Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 "katolicki serwis randkowy" 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:02
Posty: 79
Post "katolicki serwis randkowy"
Czy ktoś zna jakies tego typu strony internetowe i mogłby podac adresy?:)


Pn sty 23, 2006 23:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 21:25
Posty: 7301
Post 
http://www.przeznaczeni.pl/

Był nawet dziś atrykuł na tlenie:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=5557

_________________
Czuwaj i módl się bezustannie,
a czyń to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.

P. M. Delfieux


Wt sty 24, 2006 0:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
O tym portalu "Przeznaczeni" jakiś czas temu chyb ateż pisali w jakimś piśmie katolickim - "Gościu" bodajże :biggrin:

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Wt sty 24, 2006 9:36
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 1:37
Posty: 589
Post 
http://adonai.pl/?id=zrodelko/index.php ... 1&action=0

to właściwie tylko message board, ale parę małżeństw podobno już było. :)


Śr sty 25, 2006 10:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 19, 2005 15:25
Posty: 581
Post 
http://www.oratorium.com.pl/


So sty 28, 2006 17:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 14:02
Posty: 93
Post 
http://radosna2.alleluja.pl/index.php


Pt lut 17, 2006 11:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 9:14
Posty: 3
Post 
małżeństw jest już nie kilka ale ponad 200 :) a do tego 300 osób zaręczonych, 1300 zakochanych i gromadka dzieci... niezła gromadka...
a owoce całkiem całkiem...


Śr paź 22, 2008 11:23
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 17, 2009 19:55
Posty: 2
Post odp:"katolicki serwis randkowy"
Inny podobny serwis to www.malzenstwo.com


Śr maja 06, 2009 1:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 05, 2013 17:20
Posty: 5
Post Re: "katolicki serwis randkowy"
odradzam przeznaczeni.pl portal schodzi na dno coraz bardziej , akceptuje rozwody min . Są tam min takie profile http://www.przeznaczeni.pl/profil/512653 zgłaszałem nadużycie ze względu na niecenzuralne zdjecia oraz profil jest fałszywy to jest ktoś podstawiony.


Pn mar 03, 2014 12:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: "katolicki serwis randkowy"
zapisani sobie pl


Pn mar 03, 2014 17:04
Zobacz profil
Post Re: "katolicki serwis randkowy"
Uradowany napisał(a):
odradzam przeznaczeni.pl portal schodzi na dno coraz bardziej , akceptuje rozwody min . Są tam min takie profile http://www.przeznaczeni.pl/profil/512653 zgłaszałem nadużycie ze względu na niecenzuralne zdjecia oraz profil jest fałszywy to jest ktoś podstawiony.

Nie widzę tam niecenzuralnego zdjęcia. Chodzi o to profilowe, gdzie jest ubrana na biało?

To, że jasno zadeklarowała, że nie ma nic przeciwko rozwodom, chyba nie świadczy jeszcze o niczym, zwłaszcza że nie ma tam nic o tym, że jej wymarzone miejsce na ślub to Las Vegas i urzędnik przebrany za Elvisa. Jeżeli ktoś szuka swojej połowy, która nie akceptuje rozwodów, antykoncepcji poza NPR itp., wie już na wstępie, czy warto poświęcić swój czas. To, że ktoś jest katolikiem, nie oznacza że nie ma prawa do innego zdania, zapewne dlatego są rubryczki, które ułatwiają dobranie się pod kątem poglądów na swoją religię.
Nie wiem, dlaczego tak łatwo przychodzi Ci odradzanie takiego portalu. Dla wielu ludzi to okazja na znalezienie miłości swojego życia, zwłaszcza że są ludzie raczej introwertyczni, domatorzy, osoby nieśmiałe etc., którym takie portale umożliwiają spełnienie marzeń i znalezienie kogoś podobnego do nich. Co byś im polecił?


Pn mar 03, 2014 17:58

Dołączył(a): Wt mar 05, 2013 17:20
Posty: 5
Post Re: "katolicki serwis randkowy"
widze że już chyba zrobili porządek bo zgłaszałem 2 razy nadużycie , były to dość odważne zdjecia 5 bodajże szczególnie jedno gdzie widać na zdjeciu nagie pośladki -to chyba nie jest normalne na portalu takim a czy kolwiek pomału już mnie przestaje dziwić ta wszedzie obecna nagość . Portal powstał z zamiarem łączenia w pary ludzi dla którcyh sakrament małżenski jest najważniejszy a jesli dopuszcza rozwody tzn zgadza sie na to to już nie jest katolicki Ja nie twierdze że katolik nie ma prawa miec innego zdania ale chyba powinnismy zgadzać sie w paru kwestiach min rozwody,aborcja,eutanazja,homosexsualizm itd . a o tym możesz poczytać wiecej tu Ludzie Kościoła dystansują się od przeznaczeni.pl http://gosc.pl/doc/1365699.Ludzie-Kosci ... naczeni-pl


Wt mar 04, 2014 20:44
Zobacz profil
Post Re: "katolicki serwis randkowy"
Uradowany napisał(a):
gdzie widać na zdjeciu nagie pośladki -to chyba nie jest normalne na portalu takim a czy kolwiek pomału już mnie przestaje dziwić ta wszedzie obecna nagość

Niektórzy są ekshibicjonistami. Na pocieszenie dodam, że przeważają ekshibicjoniści, którzy zamiast prezentować swoje wdzięki, wolą bez skrępowania opowiadać o swoich prywatnych sprawach publicznie. Co ten Internet z ludźmi robi :P

Uradowany napisał(a):
Ja nie twierdze że katolik nie ma prawa miec innego zdania ale chyba powinnismy zgadzać sie w paru kwestiach min rozwody,aborcja,eutanazja,homosexsualizm itd

Jednakże tej zgodności wśród katolików nie ma i to, że usłyszysz od kogoś deklarację: 'jestem katolikiem', nie oznacza, że możesz mieć pewność co do jego poglądów. Jeżeli ktoś szuka połowy, która przyjmuje bez zastrzeżeń całe nauczanie KK, znajdzie ją :). Jeżeli z kolei ktoś jest katolikiem, który przyjmuje dogmaty, ale z nauczeniem KK jest czasem na bakier, również znajdzie taką osobę. Może chodzi o to, aby skupić jak najwięcej katolików na portalu? Wprawdzie nasz kraj jest mało zróżnicowany pod względem wyznawanej religii, niemniej dla tych, którzy już są katolikami takie rubryczki mają taką zaletę, że pozwalają się zorientować, jaki jest stosunek potencjalnego partnera życiowego do religii.


Uradowany napisał(a):
Ludzie Kościoła dystansują się od przeznaczeni.pl

Czy to coś zmieni? Portal jest kojarzony z chrześcijańskimi wartościami i tym się wyróżnia na tle innych. Ponadto czy taka postawa nie jest obłudą ze strony ludzi Kościoła? Do świątyni mają dostęp wszyscy, zarówno złodzieje, mordercy, mafiosi, kobiety po aborcjach, jak i rozwodnicy etc. , dlaczego zatem portal randkowy miałby segregować ludzi pod kątem "czystości" poglądów?


Wt mar 04, 2014 21:10

Dołączył(a): Wt maja 25, 2010 10:57
Posty: 464
Post Re: "katolicki serwis randkowy"
To i ja się wypowiem.

Sam korzystałem z przeznaczeni.pl jakieś 4 lata temu, niestety bez większych skutków. Przeznaczeni.pl jest płatny, zapisanisobie.pl bezpłatny (przynajmniej tak było wtedy). Każda z opcji ma swoje wady i zalety.

Przeznaczeni.pl akceptuje nie-katolików, także protestantów i prawosławnych. Pytania profilowe o stosunek do rozwodu, antykoncepcji itp. są moim zdaniem istotne, ponieważ różne wyznania chrześcijańskie mogą mieć różne podejście do tych tematów.

Prowokacje i nadużycia znajdą się wszędzie. Większość profili jest mimo wszystko normalna. Bardzo dużo profili jest nieaktywnych. Jest więcej profili kobiet niż mężczyzn.

Portal zapisanisobie.pl przeprowadza (albo wtedy przeprowadzał) mini-weryfikację, której nie przeszedłem :). Z moderatorami z zapisanisobie.pl ciężko się rozmawia :).

Dodam tutaj, że kobiety z portali randkowych mają na ogół duże wymagania wobec mężczyzn. Większość nie będzie w stanie spełnić kryteriów.

Mimo wszystko popieram i polecam takie portale. Wprawdzie szanse na małżeństwo z takiego serwisu są nikłe, ale dla niektórych to może być dobre doświadczenie w kwestii poznawania psychiki kobiety.

_________________
Come and see the truth through lies you've been fed.
Weigh the worlds at hand, now which direction will you take?


N maja 18, 2014 14:06
Zobacz profil
Post Re: "katolicki serwis randkowy"
Nieraz takie serwisy wypalaja; dotyczy to tylko tych dobranych. Ale generalnie mam bardzo złe mniemanie o wszystkich takich portalach - bez wzgledu czy katolickich czy niekatolickich.

Znalezienie połówki jest okupione, masą straconego czasu, frustracją - a wiekszość biorących tam udział kupczy wartościami - przykro mi to mówić ale to czysty marketing, gdzie trzeba się sprzedać od najlepszej strony - większość takich portali jest jak sklep towarowy - a ludzie tak sie tam zachowują jakby byli na zakupach - i tak dopiero po czasie okazuje sie jaki człowiek jest.
No ale w przypadku niektórych zapisanie się na takie portale to zło konieczne - zyskuja oni wiekszą odwagę - osobiście gdybym miał podejmować decyzję wolałbym jednak klasyczne podejscie - które wymaga odwagi - czyli w realu - gdzie jest element zaskoczenia, zastanawianie się, jednak chyba mniej frustracji bo ludzie nie zachowują się raczej tak jak na zakupach - przynajmniej tak mi sie wydaje - a na portalach randkowych z góry wiadomo że szuka się połówki - selekcja, wybór, porównywanie tysiąca opakowań. Dla mnie to chore, ale rozumiem tych ludzi którzy w tym uczestniczą, nawet znam 2 pary z tego typu poznawania.

Ze wzgledu na swoisty charakter - strach, brak odwagi - u niektórych to jedyna możliwość poznania - wiec ok. Gdybym miał jednak wybierać - to real bez dwóch zdań - tylko w realu i często po czasie okazuje się jaki człowiek jest itd.

No ale jak zwykle prawie banały, napewno zdajecie sobie z tego sprawę - oczy macie ;)


Cz cze 26, 2014 4:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 15 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL