Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Chcialbym zostać egzorcysta 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 20, 2012 22:50
Posty: 20
Post Chcialbym zostać egzorcysta
Wiem co sie mowi ze nie jak sie czegos chce to nie jest sie powolanym, ale mam wrazenie ze jestesm od tego powolany. Kiedys Chcialem byc ksiedzem, ale mi przeszlo tzn. nie wykluczam takiej mozliwosci ,lecz sprobuje narazie czegos innego.


Generalnie wydaje mi sie to b. realne. Gdybym mial sie decydowac to aspirowalbym do tego...
Bo kieruje sie zasada skopac tylek szatanowi, a wtedy bylbym najlepiej uzbrojony !
Mam rowniez takie wrazenie, ze jako kaplan mialbym latwiej z radzeniem sobie z grzechami tzn byloby mniej okazji do odejscia od Boga i staly kontakt z eucharystia.
Co o tym myslicie ?


Wt sie 05, 2014 2:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Cytuj:
Wiem co sie mowi ze nie jak sie czegos chce to nie jest sie powolanym...

Pierwsze słyszę, żeby powołanie to było coś czego nie chcemy. Jest wręcz na odwrót. Musimy chcieć przyjąć powołanie.

Osobiście myślę że masz bardzo różowy obraz wszystkiego i powinieneś jak najszybciej przejść do rzeczywistości. Albo chcesz iść do seminarium, albo nie chcesz. Nie da się byc egzorcystą i zarazem nie być księdzem. To nie jest też zawód jak każdy inny, że idę, uczę się a potem na moje słowo Szatan ucieka w strachu. Podobnie nie sądzę aby droga kapłana była łatwa i bez przeszkód. Czy nie do swoich apostołów Jezu mówił o braniu swojego krzyża? Wpierw trzeba dojrzeć do wszystkiego.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt sie 05, 2014 10:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
A Napoleonem nie chciałbyś?


Wt sie 05, 2014 13:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 20:55
Posty: 4
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Najpierw chciej porozmawiać z jakimś katolickim psychologiem :)


Wt sie 05, 2014 15:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 31, 2013 16:35
Posty: 143
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Cały świat pisze o egzorcyście z Polski - dostaje SMS-y od diabła!
Nawet nie tylko egzorcyści, ale też zwykli kapłani czasem tego doświadczają.
Gazety mają niezły ubaw z tematyki diabelsko-esemesowej z Polski. "Lucyfer wreszcie wszedł w XXI w." - podśmiewa się brytyjski "Independent". "Panie, pomóż księdzu, gdy demony zabiorą się za Whatsapp" – dorzuca ironicznie, nawiązując w ten sposób do popularnego komunikatora, który pozwala wysyłać wiadomości bez opłaty. "Diabeł trolluje księdza z Polski za pomocą SMS-ów" - komentuje News.com.ua - najpopularniejszy serwis informacyjny w Australii.


Ksiądz Marian Rajchel (lat 77) z Jarosławia w woj. podkarpackim, egzorcysta archidiecezji przemyskiej, w wywiadzie dla gazety lokalnej "Życie Podkarpackie", opowiada o swoich kontaktach z diabłem, m.in., pytając: "Dostajecie SMS-y od szatana? A mnie się to udaje". Chwycił komórkę i pokazał dziennikarzowi.

https://www.google.pl/webhp?hl=pl&tab=T ... dkarpackie


Pn paź 06, 2014 5:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 31, 2013 16:35
Posty: 143
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Smsy od szatana są niemożliwe bo szatan nie ma telefonu, pytałem w netii, orange, heayah, puls i "bjedronce"


Pn paź 06, 2014 6:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 04, 2009 17:07
Posty: 4195
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Mógł kupić kartę przedpłaconą, bez abonamentu i wtedy guzik będą wiedzieli, że ma. Ale przy obecnych cenach roamingu jednak nie sądzę, aby regularnie wysyłał SMSy. Może tylko ktoś chce temu egzorcyście encyklopedię sprzedać?

_________________
Religia to para kul potrzebnych jedynie tym, którzy mają słabe nogi (Denis Diderot)


Pt gru 12, 2014 23:17
Zobacz profil
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Ale to nie w taki sposób z tymi sms od Szatana, to znaczy nie bezpośrednio, media muszą narobić nieco szumu więc taki a nie inny tytuł. To polega na tym że osoby opętane wysyłają sms-y do egzorcysty pod wpływem działania demona, tak to można ująć, a nie że Szatan ma roaming w jakiejś sieci i tak sobie stuka te slowa na iphone najnowszej piekielnej generacji.

Takie rzeczy to tylko w Erze, ale teraz to T-Mobile.


N gru 21, 2014 3:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
do tego, co napisał Wist dodam jeszcze to, że istotą chrześcijaństwa nie jest "skopanie tyłka diabłu", ale wiara w Jezusa Chrystusa, który jako Droga, Prawda i Życie prowadzi do Ojca, jest jedynym który JEST i zbawia, i jedynym dzięki któremu mamy życie.
"Skopanie diabłu tyłka" jest skutkiem tej wiary, a nie celem. Bez Jezusa i wstawiennictwa Jego Matki to "diabeł skopie tyłek" Tobie.


N gru 21, 2014 8:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 16, 2014 0:54
Posty: 30
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Acro napisał(a):
Mógł kupić kartę przedpłaconą, bez abonamentu i wtedy guzik będą wiedzieli, że ma. Ale przy obecnych cenach roamingu jednak nie sądzę, aby regularnie wysyłał SMSy. Może tylko ktoś chce temu egzorcyście encyklopedię sprzedać?


Ks. Rajchel wyraxnie mówi, że dostaje smsmy z numeru dziewczyny, którą egzrocyzmował.
Tzn. dziewczyna pisała te smsmy ze swojego numeru i telefonu.
Jest opetana, wiec diabeł ma włdzę nad jej ciałem i mógł te smsm pisać jej palcami.
Wy macie problemy z czytaniem newsów?
Rajchel wyraźnie tłumaczy co i jak.


Pt gru 26, 2014 0:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 04, 2009 17:07
Posty: 4195
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Grigori napisał(a):
Acro napisał(a):
Mógł kupić kartę przedpłaconą, bez abonamentu i wtedy guzik będą wiedzieli, że ma. Ale przy obecnych cenach roamingu jednak nie sądzę, aby regularnie wysyłał SMSy. Może tylko ktoś chce temu egzorcyście encyklopedię sprzedać?


Ks. Rajchel wyraxnie mówi, że dostaje smsmy z numeru dziewczyny, którą egzrocyzmował.
Tzn. dziewczyna pisała te smsmy ze swojego numeru i telefonu.
Jest opetana, wiec diabeł ma włdzę nad jej ciałem i mógł te smsm pisać jej palcami.
Wy macie problemy z czytaniem newsów?
Rajchel wyraźnie tłumaczy co i jak.

Przekonałeś mnie. To jedyne racjonalne wytłumaczenie - smsy od Szatana. Nie jest dobrze, bestia podnosi głowę. Któż, och któż nas uratuje?

_________________
Religia to para kul potrzebnych jedynie tym, którzy mają słabe nogi (Denis Diderot)


Śr gru 31, 2014 0:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 04, 2009 17:07
Posty: 4195
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Tak w ogóle, jakby ktoś chciał poćwiczyć, to ja bardzo chętnie się zgadzam na egzorcyzmowanie mnie.

_________________
Religia to para kul potrzebnych jedynie tym, którzy mają słabe nogi (Denis Diderot)


Śr gru 31, 2014 0:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 04, 2009 17:07
Posty: 4195
Post Re: Chcialbym zostać egzorcysta
Mam genialny pomysł! Załatwimy Bestię! Egzorcysta powinien sobie wykupić bardzo drogo płatny numer! Ilekroć Szatan zadzwoni albo wyśle SSmana, do nieźle zapłaci, a egzorcysta będzie miał na nową limuzy... znaczy się, na pomoc biednym i potrzebującym.

_________________
Religia to para kul potrzebnych jedynie tym, którzy mają słabe nogi (Denis Diderot)


Śr gru 31, 2014 0:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL