Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 8:21



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571 ... 588  Następna strona
 Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy 
Autor Wiadomość
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dziękuję terezjusz :)


Pt lip 01, 2016 13:40

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
dokladnie 40 lat temu odeszla do Pana Anneliese Michel . tak wyglada dzisiaj jej grob .
http://de.swoopshare.com/file/e32d3988d ... 2.JPG.html
spotkalismy z tej okazji pielgrzymke ze Szwecji . zastalismy swiezo podlane kwiaty . prawdopodobnie modlitwy z udzialem rodziny byly wczesnym rankiem .

http://de.swoopshare.com/file/a63f8ab4e ... 1.JPG.html
w poblizu , w miasteczku Gressheubach zwiedzilismy Klasztor . wypiekaja tam rewelacyjnie smaczne chleby .


Pt lip 01, 2016 16:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 9:31
Posty: 304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Proszę o modlitwę za Adama u którego wykryto podejrzane guzki na nerkach. Niech Maryja otoczy go swoją opieką, a Pan sprawi by wyzdrowiał


Cz lip 07, 2016 23:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
przed chwila na Jasnej Gorze Ojciec Dyrektor przedstawil obecnego na uroczystosciach tamze biskupa Regmunta . zdrowy . podziekujemy Pani Jasnogorskiej ? alez oczywiscie .


N lip 10, 2016 13:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Ciekawa akcja Krakowskiej Caritas, jeśli macie ochotę możecie się dołączyć :)

https://we4charity.com/pl/projects/12/misericordes


Wt lip 12, 2016 20:55
Zobacz profil
Post BŁOGOSŁAWIEŃSTWO na Wakacje
Szczęść Boże !!!
Bardzo przepraszam, że nie było wcześniej Błogosławieństwa. Miałem zmianę parafii i trochę było zamieszania. Ale już wszystko jest w porządku. Na cały czas wakacyjno-urlopowy pragnę Wam wszystkim i Waszym intencjom modlitewnym pobłogosławić - niech Was błogosławi Bóg Wszechmogący Ojciec i Syn i Duch Święty. AMEN
P.S. Jestem teraz na parafii pw. Bł. Michała Kozala i Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki w Pruszczu Gdańskim - bardzo proszę o modlitwę w mojej i parafii intencji. Bóg zapłać !!!


N lip 17, 2016 7:43

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
w nadchodzacym tygodniu uskutecznie modlitwy w intencjach Ksiedza oraz Parafii bezposrednio u Pani Saletynskiej . za kilka dni ruszamy do Francji . Alleluja i do przodu !


N lip 17, 2016 9:42
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Księże Stanisławie dziękuję :D i pomodlone :biggrin:

Wszyscy Proszę w intencji Uli o donoszenie ciąży o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko.

W związku ze ŚDM
https://www.youtube.com/watch?v=JpMQDZALLKM


Pt lip 22, 2016 19:42

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
pieknie bylo spedzic 5 dni na pielgrzymce choc w kraju nie bardzo bezpiecznym . kto mial watwpiwosci temu mowilem ze tak wyglada Europa multi kulti , Eurpoa bez granic i Europa bez Boga . w La Salette bardziej widac kpiny z tego swietego miejsca niz szacunek . ogolnie z naszego programu pielgrzymkowego jestem zadowolony . najpierw Paray le monial czyli miejsce ofiarowania Serca Jezusowego , potem 4 dni w La Salette .
http://de.swoopshare.com/file/22e264dcf ... g.JPG.html
http://de.swoopshare.com/file/2ea628d1c ... g.JPG.html


Cz lip 28, 2016 12:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 19, 2013 11:32
Posty: 537
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Księże Stanisławie, pamiętam w modlitwie!

Potwierdzam obecność w grupie (swoją i Agnes).
Moje intencje na sierpień:
- dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski,
- o zdrowie dla moich dzieci, męża i dla mnie,
- za naszych rodziców, rodzeństwo i chrześniaków,
- o pomyślne rozwiązanie spraw rodzinnych Magdy i Karola,
- o zdrowie dla duszy i ciała oraz dar potomstwa dla Magdy i Tomka,
- o bezpieczny przebieg ciąży dla Magdy,
- o potrzebne łaski dla wszystkich świętujących w tym miesiącu swoje urodziny,
- o jedność małżeństwa Asi i Michała,
- o światło Ducha Świętego w sprawach Bogu wiadomych,
- o łaskę Nieba dla duszy ś. p. Andrzeja Puszeczki, w drugą rocznicę powrotu do Domu Ojca.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, otaczam modlitwą wszystkie Wasze intencje! :-D

_________________
Wszystkie wasze sprawy niech się dokonują w miłości!
(1 Kor 16, 14)


Cz lip 28, 2016 21:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 6:31
Posty: 88
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Witajcie w ten piękny lipcowy poranek :)

potwierdzam swoją obecność w grupie :)

Moje intencje na sierpień:
- dziękczynna z okazji naszej 8 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i łaskę rodzicielstwa dla nas,
- dziękczynna za naszych rodziców, rodzeństwo, znajomych i kolegów z pracy,
- dziękczynna z okazji urodzin chrześnicy Lilianki z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla niej i jej rodziny,
- za Karolinkę, o siłę i wiarę w walce z rakiem,
- za mamę Adama o siłę i wiarę w walce z depresją i schizofrenią,
- o zdrowie dla moich rodziców, siostry i siostrzenic, teściów,
- o dary Ducha Świętego dla Marka, zdanie egzaminów i rozwiązanie sprawy Bogu wiadomej,
- o pracę dla mojego tatusia,
- o odwagę dla mnie do szukania nowej pracy z Bożą pomocą,
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem moich rodziców, teściów, w naszej rodzinie i w pracy,
- o wsparcie dla Małgosi i Sebastiana, i rozwiązanie ich rodzinnych problemów, jedność małżeństwa,
- niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą.

Pozdrowienia dla wszystkich, myślami jestem z Wami :)


Pt lip 29, 2016 7:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Potwierdzam

- W intencji potrzebnych nam łask.

_________________
http://www.pompejanka.info


Pt lip 29, 2016 13:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Bawarczycy boja sie wchodzic do domow towarowych . pierwszy raz dzisiaj uslyszalem od Niemca - " czas uczyc sie polskiego i spylac do Polski ". coraz wiecej niemieckich kolegow mowi mi " dzien dobry " po polsku .
czyzby przepowiednie zaczely sie sprawdzac ?
http://de.swoopshare.com/file/a7b66ecf3 ... 1.JPG.html
na fotce La Salette sprzed kilku dni czyli parking dla pielgrzymow i dalej piechota przez mostek do hotelu .


Pt lip 29, 2016 14:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dariusz-555 napisał(a):
Bawarczycy boja sie wchodzic do domow towarowych . pierwszy raz dzisiaj uslyszalem od Niemca - " czas uczyc sie polskiego i spylac do Polski ". coraz wiecej niemieckich kolegow mowi mi " dzien dobry " po polsku .
czyzby przepowiednie zaczely sie sprawdzac ?
http://de.swoopshare.com/file/a7b66ecf3 ... 1.JPG.html
na fotce La Salette sprzed kilku dni czyli parking dla pielgrzymow i dalej piechota przez mostek do hotelu .

Włosi już przyjeżdżają do Polski za pracą, jeden który ze mną pracuje mówi, że w Polsce łatwiej o pracę niż w bella Italia.
Jednak w ich przypadku, chcą podejmować prace np w biurze, które dla Polaków w Italii są prawie nieosiągalne, a jeśli już to raczej z trudem. Cóż cenią się, w przeciwieństwie do Polaków, którym systemy wyzysku obniżyły samoocenę.
Kto wie czy za chwilę nie zaczną i Włosi uciekać przed imigrantami, już nie tylko aby mieć pracę


So lip 30, 2016 13:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Mariusz potwierdzam.

Moje intencje:

Za moją rodzinę: szczególnie Łukasza, Amelkę, Magdę, Elżbietę, Zbigniewa, Bronisławę.
- O łaski i błogosławieństwo. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy. O całkowite uzdrowienie Magdy.
- O zdrowie dla Elżbiety, Bronisławy. Uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Magdy, dziewczynki, której imię jest Bogu znane, wszystkich chorych z którymi zetknęłam się w pracy. Opiekę dla ich rodzin.
- O błogosławieństwo w mojej pracy, a jeśli jest taka wola Pana o nową, lepszą pracę.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych, szczególnie Jacka, Mariusza, Edyty, Sławomira, Marka, Renato, Anny, Dariusza, Ireny.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów i wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O laski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą.
- O łaski dla Karoliny i jej synka Wojtusia, błogosławieństwo dla Karoliny B. i jej dziecka. Maryjo polecam Ci ich wszystkich.
- Za ks. Marka, ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa.
- Aby zostało anulowane ustanowione ostatnio we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich którzy to prawo tworzyli i popierają.
Za zmarłych z mojej rodziny i spośród znajomych, śp Benedykta, śp. Armanda, śp. Renaty. Za dusze w czyśćcu cierpiące, za duszę tragicznie zmarłego, którego imię jest znane Panu.
Dziękczynna Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie otrzymane łaski, oraz za zbliżający się Akt uznania Jezusa za Króla i Pana Polski.


So lip 30, 2016 14:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571 ... 588  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL