Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
 Jak poradzić sobie z samotnością 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Goja - właśnie nie :-) Nie czekać :-)

Iść do przodu, każdego dnia. Wychodzić do ludzi. Szukać. A może po prostu - być uważnym? I wyciągać do ludzi otwartą dłoń? W życiu dzieją się rzeczy dziwne, zaskakujące - wtedy, gdy się ich zupełnie nie spodziewamy :-)

Czy można być samotnym i szczęśliwym? Zapewne nie. Ale bycie osobą niezamężną nie musi oznaczać samotności. Naprawdę nie musi. Licytować co do wieku się nie chcę :-)

Goja - o czym marzysz? Co dla Ciebie oznacza małżeństwo? Co się pod tym kryje - co ma Ci dać? Tak realnie - na codzień?

Bo słyszałam już różnie:
- obecność kogoś do rozmowy na codzień;
- dzielenie problemów i trosk na pół (pół to mniej niż całość);
- obecność kogoś, na kogo na codzień można liczyć, kto się zaopiekuje - i to może mieć wymiar życiowy i zwykłego podania herbaty jak się choruje;
- nadanie życiu sensu;
- koniec komentarzy o nieudacznictwie/ ewentualnie takiego poczucia - czyli dowartościowanie;
- możliwość posiadania dzieci...

A - jeszcze jedno.
Cytuj:
Tylko, że trudno wyjść do innych jeśli wewnątrz jest żal, rozgoryczenie i czasami po prostu z nikim nie chce się gadać. A ci ludzie potrzebują ciepła, uśmiechu.

Z takim nastawieniem rzeczywiście nie ma po co do nich iść. Działalność pt. "udzielę Ci, biedaku, swojej radości... tak Ci współczuję, taki jesteś biedny... ale uśmiechnij się :-)" to nie jest najlepsze wyjście...

Oni też mają swoją historię i bardzo wiele mogą dać. Może nawet więcej, niż my im? Nie jesteś tych ludzi ciekawa?

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt lip 04, 2006 23:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post do Goja
Goja ile masz lat????- bo aj w wieku dopiero 21 poznałam kogoś kogo pokochałam ze wzajemnością, choć paradoksalnie wcale nie chciałam sobie szukać kogoś do towarzystwa, bo samotność mi odpowiadała.

Miłość ma swoje dobre ale i zle strony -jesli chcesz sie realizować :) trzeba dużo siły by potrafić "pracować".
Skrótem albo sie tulisz ciagle do kogoś-bo takie pragnienie :) mocniejsze niż sprite , albo cierpisz bo musisz cos robic, zdala od tej osoby.

Wiec póki co skup się na realizacji siebie-a ktos napewno sie znajdzie sam :)

ja nie szukalam, a samo mi wpadło -jak strzała kupidyna :)

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Śr lip 05, 2006 14:46
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: do Goja
Orchidea napisał(a):
Goja ile masz lat????


Czytajcie, a znajdziecie. Polecam czwarty wpis w tym wątku ;-)


Śr lip 05, 2006 18:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post aneta
Są osoby które zbyt wiele wymagają od przyszłego partnera, dlatego nie mogą sobie odpowiedniego znaleźć lub kierują się bardziej własnymi potrzebami, własną materią

Prosty dowód ja np. :poznałam chłopaka w czasie w którym ćpał, pił dużo i inne. Rozum mówił mi chcesz być bezpieczna-zostaw go, serce kochasz go-wiec nie zostawiaj.
Posłuchałam serca bardziej i dziś mój aniołek nie pije, nie bierze…


+ pomyśl jaki masz stosunek do mężczyzn oraz przypomnij sobie jak się zachowywałas przy kimś kto ci się podobał-czy byłaś miła, czy jakaś anty…?
+nigdy nie szukaj księcia na białym, czarnym koniu- bo tak nigdy go nie znajdziesz


+ mężczyźni lubią zgrabny tyłek-może popracuj nad tym-aerobik jest przydatny
+może jesteś silną kobieta i mężczyźni się ciebie boją-więc trochę poluzuj i stań się małą dziewczynką, którą też można pokierować –trzeba czasem poudawać -by czuli się potrzebni!!!!!i opiekuńczy.

Nie wiem jaka jesteś –może napisz swoje cechy i funkcjonowanie przy mężczyźnie + czego oczekujesz od mężczyzny

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Śr lip 05, 2006 20:51
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post do SweetChild
SweetChild powinno być szukajcie DOKŁADNIE!:) a znajdziecie.
bo niestety ja szukałam ale szybko i choć przewinęło mi się 31 to nieposłuchałam standardowo swojej intuicji i dalej czytałam za szybko.

Ale dzięki za zwrócenie uwagi ,bo przeczytałam kolejny raz :)spokojnie

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Śr lip 05, 2006 20:56
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So cze 17, 2006 14:25
Posty: 8
Post 
Orchidea napisała:
+ mężczyźni lubią zgrabny tyłek-może popracuj nad tym-aerobik jest przydatny

Kurde wszystko przez ten mój tyłek :o :D

A tak poważnie. Jestem jaka jestem i dla żadnego faceta nie zamierzam się zmieniać.Co nie znaczy, że nie będę pracować nad swoimi wadami.

A czego oczekuję od mężczyzny... miłości przede wszystkim, zrozumienia, wierności, szacunku i to samo ja ze swej strony postaram się dać jemu.


Cz lip 06, 2006 13:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post do goja
Bez obrazy ale kobieto masz 31l i nie wiesz, ze facet ma inny mózg, inne potrzeby, inne postrzeganie itd, a kobieta inne.

Jeśli chcesz znaleźć faceta, który ma wrażliwość taką jak ty i mysli tak jak ty to nie znajdziesz.

Facet może być wrażliwy, dobry, miły, pomocny ale nie szuka sobie kobiety, która nie zaspokoi jego potrzeb "orgazmu" i nie chce pokazać swego ciała.

Cechy fiz, które lubią mężczyźni:
-wielkosc piersi pasująca do ich dłoni (nie zadne max balony)
-zgrabny tyłek
-rysy twarzy

+inne: inteligencja, opiekuńczość (nie przesadna), duża otwartosc i szczerosć.


Jesteś kobietą-wiec logiczne ze myslisz tylko o uczuciach!!, ale zrozum facet to nie kobieta i nie tylko mysli o uczuciach , ma też duze potrzeby seksualne.

Udowodnione jest nawet,ze wiekszosc małżeństw rozpada sie- bo kobieta sie oddaje "raz na miesiac" a facet chciałby codziennie!!!

Nie mozesz naiwnie wierzyc, ze facetowi wystarcza tylko uczucia, zrozumienie.

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Cz lip 06, 2006 21:50
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post do goja
tylko mocno zranieni mężczyźni -mogą chwilowo byc w stanie "odrazy do seksu z kobietą" i wmawiac ci ze potrzebują związku bez seksu.

pytanie:
czy kiedykolwiek miałaś chłopaka?-
jak długo?
kto skonczył? i czy powiedział dlaczego?
czy otwarcie potrafisz rozmawiac o wszystkim z mężczyzna? czy są tematy, których sie krepujesz?-jakie?
jakich sie brzydzisz?


+ czego nie chcesz by miał twój mężczyzna (z cech charakteru itp)?

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Cz lip 06, 2006 21:55
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Orchideo, Twoje rady są proste jak budowa cepa a uogólnienie tak prymitywne, że pożal się Boże. Może i poruszasz się w otoczeniu jakichś chłopów z Mazur ale nie wszyscy znajdują się na tym minimalnym poziomie jaki narysowałaś.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Cz lip 06, 2006 22:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post do Incognito
ile miałaś (es) partnerów(ek) w zyciu i jak długo???

po2 zaprzeczasz, że facet potrzebuje prócz uczuć także bardziej niż nasze kobiety polskie seksu???

Sprawa jest taka-są kobiety, które moga życ bez seksu i są takie (mniej ich), które nie potrafią żyć bez seksu.

Mężczyźni natomiast, którzy chcą zakładac rodziny i nie mieli żadnych urazów seksualnych na drodze zycia itp -w duzej wiekszosci nie potrafią żyć całkowicie bez seksu (nawet jesli kobieta nie chce ich zadawalac, sami sobie z tym radzą) -ale zawsze jest żal "dlaczego ukochana nie chce"

Mężczyźni to łowcy-ich zadanie to utrzymac gatunek poprzez jak najwiecej spłodzic (wiec logiczne ze maja potrzebe s.), kobiety to matki -utrzymuja gatunek poprzez zapewnienie opieki dziecku-wiec logiczne ze nie musza miec extra pociagu do seksu.

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Cz lip 06, 2006 22:20
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post do Incognito
chcesz dowodu na dużą potrzebe seskualna mężczyzn.

spytaj swojego partnera jak często się masturbuje +ile wytrzyma bez zaspokajania siebie!!!

Jesli jest to zdrowy mezczyzna-bez jakichkolwiek chorob tego miejsca.. + bez wyuczonych zahamowan przez rodzine typu "masturbacja to zło" + bez wielu porazek seksualnych -to robi to conajmniej raz dziennie, w ostatecznosci kilka razy w tygodniu.


a jesli jestes facetem i sie nie masturbujesz-to odpowiedz dlaczego?

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Cz lip 06, 2006 22:25
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post Re: do Incognito
Wybacz ale nie będę wdawał się w dyskusje z tak prymitywną retoryką, bo jest to poniżej mojej godności.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Cz lip 06, 2006 22:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post *
Moje opinie to nei mój wymysł tylko m.in:

-wlasne doswiadczenia
-przeprowadzanie wywiadów wśród różnych mężczyzn z różnym wiekiem od 20 --pow. 30
-seksualne terapie zachodnie
-ksiazki psychologiczne, seksuologiczne i inne
-przyroda
-rozne wiedzy nauki

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Cz lip 06, 2006 22:29
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 17:06
Posty: 968
Post 
Przepraszam, że przerwę ten szalenie emocjonujący wykład o potrzebach seksualnych dzikich...tfu! chciałem powiedzieć mężczyzn, oczywiście. To jest temat o radzeniu sobie z samotnością.

_________________
Nie smuć się zaraz z nieszczęść na świecie, bo nie znasz dobra zamierzonego w wyrokach Bożych, które one niosą z sobą dla wiecznej radości wybranych. (św. Jan od Krzyża)


Ostatnio edytowano Cz lip 06, 2006 22:34 przez Spidy, łącznie edytowano 1 raz



Cz lip 06, 2006 22:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 17:06
Posty: 56
Post do spidy
przepraszam cię Spidy, ale jeśli ktoś nie chce być samotny i wyraxnie szuka partnera życiowego-miłości , to mowa o potrzebach związanych z tym partnerstwem wydaje mi się sensowna.


Znam wiele kobiet, które nie moga sobie znaleźć partnera lub nawet mimo ze są atrakcyjne, sa porzucane m.in dlatego -że mają zbyt wygurowane rządania, egoistyczne + podchodza zbyt, zbyt uczuciowo jakby wiecej marzyły w obłokach niż stąpały realnie.

_________________
Nie lubie ironicznych, złośliwych tekścików i braku tolerancji.


Cz lip 06, 2006 22:38
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL