Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 05, 2024 3:48



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582 ... 588  Następna strona
 Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 22, 2012 11:20
Posty: 92
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Błogosławionego Nowego Roku 2017!


N sty 01, 2017 14:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 10:12
Posty: 848
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Błogosławieństwa Bożego życzę w Nowym Roku 2017, a reszta będzie dodana :)

_________________
Mt.22.37-40 Miłość-na tym opiera się całe Prawo i Prorocy
Ef.4.30-32 Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia... Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.


N sty 01, 2017 17:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 17:23
Posty: 218
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
potwierdzam intencje jak w zeszlym miesiącu


N sty 01, 2017 18:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
mamy rok fatimski czyli do stu lecia objawien 131 dni , 20 godzin , 51 minut i 19 sekund .


N sty 01, 2017 20:26
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
A o której dokładnie godzinie 13 maja to było?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N sty 01, 2017 20:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 19, 2013 11:32
Posty: 537
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Spóźnione życzenia noworoczne dla Was Kochani: niech Boża Dziecina błogosławi Wam każdego dnia, niech w rozpoczętym roku 2017 Bóg obdarzy Was łaską silniej wiary, bezgranicznej nadziei i cierpliwej miłości <3 Terezjuszu spóźniona ale potwierdzam obecność w grupie za siebie i Agnes, w intencji dziękczynnej za wszystkie otrzymane łaski :)

_________________
Wszystkie wasze sprawy niech się dokonują w miłości!
(1 Kor 16, 14)


Pn sty 02, 2017 14:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 19, 2013 11:32
Posty: 537
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
kooool napisał(a):
beti2503 mogła by się podzielić Radością jaki to piękny czas oczekiwania na przyjście Owocu Miłości, jak zmienił ją i innych ten czas na jeszcze lepsze w Dobru, z Miłości do dziecka, które przyszło.


Kooool, ostatni czas nie bardzo obfituje w wolne chwile.. ale pamiętam, że pytałaś i wciąż zastanawiam się jak ująć w słowa te swoje doświadczenia..
Ciąża była dla mnie niesamowitym czasem. Choć mam już dwójkę dzieci ciągle zastanawia mnie i zachwyca dar życia, jaki Bóg dał człowiekowi. W pierwszej ciąży nie mogłam uwierzyć w swój stan, że to we mnie rozwija się nowe życie. Myślałam, że to przejściowe, że oswoję się z tą nową dla siebie sytuacją.. ale to moje zadziwienie trwało całe 9 miesięcy, a po porodzie nabrało nowego wymiaru. Patrzyłam na to swoje narodzone dziecko i nie mogłam uwierzyć, że jest naprawdę moje.. Że Bóg powołał do życia to maleństwo i oddał je w moje ręce, pod moją opiekę - dostałam je w prezencie, raz na całe życie. Wielki dar i wielki sprawdzian miłości. Ta moja radość mieszała się nieco z niepokojem świadomości, że spoczywa na mnie ogromna odpowiedzialność: że to maleństwo zdane jest całkowicie na mnie (i męża oczywiście), że wszystko, co zrobię pozostawi ślad bo moje słowa i gesty ukształtują nowego człowieka. Czułam w sercu, że mam ogromne pragnienie by dać z siebie wszystko co najlepsze.. Druga ciąża przebiegała w bardzo podobny sposób, podobne doświadczenia duchowe dotykały moje serca. Mój mąż przechodził przez podobny stan. Oboje zgodnie stwierdziliśmy, że posiadanie dzieci jest największą radością jaka nas spotkała w życiu. Nic nie przyniosło nam podobnej radości, jak rodzicielstwo (mimo wielu trudnych chwil, jakie wiążą się nierozłącznie z ciążą, porodem, opieką nad niemowlęciem i wychowywaniem dziecka). Gdybym miała ująć w jednym zdaniu nasze doświadczenia powiedziałabym: zachwyt nad tajemnicą życia. Zachwyt. Który udziela się też innym członkom rodziny i zacieśnia więzi. Tego zachwytu życzę każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie, którzy wybrali życie w małżeństwie :)
Jeszcze raz dziękuję Wam, każdemu z osobna, za modlitwę za mnie/za nas, za przesyłane życzenia i gratulacje. :przytul:

_________________
Wszystkie wasze sprawy niech się dokonują w miłości!
(1 Kor 16, 14)


Pn sty 02, 2017 15:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 18, 2015 20:26
Posty: 34
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Tak Zachwyt Odpowiedzialność Niedowierzanie Szczęście Strach A może trema A potem patrze na takiego małego człowieka i nie mogę uwierzyć ze niby "czesc" nas a jednak zupełnie odmienny kompletny człowiek. :)
Chciałam ponowić swoją prośbę o adresy mailowe na priv :)jeśli ktoś jeszcze chce zobaczyć owoc naszej modlitwy


Pn sty 02, 2017 21:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 10:12
Posty: 848
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
@beti2503
Bardzo Ci dziękuję beti2503 za poświęcony czas, świadectwo życia, refleksję radości oczekiwania i piękno duchowego zachwytu.
Pozwól, że się czepie jednego słówka, bo sam niedawno zrozumiałem różnicę.

Drodzy rodzice, nie używajcie w stanie brzemiennym wątpliwej myśli w słowie "ciąża", które kojarzy się z czymś ciężkim, ciężarem, dołującym...
To jest słowo podprogowe o nowym życiu - króla kłamstwa :evil: .
Stan Błogosławiony. Owoc małżeńskiej Miłości. Pobłogosławiony przez Boga nowym życiem dzięki współudziale człowieka matki i taty z poziomu natury dla nowego ducha stworzonego z Miłości do czynienia Dobra przez Stwórcę. W takim sformułowaniu, nie musimy nic więcej mówić, a już mamy gotowe wyznanie Prawdy Wiary.
Mam nadzieję, że i wy drodzy Przyjaciele Najświętszej Maryi Panny, Królowej Różańca Świętego w pełni zrozumiecie różnicę i uwrażliwicie się na ten sprytny trik.
:idea: :aniol: :idea:
Litania do Matki Bożej Brzemiennej
http://bernardyniskepe.com/index.php/li ... rzemiennej

_________________
Mt.22.37-40 Miłość-na tym opiera się całe Prawo i Prorocy
Ef.4.30-32 Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia... Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.


Wt sty 03, 2017 11:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 18, 2015 20:26
Posty: 34
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
a słowo "brzemienna"?


Wt sty 03, 2017 20:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 01, 2011 19:29
Posty: 169
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
no,nie zawsze małżeńskiej :)
mnie osobiście nie przeszkadza "ciąża",ale nie lubię określenia "ciężarna".
Określenie Brzmienna też można odebrać negatywnie.Brzemię to coś co jest trudne do zniesienia,ciężar.


Wt sty 03, 2017 23:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 10:12
Posty: 848
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Juski napisał(a):
a słowo "brzemienna"?

Słowo Biblijne, do uniesienia z Bogiem.
Ciężarna słowo świeckie, licz na siebie bądź innych ludzi.

Wiele jest takich świeckich papug: kapłan-psycholog, św.Mikołaj-mikołajki krasnalki, Boże Narodzenie-magiczne święta choinki, karpia, konsumpcjonizm. Ofiara Mszy Świętej - uczta. Św. Barbara - barbórka, obżarstwo i pijaństwo. Miłość - miłość własna, zmysłowa. Kościół Modlitwy - stadion, galeria, kino, arena. Bóg - humanizm. Jezus Wojownik - obojętność. Dom na skale Prawa Boże - dom na piasku prawa stanowione przez zmiennego człowieka.

Kilka takich porównań dla uwolnienia rozumu od kłamstw 'papug' coraz głośniej nadających.

_________________
Mt.22.37-40 Miłość-na tym opiera się całe Prawo i Prorocy
Ef.4.30-32 Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia... Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.


Śr sty 04, 2017 12:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 01, 2011 19:29
Posty: 169
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Skąd takie info o tzw świeckich papugach ? pierwszy raz to słyszę.
Co do "ciąży" to jako kobiecie w ogóle mi nie przeszkadza takie określenie i nie czuję się jakoś szczególnie upokorzona.To normalne słowo,używane chyba od zawsze.Nie ma nic grzesznego w użyciu tego słowa.

Co do Św Mikołaja czy Bożego Narodzenia to się zgadzam.To przyszło z USA razem z Coca Cola na przykład.Jednak wole Mikołajki niż Dziadka Mroza czy Czarownice Befane :-D


Śr sty 04, 2017 13:17
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Przepraszam za spóźnienie oczywiście potwierdzam :)

beti2503 gratuluję :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Wesołego po świętach i szczęśliwego nowego roku :) :D :mrgreen:


Śr sty 04, 2017 15:29

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 3:44
Posty: 32
Lokalizacja: Zakroczym, Mazowieckie
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Moi Drodzy. Potwierdzam obecność w Grupie

_________________
Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam??


So sty 07, 2017 14:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582 ... 588  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL