Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 straciłam wiarę... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 10:49
Posty: 2
Post Powoli tracę wiaaare ale czasami ją odzyskuje
Nie wiem jak to jest ale jak kazdy z nas prosze zawsze Boga o cooos czasmi sie spełni, a czasami nie . Wiem ze wszystkiego nie da sie zrooobic suuper trzeba niezle zapracooowac ale czasmi myśle że Jego taam nie ma rodzice od małego wpoili mi ze Bóg jest wiłosierny i spełnia nasze prosby :? Nie wiem moooze ja za duuuzo proszę ????

_________________
,, I hate everything about you ... ''


So cze 02, 2007 11:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 02, 2007 9:00
Posty: 39
Post 
Droga Kamciu... doskonale Cie rozumiem... Mój były chłopak ma raka... to nie jest łatwo patrzeć jak kogoś niszczy choroba... kiedy ta osoba chudnie, mizernieje, traci nadzieję, a my niejesteśmy wstanie nic zrobić! Najgorsza jest własnie ta bezsilność...
Ale chce Ci powiedzieć, ze postanowiłąm się niepoddawać! Zorganizowałam (za pomoca smsów) modlitwę z niego... wszyscy moi znajomi i przyjaciele, rodzina.. każdy się za niego modlił!
I pomogło... rak zaczął się cofać ku zdziwieniu lekarzy!
Teraz jest szczęśliwy w Seminarium...:)

Nadzieja i modlitwa....


So cze 02, 2007 12:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL