestworzoną, Dobrocią nieskooczoną,
Miłosierdziem bez miary. Przebaczeniem nigdy nie znanym i Miłością nie pojętą żadnemu
lludzkiemu umysłowi”
Siostra: Jezus nie żąda niczego, nad coraz to większą miłośd. „Pracowad zawsze dla coraz
większej chwały Bożej! Jest to wskazówka dla ciebie i dla wszystkich innych”
GŁOS BOŻY: [1.07.1968] Mam w ręku kielich rozkoszy. Chciałem go wylad na dusze, ale
żadna z nich nie chce go przyjąd. Odmawiają przyjęcia! Wszyscy boją się Mnie i mego
Krzyża. Unikają Mnie; jak gdybym to Ja sam był przyczyną zła na świecie.
GŁOS BOŻY: [1.08.1968] Pukam do drzwi serca wiernego, by Mi otworzyło, pragnę miłości!
Chcę kochad, usycham z miłości i nie mogę dłużej czekad. Nazwali Mnie „szalonym” i takim
jestem! Czy pamiętasz, jak Mnie ubrali dnia pewnego w szatę białą i pluli na Mnie?, bo
byłem uznany za szaleoca! O, szaleostwo z Miłości!
GŁOS BOŻY: [18.09.1968] Napisz: To jest dzieo łaski! Napisz przynajmniej, że wybieram
rzeczy maluczkie i wzgardzone od ludzi, by zawstydzid wielkich tego świata!
GŁOS BOŻY: [ 20.09.1968] Kiedy się narodzi nowy człowiek, kiedy świat odnowi się przez
boleśd i cierpienie, wtedy wasz płacz zamieni się w wielką radośd.
GŁOS BOŻY: Nie patrz na swe cierpienia, córko Moja, bo wielka będzie twa nagroda w Niebie.
Wzrastaj w pokorze i w Miłości. Wszystko jest dobre dla tego, kto szczerze kocha Boga, a On
umie wykorzystad Swoją chwałę każde cierpienie i każde ból zniesiony cierpliwie.


Wt kwi 26, 2011 13:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL