Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 330 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona
 Jestem w depresji C.D. 
Autor Wiadomość
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Ja nie twierdze, ze mezczyzn nie dotyka depresja. Ale ze niekoniecznie spowodowana zaburzeniami hormonalnymi.


To byl w swoim czasie glosny przypadek w Niemczech
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozn ... berta-enke


Pn kwi 18, 2016 19:26
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Cytuj:
Sparafrazuję Piłata,, Com napisał - napisałem".


I uważaj na to co piszesz w tym wątku. Wobraź sobie taką sytuację że jakaś osoba chora na depresję zagląda tutaj bo może szuka ratunku, mając myśli o samobójstwie, trafia na Twoje słowa a potem popełnia to samobójstwo.

Można zabić kogoś słowem, nawet o tym nie wiedząc. Istnieje coś takiego jak pewna doza odpowiedzialności, zwłaszcza w tym przypadku za czyjeś życie.

I kompletnie nie masz wyobrażenia czym jest depresja.


Wt kwi 19, 2016 3:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Jestem w depresji C.D.
equuleuss napisał(a):
I uważaj na to co piszesz w tym wątku. Wobraź sobie taką sytuację że jakaś osoba chora na depresję zagląda tutaj bo może szuka ratunku, mając myśli o samobójstwie, trafia na Twoje słowa a potem popełnia to samobójstwo.

Można zabić kogoś słowem, nawet o tym nie wiedząc. Istnieje coś takiego jak pewna doza odpowiedzialności, zwłaszcza w tym przypadku za czyjeś życie.

I kompletnie nie masz wyobrażenia czym jest depresja.


Podpisuję się pod tym. Odradzanie lekarza może być zabójcze.

Myślę, że mimo trudności trzeba kontynuować terapię (lekarz/psycholog). A w skrajnych momentach dzwonić na takie antydepresyjne telefony zaufania.

_________________
Piotr Milewski


Wt kwi 19, 2016 20:21
Zobacz profil WWW
Post Re: Jestem w depresji C.D.
equuleuss napisał(a):
Cytuj:
Sparafrazuję Piłata,, Com napisał - napisałem".


I uważaj na to co piszesz w tym wątku. Wobraź sobie taką sytuację że jakaś osoba chora na depresję zagląda tutaj bo może szuka ratunku, mając myśli o samobójstwie, trafia na Twoje słowa a potem popełnia to samobójstwo.

Można zabić kogoś słowem, nawet o tym nie wiedząc. Istnieje coś takiego jak pewna doza odpowiedzialności, zwłaszcza w tym przypadku za czyjeś życie.

I kompletnie nie masz wyobrażenia czym jest depresja.

Oj. Nie czytasz dokładnie moich postów. Czytasz wyrywkowo ,żeby tylko móc mnie pooskarżać.
Co do reszty to nawet mi się nie chce polemizować.
Weź głaza 30kg i rzuć we mnie ,,w duchu chrześcijańskiej miłości bliźniego".


Ostatnio edytowano Śr kwi 20, 2016 11:13 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr kwi 20, 2016 11:07
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Eguuleuss nie jesteś żadnym tutaj moim zwierzchnikiem na tym forum i wypraszam sobie kierować pod moim adresem zwrot,,I uważaj..."


Śr kwi 20, 2016 11:10
Post Re: Jestem w depresji C.D.
@Hominibus
Przychylam się do wypowiedzi poprzedników i bardzo proszę : nie bądź toksyczny, odpuść sobie ten temat.


Śr kwi 20, 2016 11:46

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2016 21:04
Posty: 1
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Lekarz zawsze pomoże. Nie ma co się bać

_________________
Qui vivra verra
penisverlängerung penis vergroten penisförstoring


Wt kwi 26, 2016 21:07
Zobacz profil
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Ja to się boję lekarza. U każdego nad drzwiami powinien być napis ,, wchodzisz na swoją odpowiedzialność".
Nie mówię ,że wszyscy lekarze niedobrzy. Jednak sporo się słyszy o błędach lekarskich. Wiadomo lekarz potrzebny. Jednak najlepiej to nie korzystać z ich usług kiedy się da.
Byłem kiedyś u jednego. A ten mi przepisał lek 10 000mg . Samej dawki można się wystraszyć. Koń nie wiadomo czy by przetrzymał taką dawkę. Wyrzuciłem.


Śr kwi 27, 2016 15:45
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Aptekarz ci to wydal bez komentarza? Czy sam stwierdziles, ze ta dawka jest zabojcza?
Bo oprocz mg sa tez jednostki. I te moga byc 10000.


Śr kwi 27, 2016 15:48
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Hominibus napisał(a):
Ja to się boję lekarza. U każdego nad drzwiami powinien być napis ,, wchodzisz na swoją odpowiedzialność".
Nie mówię ,że wszyscy lekarze niedobrzy. Jednak sporo się słyszy o błędach lekarskich. Wiadomo lekarz potrzebny. Jednak najlepiej to nie korzystać z ich usług kiedy się da.
Byłem kiedyś u jednego. A ten mi przepisał lek 10 000mg . Samej dawki można się wystraszyć. Koń nie wiadomo czy by przetrzymał taką dawkę. Wyrzuciłem.


Masz po prostu jatrofobię i dzielisz się nią z nami.

10 000mg to 10 gr, czyli dwie łyżeczki. Syrop na kaszel, saszetka do rozpuszczania? I tak się karmią miejskie legendy.


Śr kwi 27, 2016 16:33
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Może i mam.


Śr kwi 27, 2016 17:29
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Kościół naucza ,że trzeba się dzielić - to się dzielę.


Śr kwi 27, 2016 17:29
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Nie wiedziałem nawet ,że jest coś takiego jak jatrofobia.
Kozioł a czy jest to uleczalne?


Śr kwi 27, 2016 17:31
Post Re: Jestem w depresji C.D.
https://portal.abczdrowie.pl/pytania/pa ... -u-lekarza


Śr kwi 27, 2016 17:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 10:29
Posty: 148
Post Re: Jestem w depresji C.D.
Byłam na Wieczorze Uwielbienia, czułam strach, kobieta sapała podczas modlitw dlaczego???


Wt maja 17, 2016 8:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 330 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL