Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Spotkanie z Miłością 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt mar 11, 2011 14:06
Posty: 9
Post Spotkanie z Miłością
Wystarczy chociaż raz w swoim życiu autentycznie spotkać Jezusa, by zachwycić się Nim, pójść w nieznane, wypłynąć na głębię. Pan, który jest samą Miłością wzywa cicho i delikatnie. Nigdy na siłę. Zaprasza, proponuje i czeka.
Wielka i niezgłębiona jest miłość Pana, który delikatnie zapukał do drzwi mego serca i zaprosił bym poszła za Nim wszędzie tam gdzie mnie poprowadzi. Zawsze brakowało mi odwagi, aby rozpocząć przygodę miłości podążając z radością w sercu za Jezusem. Zbyt mało miałam wiary, kiedy po raz kolejny przychodził Pan do mojego serca i wzywał do zostawienia wszystkiego co jest dla mnie " najważniejsze". A tak naprawdę to najważniejszy powinien być On. Choć żyłam tym pragnieniem, by każdy dzień zaczynał się i kończył z Nim to poprzez swój egoizm, zapatrzenie w swoje " małe problemy" byłam daleka od postawienia swojego życia na Jezusa. Po latach dostrzegłam jak bardzo moja postawa raniła serce Jezusa. Ciągle błagałam Boga , by zaczekał, bo jeszcze mam czas na zakon, bo jeszcze nie jestem gotowa, bo inni są lepsi ode mnie, bo nie wiem czy dobrze rozeznałam. Modliłam się o światło Ducha Świętego i otrzymałam je. Poczułam ogromny ból w sercu , gdyż każę czekać na siebie Temu, który pierwszy mnie umiłował, który umarł za mnie na krzyżu, gdzie rozłożywszy swe ręce powiedział " Tak cię kocham" . Już nie chciałam Go zwodzić, ale na świecie trzymał mnie strach czy ja sobie poradzę, przecież jestem grzesznicą. Rozmyślając nad moimi problemami otworzyłam Pismo Święte i przeczytałam:" Wystarczy Ci mojej łaski". To wystarczyło , by działał Bóg , a nie moje " ja". Pan wskazał mi zgromadzenie bezhabitowe w którym czuję się szczęśliwa i które bardzo kocham. Jestem w nim 5 lat i nie żałuję ani jednego dnia spędzonego w murach zakonnych. Bywa różnie. Oprócz zalet za które nieutannie dziękuję Bogu mam wiele wad i trudnych życiowych doświadczeń. Pan , każdego dnia oczyszcza mnie z egoizmu , pychy i buntu. To proces, który będzie trwał przez całe życie, ale ufam, że wystarczy mi Jego łaski.
Piszę to, abyście wiedzieli, że i w was nie może zwyciężyć strach, bo inaczej przegracie swoje życie. Gdybym nie pozwoliła Bogu działać nie byłabym tą szczęśliwą siostrą, którą jestem dziś. I za to chwała Panu
Wszystkich rozeznających otaczam. Swoją modlitwą.
Odwagi moi drodzy przyjaciele.


So kwi 25, 2015 10:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 28, 2014 11:03
Posty: 179
Post Re: Spotkanie z Miłością
PIĘKNE ŚWIADECTWO ! Chwała Bogu ! :-D

Mam tylko nadzieję że to zdanie, deklaracja pójścia za Nim wszędzie, będzie niezależna od zmiany okoliczności...? „ Wielka i niezgłębiona jest miłość Pana, który delikatnie zapukał do drzwi mego serca i zaprosił bym poszła za Nim wszędzie tam gdzie mnie poprowadzi. „

_________________
Tak więc, jeśli ktoś jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem; stare przeminęło, oto wszystko stało się nowe


So kwi 25, 2015 18:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 11, 2011 14:06
Posty: 9
Post Re: Spotkanie z Miłością
Oby tak się stało. Wiele razy w zakonie miałam zmianę woli Bożej. Czasami wszystko było przeciw temu co ja chciałam, myślałam, że jak pójdę w nowe miejsce to sobie nie poradzę. Moim jedynym motywem było to, że wierzyłam, że skoro Bóg tego chce to idę. Bóg zawsze na mnie czekał z łaskami i błogosławieństwem. Obym zawsze wybierała Jego. Narazie tak jest. Mimo moich walk duchowych zwycięża w moim sercu zawsze Jezus.


N kwi 26, 2015 13:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL