Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Czy moją drogą jest zboczenie? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So paź 31, 2015 7:59
Posty: 1
Post Czy moją drogą jest zboczenie?
Ostatnio odkryłem, że bardzo podoba mi się brat mojej narzeczonej. Boję się, że to zboczenie będzie się rozwijać. A jako były ministrant chciałbym dalej podążać drogą ku Panu Bogu.
Czy zna ktoś może modlitwę, która by mi pomogła w przezwyciężeniu tego zboczenia.


N lis 01, 2015 6:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Czy moją drogą jest zboczenie?
Modlitwa to nie czary. Nie ma określonej formułki która niczym tabletka od razu zadziała. Generalnie warto się modlić. Natomiast jeśli czujesz że masz jakiś problem, że jesteś gejem, to warto po pierwsze się upewnić, bo chyba nie nagle zaczęli Ci się podobać inni faceci?

_________________
Pozdrawiam
WIST


N lis 01, 2015 10:37
Zobacz profil
Post Re: Czy moją drogą jest zboczenie?
Jezeli, jak pisze WIST, pociagaja ciebie tylko badz glownie mezczyzni, to skad ci sie wziela narzeczona? Bo uwazasz, ze “po Bozemu“ jest sie ozenic? Jezeli ona nie pociaga ciebie jako kobieta, to natychmiast jej to powiedz i zerwij znajomosc.

Jezeli jednak pociagaja ciebie i kobiety i mezczyzni, to sytuacja nie rozni sie od tej, gdyby nagle siostra narzeczonej “bardzo ci sie podobala“. Co bys z tym zrobil?


N lis 01, 2015 12:53
Post Re: Czy moją drogą jest zboczenie?
DamianSzombierki napisał(a):
Ostatnio odkryłem, że bardzo podoba mi się brat mojej narzeczonej. Boję się, że to zboczenie będzie się rozwijać. A jako były ministrant chciałbym dalej podążać drogą ku Panu Bogu.
Czy zna ktoś może modlitwę, która by mi pomogła w przezwyciężeniu tego zboczenia.

Nie jestem psychologiem, ale sadze ze gdzies w twoim zyciu pojawila sie mylna interpretacja, "pociagu", mogly to byc luzne dyskusje z kolegami o dziewczynach i sexie, lub miales zbyt slabe wzory normalnych, naturalnych relacji miedzy ludzmi.
Nie powinienes sie tym martwic, a jedynie postarac sie rozumiec swoja sytuacje w jakiej jestes od urodzeniia, tzn. mezszczyzna.
Jesli chcesz miec udany zwiazek z druga osoba, to zastanow sie co tak naprawdze jest dla ciebie wazne i po co istniieja zwiazki miedzy mezszczyzna a kobieta. Jesli chcesz miec normalna rodzine, to pewnie wiesz ze z facetem dzieci nie splodzisz. :-)
To ze ktos ci moze sie podobac bo ma np. ksztaltne, wysportowane cialo nie oznacza ze z ta osoba musisz wziasc slub. To najpredzej jest efekt tego ze on ci czyms imponuje i zamiast sie z nim wiazac, wystarczy ze bedziesz z niiego bral przyklad, zwlaszcza ze zna on dobrze swoja siostre i wie jak do niiej dotrzec i zyc z nia w zgodzie. :-)


N lis 01, 2015 22:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Czy moją drogą jest zboczenie?
Modlitwa o czystość serca i myśli. [http://adonai.pl/czystosc/?id=38]
Jest nawet taki psalm - poszukaj w google.

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


So lis 07, 2015 20:38
Zobacz profil
Post Re: Czy moją drogą jest zboczenie?
DamianSzombierki napisał(a):
Ostatnio odkryłem, że bardzo podoba mi się brat mojej narzeczonej. Boję się, że to zboczenie będzie się rozwijać. A jako były ministrant chciałbym dalej podążać drogą ku Panu Bogu.
Czy zna ktoś może modlitwę, która by mi pomogła w przezwyciężeniu tego zboczenia.


Nie określiłeś w jaki sposób podoba Ci się się ten brat narzeczonej. Podoba się na tej zasadzie że ma miłą i przystojną twarz, i ładną sylwetkę i miło na niego patrzeć, czy też pociaga cię erotycznie i byłbyś gotów mieć z nim jakieś bardzo bliskie i intymne relacje / stosunki. Myślisz o nim, marzysz o nim? Jeśli odrzuca cię na samą myśl że mógłbyś pocałować go namiętnie, to możesz być spokojny.

Wiele heteroseksualnych kobiet potrafi powiedzieć że podoba jej się koleżanka, przyjaciółka czy jakakolwiek inna kobieta, nawet mogą brać się za ręce czy nawet pocałować, ale to nie oznacza automatycznie że są biseksualne lub homoseksualne.

W przypadku mężczyzn to wygląda nieco inaczej bo nawet jeśli jakiś facet imponuje im lub podoba się im, to boją się aby określić to w taki sposób ponieważ w męskim świecie jest silne tabu na bycie gejem.

I jeszcze chciałbym dopisać, jeśli podałeś w nick'u Twoje prawdziwe imię i miejsce z którego pochodzisz, to może lepiej jest jednak zmienić nick, ponieważ temat jaki poruszasz jest dość intymny i bardzo osobisty a ktoś mogłby rozpoznać Cię, forum jest publiczne.


Pn lis 30, 2015 3:31
Post Re: Czy moją drogą jest zboczenie?
Damian napisał tylko jednego posta i od miesiąca się nie odzywa.
Wygląda mi to na trolling.


Pn lis 30, 2015 9:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2015 21:35
Posty: 37
Post Re: Czy moją drogą jest zboczenie?
:shock: a ja myślałem że jest więcej ludzi którzy starają się i modlą
a dla kolegi https://www.youtube.com/watch?v=UXIWHGkqvCc
video pt: "Świadectwo byłego homoseksualisty"


Śr gru 09, 2015 18:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Czy moją drogą jest zboczenie?
spin napisał(a):
Damian napisał tylko jednego posta i od miesiąca się nie odzywa.
Wygląda mi to na trolling.


Albo się przestraszył, jeżeli nieopatrznie podał imię i nazwisko. Niestety wielu tzw założycieli wątków napisze jeden i na tym, koniec. Z kim wtedy dyskutować?


N gru 13, 2015 17:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL