Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 2:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Ksiądz jako DJ 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lut 17, 2014 0:33
Posty: 1
Post Ksiądz jako DJ
Hej wszystkim :) ostatnio zastanawiałem sie nad pewną kwetią do której nie znalazłem odpowiedzi. Nie zanudzając przyjdę do meritum. Czy ksiądz może grać imprezy, urodziny czy wesela? Jakie jest wasze zdanie? Wiedziałem już nawet księdza rapera więc dlaczego nie mógłby grać za konsolą?


Pn lut 17, 2014 0:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Ksiądz jako DJ
Może, tak samo jak pilot może zająć się wyścigami samochodowymi, a nauczyciel wyjechać na misję wojskową, pytanie tylko czy podobnie zresztą jak w tych innych zawodach, na tym polega powołanie księdza. Jeśli zakładamy że bycie księdzem to działanie i praca godzinę dziennie, a tak poza tym to ma dużo czasu to tak, może być DJ-em, prowadzić firmę, organizować wycieczki survivalowe itp. A jednak myślę że księża mają lepsze cele niż bawić się w DJ. Oczywiście może być młody ksiądz, który współpracuje z młodzieżą, wtedy może robić dla nich dyskotekę, czy być na urodzinach, o ile ma wolę i talent do bycia DJ-em, ale poza wyjątkami uważam to za fanaberię. Bardziej kojarzy mi się to z szukaniem atrakcji, a tak jeśli już to przyciąga się ludzi na chwilę. Ksiądz ma za zadanie być prawdziwym świadkiem tego w kogo wierzy.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn lut 17, 2014 2:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Ksiądz jako DJ
Starsky napisał(a):
Hej wszystkim :) ostatnio zastanawiałem sie nad pewną kwetią do której nie znalazłem odpowiedzi. Nie zanudzając przyjdę do meritum. Czy ksiądz może grać imprezy, urodziny czy wesela? Jakie jest wasze zdanie? Wiedziałem już nawet księdza rapera więc dlaczego nie mógłby grać za konsolą?

Przypuszczam, że masz na myśli granie za pieniądze. Pomijając inne kwestie, pytanie kiedy ma na to czas? :-)


Pn lut 17, 2014 17:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL