Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 Wspaniałe doświadczenie z Jezusem. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz cze 29, 2017 16:40
Posty: 1
Post Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
Witam Was bardzo serdecznie. Postanowiłem, że założę tutaj konto i opiszę to co przytrafiło mi się we wtorek. Bardzo Was wszystkich proszę o wyrozumiałość. Moim przeżyciem podzieliłem się bliskim osobom jednak oni mnie wyśmiali. A uważam, że powinienem o tym powiedzieć... Postawcie się w mojej sytuacji oraz przyjmijcie chociaż na chwilę, że to prawda. Choć mówiąc szczerze gdyby ktoś mi kilka dni temu opowiedział podobną historie to chyba podobnie był zareagował.

Aktualnie od kilku dni mam urlop więc tak naprawdę to pozwala mi spać trochę dłużej niż normalnie. Nie pije alkoholu ani nie biorę narkotyków. Jestem zdrowy na umyślę i nigdy nie miałem podobnych przeżyć. Jestem wierzącą osobą. Nigdy nie chodziłem do kościoła bo ktoś mi kazał. Zawsze sam chciałem tam iść. Jestem tez osobą która nie przyjmuję tego co kto mówi tak szybko .Więc kiedyś zadawałem wiele pytań odnośnie Jezusa oraz całej biblii. Dzis jestem już "ukształtowany" Wiem w 100 % w co i poco wierze w Pana i nic tego nie zmieni.

We wtorek obudziłem się całkiem normalnie około godziny 8.30 Wstałem i zrobiłem sobie kawe. I tutaj zaczęło się dziać coś całkowicie "niewytłumaczalnego" Na przeciwko mnie pojawiła się postać - pięknej kobiety w szatach z koroną na głowie. Ale nie dało się na nia patrzeć przez długi czas. To można porównać do patrzenia w słońce. Blask z niej był tak mocny , że co kilka sekund musiałem patrzeć w dół aby wzrok odpoczął. Byłem w niesamowitym szoku, ale nadal nie wiedział kim jest. Zrobiło się dość ciepło postanowiłem, że podejdę krok bliżej i z każdym krokiem było znacznie cieplej. Tak jakbym zbliżał sie do ogniska. Powiedziałem w myslach co się dzieje kim jest ta osoba. Iw tedy ta kobieta przemówiła. Musze powiedzieć, że nie zacytuje super dokładnie ale to było cos w rodzaju "Jestem Maryja, święta. Moim synem jest Jezus Pan najświętszy przychodzę bo wiem, że masz wiele pytań a ja chce Ci udzielić odpowiedzi. Klęknij i módl się do Pana Jezusa Chrystusa. Podziękuj za to, że masz taką szansę. Tak zrobiłem. Modliłem się i nie patrzyłem na nią. Mineło kilka minut. Kiedy (nie patrząc na nią) poczułem, że robi się coraz cieplej i mimo tego, że miałem zamknięte oczy "widziałem" że staje się coraz jaśniej. Aż poczułem całkowite ciepło na mojej głowie. Tak jak bym brał gorący prysznic. Ciepło otuliło całe moje ciało od głowy po stopy. w tedy otworzyłem oczy i Maryja stała dosłownie prze de mną i się uśmiechała. Powiedziała - kochasz Jezusa całym sercem ale On kocha wszystkich ludzi jeszcze mocniej niż ty możesz sobie to nawet wyobrazić. Teraz nadszedł czas abyś poznał go na nowo. Musisz go poznać abyś mógł bardziej go kochać i abyś miał siły oraz mądrość do mówienia o nim każdej osobie którą poznasz. Masz siłę ale brakuję Ci pewności siebie. On chce abyś ty szedł drogą wyznaczoną przez jego Ojca.

I teraz... Nie chce pisać tutaj tekstu na kilka stron .Nie wiem czy powinienem. Czy to dobre miejsce na opisanie tego wszystkiego. Jeśli chcecie to prosze napiszcie co mam robić. Od tamtej pory nie śpie i ciągle myśle... Pije tylko wodę i w ogóle nie jem bo niemam takiej potrzeby.


Cz cze 29, 2017 17:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
lukasz444 napisał(a):
Powiedziałem w myslach co się dzieje kim jest ta osoba. Iw tedy ta kobieta przemówiła. Musze powiedzieć, że nie zacytuje super dokładnie ale to było cos w rodzaju "Jestem Maryja, święta. Moim synem jest Jezus Pan najświętszy przychodzę bo wiem, że masz wiele pytań a ja chce Ci udzielić odpowiedzi. Klęknij i módl się do Pana Jezusa Chrystusa. Podziękuj za to, że masz taką szansę. Tak zrobiłem.


Jakie ty miałeś pytania do Boga czy tam Maryi?
No i skoro miałeś te pytania to dlaczego nie dostałeś odrazu odpowiedzi?

lukasz444 napisał(a):
Teraz nadszedł czas abyś poznał go na nowo. Musisz go poznać abyś mógł bardziej go kochać i abyś miał siły oraz mądrość do mówienia o nim każdej osobie którą poznasz. Masz siłę ale brakuję Ci pewności siebie. On chce abyś ty szedł drogą wyznaczoną przez jego Ojca.


Kogo poznałeś na nowo?
Widziałeś Jezusa? Boga Ojca?
Jak ta Maryja i Jezus wyglądali? byli podobni do obrazów które widujesz w kościele?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz cze 29, 2017 20:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
@lukasz444
Otrzymałeś takie słowa
Cytuj:
Musisz go poznać abyś mógł bardziej go kochać i abyś miał siły oraz mądrość do mówienia o nim każdej osobie którą poznasz. Masz siłę ale brakuję Ci pewności siebie. On chce abyś ty szedł drogą wyznaczoną przez jego Ojca.


Te słowa świadczą, że masz do wypełnienia misję do której zostałeś powołany.
Módl się o światło wiary i miej ufność, że Bóg cię poprowadzi i wskaże ci co masz czynić.
Sceptycy nie uwierzą ci, ale ja ci w pełni wierzę, bo również miałam kilkakrotnie przeżycie rzeczywistego dotyku Boga.
To nie przypadek, że zarejestrowałeś się tu na tym forum. Ja również tu do tego forum zostałam skierowana ponad rok temu. Zostałam tu przyjęta bardzo sceptycznie i nawet już się wyrejestrowałam, ale zarejestrowałam się ponownie, bo nie moja osoba i moja wola jest najważniejsza. To forum ma dużo czytających, więc myślę, że Bóg chce tu dużo powiedzieć.
Módl się dużo i bądź szczęśliwy, bo takie szczęście nie każdy otrzymuje.
Nie lękaj się niczego - w pełni ufaj Bogu.

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


Pt cze 30, 2017 9:11
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
A ja bardzo sceptyczny jestem, jeśli to nie halucynacje to najzwyczajniejszy trolling

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt cze 30, 2017 9:59
Zobacz profil
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
Jak znowu Ją zobaczysz to zapytaj proszę o mnie. Bardzo mi zalezy na dwoch rzeczach.


Pt cze 30, 2017 10:11

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
Teresse, wygląda to mi na najazd trolli

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt cze 30, 2017 10:14
Zobacz profil
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
A jak nie? Maryja bedzie wiedziala o co chodzi i kim jestem.
Opis brzmi wiarygodnie.

@Lukasz pisz ja bede czytac :)


Pt cze 30, 2017 10:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
Teresse napisał(a):
A jak nie? Maryja bedzie wiedziala o co chodzi i kim jestem.
Opis brzmi wiarygodnie.

@Lukasz pisz ja bede czytac :)


Opis brzmi wiarygodnie! :D
To twoim zdaniem jedynie gorąca świecąca Matka Boska jest prawdziwa?
Bo aż takim specjalistą w tym nie jestem, ale z tego co kojarze to wizje innych ludzi nieraz nawet świętych, trochę się różnią od tego co tutaj "lukasz444" nam zapodaje.
No i skąd pomysł że Maryja będzie wiedziała o co chodzi i kim jesteś?
Ja rozumie że Jezus to Bóg więc wiadomo, ale Maryja?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt cze 30, 2017 20:49
Zobacz profil
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
lukasz444 napisał(a):
pięknej kobiety w szatach z koroną na głowie


Matka Boża nie ukazuje się z koroną na głowie, ale z koroną z gwiazd wokół głowy, a i to chyba nie zawsze.

Cytuj:
Jestem Maryja, święta.


To wystarczy żeby uznać to za wymyśloną historyjkę. Dziękujemy panu.

wybrana napisał(a):
@lukasz444
Otrzymałeś takie słowa
Cytuj:
Musisz go poznać abyś mógł bardziej go kochać i abyś miał siły oraz mądrość do mówienia o nim każdej osobie którą poznasz. Masz siłę ale brakuję Ci pewności siebie. On chce abyś ty szedł drogą wyznaczoną przez jego Ojca.


Te słowa świadczą, że masz do wypełnienia misję do której zostałeś powołany.


Wybrana, Ty łykasz wszystko cokolwiek ktoś napisze że miał wizje na forum i przypisujesz mu zaraz misję do wypełnienia i wybraństwo? Przecież ktoś robi sobie jaja.

Teresse napisał(a):
Jak znowu Ją zobaczysz to zapytaj proszę o mnie. Bardzo mi zalezy na dwoch rzeczach.


Ty tak poważnie?


So lip 01, 2017 2:09

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
Teresse napisał(a):
Opis brzmi wiarygodnie.


Faktycznie. Taki sam jak wszystkie podobne opisy, to musi być prawda.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So lip 01, 2017 5:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
@lukasz444
mam do ciebie pytania:
1.Kim jesteś, by taką mieć odwagę, by zakpić sobie z Boga, Jezusa, Marii Najświętszej?
2.Jakim prawem kpisz sobie z ludzi?

Założyłeś wątek o bardzo poważnej treści - czemu? z kogo chciałeś zakpić bardziej z Boga,czy nas piszących?
Bawi cię to?
Dwa dni temu utworzyłeś temat i rozpłynąłeś się w powietrzu.
Jesteś takim tchórzem, że uciekasz?

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


So lip 01, 2017 11:56
Zobacz profil
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
Maryja nie musi pojawiac sie w koronie z gwiazd np w La Salette nie miała i moze sie nazwac tak jak nazywamy Ją w modlitwie :"Swięta Maryjo, Matko Boza"...(....)

A czemu ma nie byc prawda?

Moze to halucynacja, dlatego jak zapyta o mnie to sie dowie - bedzie potrzebna wiedza naprzyrodzona a halucynacja bedzie umiala tylko mu -Lukaszowi-miodzic w ramach tzw. urojen posłanniczych.


So lip 01, 2017 11:59
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
Teresse napisał(a):
Maryja nie musi pojawiac sie w koronie z gwiazd np w La Salette nie miała


Toteż piszę że - z koroną z gwiazd wokół głowy, a i to chyba nie zawsze

Cytuj:
i moze sie nazwac tak jak nazywamy Ją w modlitwie :"Swięta Maryjo, Matko Boza"...(....)


To my nazywamy Matkę Bożą w taki sposób, Ona jednak jest pokorna. I nazywa siebie takimi tutułami jakie ma przyznane od Boga, te które określają pewne prawdy.

Cytuj:
A czemu ma nie byc prawda?


Bo nie brzmi to prawdziwie. I nie jest zgodne z opisami osób które miały prawdziwe objawienia.

Cytuj:
Moze to halucynacja, dlatego jak zapyta o mnie to sie dowie - bedzie potrzebna wiedza naprzyrodzona a halucynacja bedzie umiala tylko mu -Lukaszowi-miodzic w ramach tzw. urojen posłanniczych.


I to miałby być test na prawdziwość wizji? A czy zdajesz sobie sprawę z tego że szatan zna doskonale Twoje życie i Twoje sprawy, i ogólnie życie wszystkich ludzi od początku tego świata? I dlatego w seansach spirytystycznych tak świetnie udaje zmarłe osoby.

Prawdopodobnie ktoś założył konto aby napisać ten jeden wymyślony wątek i być może ma zabawę teraz.


Ostatnio edytowano So lip 01, 2017 12:25 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So lip 01, 2017 12:22
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
Jesli kolega powie mi na czym mi zalezy- to będzie znaczyło ze wizja jest prawdziwa - fakt ze wtedy moze byc od Boga lub diabła. Ale wykluczymy halucynacje.

Ale cos nam kolega zniknął ;-)


So lip 01, 2017 12:25

Dołączył(a): Pn sty 25, 2016 21:29
Posty: 58
Post Re: Wspaniałe doświadczenie z Jezusem.
A ja mam jedno pytanie do lukaszka czterysta czterdzieści cztery.


.....co to za kawa..?

_________________
Gdybym miał wiarę jak ziarnko gorczycy, góry przenosiłbym.


Śr lip 26, 2017 23:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 15 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL