Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Następna strona
 Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Zrozumiałem że małżeństwo nie jest moim powołaniem. Jeżeli chodzi o dzieci to nie czuję potrzeby, niektórym tak zależy że adoptują czy nawet popadają w in-vitro a ja nie chciałbym. Poza tym nie mam mojej drugiej połówki jabłka.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz mar 01, 2012 18:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2010 12:04
Posty: 114
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
gdybys miał tą drugą połówkę zapewne zminił bys zdanie. Człowiek nie jest powołany do samotności.


Cz mar 01, 2012 20:04
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Są różne powołania, np. zakonne, kapłańskie to i do samotności. Poza tym mam za sobą trudną historię życia i obecnie leczę się psychicznie.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz mar 01, 2012 20:07
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Z pewnością jest powołanie do celibaty czy do pustelnictwa ale jednak żyjemy w Kościele.
Podziwiam Twój szlachetny zamiar. Jest trudny do wykonania ale ja też narzucam sobie trudne zadania.

Zawsze można odkryć inne powołanie, zwłaszcza jeśli jest się młodym. Sam jestem młody ...

Też leczę się z depresji i czasem mam problemy z pokusami do nieczystości tak jak każdy człowiek. Potrzeba dużo wytrwałości.

Jesteśmy młodzi ... szukajmy i badajmy tą naszą drogę do Boga. Pomału przybliżajmy się do Niego.
Nie wszystko na raz... Po kolei rozwiązujmy swoje problemy.

Nie jesteś sam. Odwagi i wytrwałości życzę.
Musisz pamiętać że nie chodzi o to żeby nie upaść za wszelką cenę tylko o to żeby umieć wstać a nie leżeć w błocie.

Wiem z doświadczenia że nie można rozwiązać wszystkich problemów na raz. Spokojnie i pomału zmieniaj swoje życie. Rozmawiaj z Bogiem i badaj czy nowe rzeczy czy możliwości które pojawią się przed Tobą są zgodne z Twoim powołaniem . Powołanie to misja dana przez Boga ale jeśli spełniamy powołanie czujemy się szczęśliwi i spełnieni.

_________________
MODERATOR


Cz mar 01, 2012 20:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Nie zgadzaj się na nieczystość i nie daj się jej zastraszyć.

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


So mar 03, 2012 9:40
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
O tuż to .

_________________
MODERATOR


So mar 03, 2012 12:23
Zobacz profil
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Andy72 napisał(a):
Są różne powołania, np. zakonne, kapłańskie to i do samotności.
Gwoli ścisłości. Nie ma czegoś takiego, jak "powołanie do samotności". Samotność to stan ducha - brak poczucia bliskości. Natomiast istnieje powołanie do bezżenności.


So mar 03, 2012 18:50

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Wyrugować libido raz na zawsze!
Nie wiem co u mnie wywołuje takie podniecenie... Mam jakąś wadliwą konstrukcję psychiczną... Podniecenie seksualne samo w sobie jest bezsensowne - libido w zasadzie uniemożliwia nam oglądanie piękna ludzkiego ciała i zadowalamy się zwierzątkami, roślinkami, górami, niebem i innymi bezosobowymi tworami materialnymi, a nie ciałem człowieka, bo popęd nie pozwala nam patrzeć... Głupie libido. Jest mischievous (psotne) - to po hovah grzechu pierworodnego się ono pojawiło.

Ciało kobiece uczynił Stwórca. To jego dzieło, jedno z ładniejszych.

Ciało ludzkie to najpiękniejsza "rzecz" w świecie materialnym, arcydzieło geometrii (najmilsza bryła), także i te "wstydliwe" części ciała oraz wnętrze organizmu.


Czy patrzenie na nagie ciała wywołuje u mnie podniecenie? Są rzeczy, które mogą wywołać większe. Całe libido wywołuje stres. Dobrze byłoby, gdyby cały świat chodził nago i nikt nie wstydziłby się wydalać kału publicznie - możnaby rzec idąc tym tropem (wysiąkać nos przy wszystkich można, trzeba tylko mieć chusteczkę)... Jednak publiczna defekacja jest uznawana za grzech. Ja mógłbym wszystkich ludzi widzieć nago i bez erotyzmu dotykać ich nawet i nieco nbardziej intymnych części ciała (jak pośladki czy piersi) nie dla podniecenia erotycznego... Może to by pokazało, że można podziwiać piękno dzieł Artysty bez psotnej pożądliwości... "Goły tył*k" jest z reguły ładnym i miłym widokiem, a przyjemność erotyczna bierze się z pohovahicznej żadzy, która oby zgasła raz na zawsze!

Rodzice muszą tysiące razy wąchać kał dzieci, patrzeć się na narządy płciowe i pośladki swych potomków i nic erotycznego w tym nie ma...

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


N cze 10, 2012 18:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Niestety, trzeba zachowywać wstydliwość...

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


N cze 10, 2012 19:43
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 27, 2011 8:37
Posty: 604
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
@ niewazny12

Wiesz, Twoje zainteresowanie sprawami defekacji i ogólnie ludzkich wydzielin (większe chyba niż u większości ludzi z ZA) są na tyle obsesyjne, niesmaczne itd., że powinieneś coś z tym zrobić - psycholog jakiś czy co, bo nie jest to normalne.
A tymczasem, jeśli potrafisz, to miast rezygnować z EURO postaraj się np. przez miesiąc w żadnym poście na tym forum nie czynić żadnych fekalnych aluzji. Chyba się da...


Pn cze 11, 2012 7:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
@gacjan.
Odnoszę wrażenie, że właśnie wbrew własnym deklaracjom @niewazny12 oglądał sobotnie popisy Krystyny 7, o pupie rozbudzającej żądze - nie tylko kobiece. A wczoraj dołożył skrytym podziwianiem równie ponętnych południowców, Hiszpańczyków i Italiańczykowców. (Wystarczy spojrzeć na godzinę publikacji posta 19.50, czyli tuż po zakończeniu meczu). I stąd zapewne burza zmysłów nakazująca odświeżyć po 3 miesiącach, już nieomal zapomniany temat wydalniczo-rzyciowo-libidowo-antypopędowy :razz:.


@niewazny12.
Krytykantami się nie przejmuj. Jesteś przynajmniej uczciwy i świadom swej dolegliwości. Przecież każdy ma jakiegoś (pozytywnego) bzika.
Ty nie wyrządzasz chociaż nikomu krzywdy, a bywają - nawet na naszym forum - łobuzy i plotkary zbzikowane i nieświadome tej przypadłości. I to jest autentyczny problem. (Ja na ten przykład trzymam w domu "żmiję" - Hertunia jej na chrzcie dali).
Zatem spoko, powodzenia i zdrówka :3majsie:.

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Pn cze 11, 2012 8:35
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
ech... publiczna defekacja czyli gdzie ? Na chodniku ? Na środku placu ? To jakby ... niehigieniczne i roznoszące bakterie...
Wysiąkanie nosa w chusteczkę jest o tyle higieniczne że bakterie zostają w chusteczce. Chyba nie wyobrazisz sobie że ktoś z kim siedzisz w parku wysiąknął nos bez użycia chusteczki na trawnik.

_________________
MODERATOR


Pn cze 11, 2012 14:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Ale niestety te substancje są bardzo mocno związane z ludzkim ciałem, które jest uważane za takie piękne...

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


So cze 16, 2012 13:14
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Ludzkie ciało jest w pewien sposób piękne. Ale te substancje o których mówisz nie są dla mnie piękne. Cóż ... piękno jest pojęciem względnym.

Nie powinniśmy się wstydzić tego że mamy potrzebę defekacji lub wytarcia nosa ale powinniśmy spełnia te potrzeby w odpowiednim miejscu i czasie. Ze względów czysto higienicznych i dlatego że niektórzy mają większą wrażliwość na te sprawy ...

_________________
MODERATOR


So cze 16, 2012 17:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Przykre to jest, że obrzydliwości wychodzą z ludzkiego ciała.

A podczas relacji z biegów narciarskich każdy mógł zobaczyć, jak z nosa zawodniczki zwisały wręcz sople zamarzniętej wydzieliny nazywanej potocznie "gilami"! Naprawdę można było zobaczyć to w telewizji!

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


Pn cze 18, 2012 8:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL