Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:58



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585 ... 588  Następna strona
 Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Terezjuszu niestety nikt się nie odezwał. Być może następnym razem pójdzie lepiej.

W czwartek będę juź w domu, niby jestem tu tydzień a tęsknie masakrycznie. Jeszcze ta zmiana czasu o 9 godzin, gdy tu robi się dzien w Polsce robi się noc. Masakra, cały czas chodze zmęczony.

_________________
http://www.pompejanka.info


Wt lut 07, 2017 17:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Myślałam, że tym razem każdy z nas ma przelać pieniądze bezpośrednio na konto FMS. Patryku, czy nadal Twoje konto jest takie jak wcześniej? Przelać na nie i potem rozumiem, że Ty przekażesz?


Wt lut 07, 2017 19:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
W kontekście emigracyjno - pracowo - zarobkowych dywagacji. Lata pracy spędzone w bella Italia wspominam dobrze, poznałam inny kraj, ludzi, z niektórymi nadal jestem w kontakcie.
ale... to w bella Polonia jest mój dom, i dobrze, ze nie muszę już wyjeżdżać.
Kasa Patryku jest ważna, bo daje utrzymanie, ale ona nie jest wszystkim. Ja zarabiałam niezłe pieniądze, ale dla mnie samej nic nie zaoszczędziłam. Dlaczego? ja mam na to jedną odpowiedź, bo muszę być uboga przed Panem Bogiem. Bo może potrzeba, aby mówiąc każdego dnia Ojcu Niebieskiemu "chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj" miała świadomość, że od Niego zależę. Często gdy ogarnia mnie strach przed brakiem pieniędzy, przypominam sobie scenę po rozmnożeniu chleba w Ewangelii wg św. Marka: Wtedy im przykazał: Uważajcie, strzeżcie się kwasu faryzeuszów i kwasu Heroda. (16) Oni zaczęli rozprawiać między sobą o tym, że nie mają chleba. (17) Jezus zauważył to i rzekł im: Czemu rozprawiacie o tym, że nie macie chleba? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie, tak otępiały macie umysł? (18) Macie oczy, a nie widzicie; macie uszy, a nie słyszycie? Nie pamiętacie, ile zebraliście koszów pełnych ułomków, (19) kiedy połamałem pięć chlebów dla pięciu tysięcy? Odpowiedzieli Mu: Dwanaście. (20) A kiedy połamałem siedem chlebów dla czterech tysięcy, ile zebraliście koszów pełnych ułomków? Odpowiedzieli: Siedem. (21) I rzekł im: Jeszcze nie rozumiecie?." Albo gdy
Jezus mówił, aby nie martwili się na zapas co mają jeść w co się ubrać, bo o to wszystko poganie zabiegają. Ojciec Niebieski wie że tego nam potrzeba.
Mi zdarzyło się błogosławić... pieniądze, prosząc Jezusa, aby tak jak rozmnożył chleb i ryby, tak też pokierował moimi wydatkami, aby na wszystko co niezbędne starczyło. Domyślacie się że wystarczyło :) a wg czysto matematycznej kalkulacji, nie powinno. Taki mały cud od naszego Pana. Patryk dobrze, że zdajesz się całkowicie na wolę Boga i Jemu ufasz. Radzić Ci czy masz jechać do Wuja Sama na stałe lub czasowo czy też nie jechać, nie będę. Sam musisz z Twoją żoną podjąć tę decyzję. Każda sytuacja ma swoje plusy i minusy.


Wt lut 07, 2017 20:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Magdo, z raci, że jako jedyna z Terezjuszem wykazaliście chęć przyłączenia się do zbiórki więc może każdy sam przeleje tyle ile uważa.

Co do wyjazdu to nie do końca kierowałby mną pieniądze, tych dzięki Bogu starcza mi na co dzień także w Polsce. Jednak gdy pomyślę, sobie jak trudno jest na przykład młodym wejść w dorosłe życie, że nawet dobre studia nie gwarantują tak naprawdę niczego, to zastanawiam się czy chcę takiego losu dla swoich dzieci. Z tego co zauważyłem w usa żyje się ludziom łatwiej. Wystarczy nawet bylejaka praca żeby można było normalnie życ.

_________________
http://www.pompejanka.info


Śr lut 08, 2017 1:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2014 21:47
Posty: 22
Lokalizacja: Rymanów, Podkarpackie
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
jestem z wami proszę za mnie o modlitwe 15 0 9 20 rano mam ważną wizytę dziekuje będę się starał częściej do was zaglądać pozdrawiam wszystkich


So lut 11, 2017 19:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Kochani! Zgadałem się dziś z jedną osobą z naszej Grupy i okazało, że osoba ta już jakiś czas nie odmawia swojego dziesiątka, ani nie zagląda na forum. Tajemnica była zdublowana, więc modlitwa była kompletna, ale mam pewne obiekcje co do organizacji naszej Róży. Druga sprawa, że nasz Darek dostała bana stałego więc w kwestiach intencji i potwierdzeń będę musiał wprowadzić element kontaktu mailowego - i tu moja sugestia, abyśmy podobne zasady wprowadzili także dla pozostałych członków Róży, szczególnie tych, którzy w temacie Grupy na forum praktycznie w ogóle się nie udzielają. Z niektórymi z Was mam kontakt poza forum i pewność, że te osoby się modlą, także osoby, które regularnie podają intencje na nowy miesiąc, ale co do pozostałych okazuje się, że może być różnie. Dlatego wyślę Wam na priv mój adres email i pod koniec miesiąca będę Wam przypominał o potwierdzeniach oraz intencjach - możecie odpisać w mailu zwrotnym lub tradycyjnie na forum.

WAŻNE! Bardzo Was proszę o napisanie w odpowiedzi na ten post, że go przeczytaliście i że się zgadzacie, lub nie (a jeśli nie, to możecie napisać dlaczego). Z mojej strony jest to podyktowane także tym, że kontakt w Grupie nieco się osłabił w ostatnim czasie - nie chodzi nawet o nasze niegdysiejsze kilkudniowe dyskusje na różne tematy, ale zwyczajnie o takie minimum zaangażowania w sprawy grupy, np. kwestia urodzin naszego księdza, która została jakby niezauważona; powrót do Grupy Piotrka, który pozostał bez choćby jednego słowa powitania lub zbiórki, o której nikt nawet nie napisał (prócz Magdy), że super, albo że nie... A z punktu widzenia organizacji Grupy potwierdzenia są jednak podstawą.


So lut 11, 2017 19:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
terezjusz napisał(a):
Kochani! Zgadałem się dziś z jedną osobą z naszej Grupy i okazało, że osoba ta już jakiś czas nie odmawia swojego dziesiątka, ani nie zagląda na forum. Tajemnica była zdublowana, więc modlitwa była kompletna, ale mam pewne obiekcje co do organizacji naszej Róży. Druga sprawa, że nasz Darek dostała bana stałego więc w kwestiach intencji i potwierdzeń będę musiał wprowadzić element kontaktu mailowego - i tu moja sugestia, abyśmy podobne zasady wprowadzili także dla pozostałych członków Róży, szczególnie tych, którzy w temacie Grupy na forum praktycznie w ogóle się nie udzielają. Z niektórymi z Was mam kontakt poza forum i pewność, że te osoby się modlą, także osoby, które regularnie podają intencje na nowy miesiąc, ale co do pozostałych okazuje się, że może być różnie. Dlatego wyślę Wam na priv mój adres email i pod koniec miesiąca będę Wam przypominał o potwierdzeniach oraz intencjach - możecie odpisać w mailu zwrotnym lub tradycyjnie na forum.

WAŻNE! Bardzo Was proszę o napisanie w odpowiedzi na ten post, że go przeczytaliście i że się zgadzacie, lub nie (a jeśli nie, to możecie napisać dlaczego). Z mojej strony jest to podyktowane także tym, że kontakt w Grupie nieco się osłabił w ostatnim czasie - nie chodzi nawet o nasze niegdysiejsze kilkudniowe dyskusje na różne tematy, ale zwyczajnie o takie minimum zaangażowania w sprawy grupy, np. kwestia urodzin naszego księdza, która została jakby niezauważona; powrót do Grupy Piotrka, który pozostał bez choćby jednego słowa powitania lub zbiórki, o której nikt nawet nie napisał (prócz Magdy), że super, albo że nie... A z punktu widzenia organizacji Grupy potwierdzenia są jednak podstawą.


Mariusz. Dzięki za Twoje zaangażowanie.
Przeczytałam i zgadzam się.
Mogę potwierdzać mailowo dalszy udział. Napiszę też do Maurizio na skypie. Swego czasu jak pamiętam, zostawiłam Ci też Mariusz mój nr telefonu.

Jeśli chodzi o urodziny naszego Ks. Stanisława. Widziałam Twój post z życzeniami dla Księdza od całej naszej Róży, dlatego już oddzielnie nie pisalałam.
Widziałam też post Piotrka, w którm prosi o przydział tajemnicy. Uznałam, że to do Ciebie Mariusz.
Jeśli chodzi o przelew na FMS. Zrobiłam tak, jak wskazał Patryk.
Szkoda, że Darek dostał bana. No cóż, ważne że jest w grupie i się modli.
Pozdrowienia dla wszystkich. Z Bogiem


So lut 11, 2017 22:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Przekazuję Wam pozdrowienia od Darka (Dariusz - 555). Jest z nami w Róży i modli się.


So lut 18, 2017 17:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 6:31
Posty: 88
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Witajcie :)
Potwierdzam moją obecność w grupie, widzę, że dużo się dzieje.

Patryku trzymam kciuki, z osobistego doświadczenia wiem, że podjęcie takich decyzji jest bardzo trudne.
Ale jeśli rodzina jest razem to zawsze i wszędzie sobie poradzi, poza tym w razie czego masz nas :)

Terazjuszu, zdaję sobie sprawę, że trudno jest ogarnąć nas wszystkich. Ale dajesz radę :) i bardzo dziękuję za Twoje zaangażowanie.

Potwierdzam moją obecność w grupie.

Moje intencje na marzec 2017:
- dziękczynna za nasze chrześniaki: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, o zdrowie dla nich,
- za mamę Adama o siłę i wiarę w walce z depresją i schizofrenią,
- o zdrowie dla moich rodziców, siostry i siostrzenic, teściów, dziadków i moich znajomych,
- o pracę dla mojego taty,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy z Bożą pomocą,
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem moich rodziców, teściów, w naszej rodzinie i w pracy,
- niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą,
- o łaskę rodzicielstwa dla nas,
- dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie.

Pozdrawiam wszystkich :)


Wt lut 21, 2017 20:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Witajcie kochani, potwierdzam swoją obceność.

Intencje:

- W intencji całej mojej rodziny.
- Aby dobry Bóg z Maryją byli przy mnie podczas wyjazdu.

Wyjazd już w poniedziałek...

_________________
http://www.pompejanka.info


Śr lut 22, 2017 13:12
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Gdyby ktoś z Was chciałby się pomodlić za dziewczynę, która o to prosiła w tym wątku, byłoby fajnie:

viewtopic.php?f=50&t=38987

Pozdrawiam

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr lut 22, 2017 17:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Soul33 napisał(a):
Gdyby ktoś z Was chciałby się pomodlić za dziewczynę, która o to prosiła w tym wątku, byłoby fajnie:

viewtopic.php?f=50&t=38987

Pozdrawiam


Oczywiście od tego tu jesteśmy :-) dołączamy małami92 i jej najbliższych do naszych intencji juz od dzisiaj.


Śr lut 22, 2017 18:15
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Potwierdzam i proszę o modlitwę o pokonanie w moim życiu złości i niekontrolowanej agresji. Jest dobrze i nagle nie wiadomo dlaczego rzucam tabletem o ścianę.


Cz lut 23, 2017 21:49

Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 17:23
Posty: 218
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
potwierdzam na marzec
intencje moje jak w miesiącu luty


Pt lut 24, 2017 18:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 19, 2013 11:32
Posty: 537
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Terezjuszu przeczytałam, zgadzam się, do mnie kontakt masz. Pozdrawiam :)

_________________
Wszystkie wasze sprawy niech się dokonują w miłości!
(1 Kor 16, 14)


N lut 26, 2017 11:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585 ... 588  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL