Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:04



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 584, 585, 586, 587, 588  Następna strona
 Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr cze 01, 2011 19:29
Posty: 169
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
potwierdzam :)
-o łaskę trzeżwości dla Jacka
-w intencji pracy i studiów


N kwi 30, 2017 16:22
Zobacz profil
Post BŁOGOSŁAWIEŃSTWO na Maj ...
Szczęść Boże !!!
Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników różańcowych i zachęcam do wzięcia udziału w Nowennie przed 100. Rocznicą Objawień Fatimskich. Na każdy dzień majówkowy i w Waszych intencjach błogosławię w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. AMEN !!!


Pn maja 01, 2017 6:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Nasze intencje majowe oraz przydział. Dziękuję ks. Stanisławowi za błogosławieństwo! :)

PRZYDZIAŁ TAJEMNIC -> http://htl.li/xZ38306InJA

INTENCJE MAJOWE + stałe -> http://htl.li/AUvz306InN0

INTENCJE OGÓLNE RÓŻY -> http://htl.li/rWpX306InVR


Pn maja 01, 2017 9:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 19, 2013 11:32
Posty: 537
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Przepraszam za spóźnienie, oczywiście trwam na modlitwie i potwierdzam swoją obecność oraz Agnes na modlitwie w maju. Pozdrawiam wszystkich!

_________________
Wszystkie wasze sprawy niech się dokonują w miłości!
(1 Kor 16, 14)


Śr maja 03, 2017 16:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
DZISIAJ 8 MAJA MÓDLMY SIĘ SPECJALNĄ MODLITWĄ DO MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO:
Suplika do Królowej Różańca Świętego
8 maja 2012
W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Czcigodna Dziewico Zwycięska, Pani nieba i ziemi, na imię Której cieszą się niebiosa i drży piekło, o chwalebna Królowo Różańca Świętego my oddane Twoje dzieci, zgromadzeni w twoim Sanktuarium w Pompejach w tym uroczystym dniu (tj. 8 maja i w pierwszą niedzielę października), wylewamy uczucia naszego serca i z ufnością synowską przedstawiamy Ci nasze troski. Z tronu łaskawości, gdzie zasiadasz Królowo, zwróć o Maryjo, Twoje litościwe spojrzenie na nas, na nasze rodziny, na cały świat. Niech wzbudzą w Tobie współczucie zmartwienia i cierpienia, które zaprawiają goryczą nasze życie. Zobacz, o Matko, ile czyha na nas niebezpieczeństw duszy i ciała, jak wiele uciska nas nieszczęść i udręk.
O Matko, wybłągaj dla nas miłosierdzie u Twego Syna Bożego i pozyskaj Twoją łaskawością serca grzeszników. To są nasi bracia i Twoje dzieci, za które Jezus Chrystus zapłacił swoją Krwią, a którzy zasmucają najczulsze Twoje serce. Okaż się wszystkim, że jesteś Królową pokoju i przebaczenia.

Zdrowaś Maryjo!

To prawda, że my pierwsi, chociaż jesteśmy Twoimi dziećmi, nie przestajemy przyczyniać się naszymi grzechami do krzyżowania Jezusa i wciąż na nowo przebijamy Twoje serce.
Wyznajemy, że zasłużyliśmy na najcieższe kary, lecz wspomnij, że na Golgocie wzięłaś razem z Krwią Przenajświętszą testament umierającego Odkupiciela, który ogłosił Cię Matką, naszą Matką grzeszników.

A więc Ty, jako nasza Matka, jesteś naszą Orędowniczką, naszą nadzieją. a my, jęcząc, wyciągamy do Ciebie błagalnie nasze ręce i wołamy do Ciebie: Miłosierna!
O dobra Matko, zlituj się nad nami, nad naszymi duszami, nad naszymi rodzinami, nad naszymi krewnymi, przyjaciółmi, nad naszymi bliskimi zmarłymi, a nade wszystko nad naszymi nieprzyjaciółmi i nad tylu ludźmi, którzy chociaż noszą imię chrześcijan, to jednak wciąż obrażają łaskawe Serce Twojego Syna. prosimy Cię dzisiaj o miłosierdzie dla zdeprawowanych narodów, o miłosierdzie dla całej europy, dla całego świata, aby pełen skruchy powrócił do Twojego Serca.

Miłosierdzie dla wszystkich, o Matko Miłosierdzia!

Zdrowaś Maryjo!

O Maryjo racz nas przychylnie wysłuchać! Jezus Chrystus złożył w Twoje ręce wszystkei skarby swoich łask i swego miłosierdzia.

Ty zasiadasz po prawicy swego Syna, Dziewico królewska i ukoronowana, jaśniejąca nieśmiertelną chwałą ponad wszystkie chóry Aniołów. Ty rozpościerasz swoje panowanie tak daleko, jak daleko siegają niebiosa, i Tobie są poddane ziemia i wszystkie stworzenia.
Tobie została udzielona wszechmoc przez łaskę nad Sercem twojego Syna i dlatego możesz nas wspomagać. Jeśli Ty nie chciałabyś nas wspomagać, ponieważ jesteśmy synami niewdzięcznymi i niegodnymi Twojej pomocy, nie wiedzielibyśmy do kogo mamy się zwrócić. Twoje matczyne serce nie dopuści do tego, żebyśmy, Twoje dzieci zostali zgubieni.

Dziecię, które widzimy na Twoich kolanach i mistyczna korona różańca, którą dostrzegamy w Twojej ręce, napełniają nas ufnością, że będziemy wysłuchani. Pokładamy całkowicie zaufanie w Tobie, oddajemy się, jak słabe dzieci, w ramiona najczulszej spośród Matek i dzisiaj właśnie oczekujemy od Ciebie upragnionych łask.

Zdrowaś Maryjo!

Prośmy Maryję o Jej błogosławieństwo.

Prosimy Cię teraz, o Królowo, o ostatnią łaskę, której nam nie możesz odmówić w tym tak uroczystym dniu (tylko 8 maja i w pierwszą niedzielę października).

Udziel nam wszystkim Twojej niezmiennej miłości i w sposób specjalny Twojego macierzyńskiego błogosławieństwa.

Nie odejdziemy od Ciebie, dopóki nas nie pobłogosławisz. Błogosław o Maryjo w tej chwili Ojca św. Do dawnych blasków Twojej Korony, do zwycięstwa Twojego Różańca, ze względu na które zostałaś nazwana Królową Zwycięską, dołącz jeszcze i to o Matko: daj zwycięstwo religii i pokój wspólnocie ludzkiej. Błogosław naszych biskupów, kapłanów a szczególnie tych wszystkich, którzy gorliwie zabiegają o sławę Twojego sanktuarium. Błogosław wreszcie wszystkich złączonych z Twoją świątynią w Pompejach i tych, którzy zabiegają i troszczą się o nabożeństwo Różańca świętego.

O błogosławiony Różańcu Maryi, słodki łańcuszku, który nasz wiążesz z Bogiem w związku miłosci, który jednoczysz nas z aniołami. Wieżo zbawienia przeciwko napaściom piekła! Najpewniejszy porcie dla rozbitków, nie opuścimy Cię już nigdy.
Ty będziesz nam umocnieniem w godzinie konania, tobie poślemy ostatni pocałunek życia, które będzie gasnąć.

Ostatnim słowem naszych warg będzie Twoje słodkie imię, o Królowo Różańca świętego z Pompejów, o Matko nasza droga, o Ucieczko grzeszników, o Pani pocieszycielko strapionych.

Bądź wszędzie błogosławiona dzisiaj i na zawsze na ziemi i w niebie. Amen.

Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia,
Życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj.
Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy.
Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole.
Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć.
A Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż.
O, łaskawa,
O, litościwa
O, słodka Panno Maryjo.

http://pompejanska.rosemaria.pl/2012/05 ... -swietego/


Pn maja 08, 2017 20:46
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Przepraszam za mega spóźnienie, potwierdzam.


Pt maja 12, 2017 9:41
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Potwierdzam :)

Moje intencje:

Za całą moją rodzinę, aby Bóg pomógł na tak jak On tego chce. O łaskę Wierności Jezusowi dla całej mojej rodziny.
W intencji Misji i Innuitów, O pokój na świcie w szczególności za Ukrainę, Syrię i Europę. W intencji Agnieszki z prośbą o uzdrowienie z reumatoidalnego zapalenia stawów, Mateusza z prośbą o uzdrowienie z Mukowiscydozy i jego babcię o zdrowie, Natalki aby była silna i poradziła sobie z trudnościami jakie spotykają ją w szkole i w życiu Za Dominika aby się leczył i wyzdrowiał. Dziękuję za wszystkie okazane łaski .


Śr maja 24, 2017 17:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Potwierdzam

- W intencji Bogu wiadomej.
- Dziekczynna za wszystkie otrzymane łaski.

_________________
http://www.pompejanka.info


Cz maja 25, 2017 13:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 26, 2012 20:46
Posty: 322
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
ciao a tutti,confermo a presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per giugno:
per Alice,che possa crescere nella fede e continuare il percorso che ha iniziato..e per la sua mamma...
per Anna e Roberto,che possano abbandonare l'occultismo e trovare la salvezza in Gesù Cristo...
per Umberto e Mariagrazia,Jeannette,Mariagrazia,Fabio,perchè il Signore Gesù dia loro il sostegno nelle loro difficoltà....
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi....
per il Santo Padre e le sue intenzioni..perché lo Spirito Santo possa guidarlo nella sua missione pastorale,per tutti i sacerdoti...
per il nostro gruppo del Rosario,che continui sempre unito nella fede...
per me,che il Signore mi faccia capire il Suo disegno per me.....
salutandovi,con Dio


Cz maja 25, 2017 20:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 19:14
Posty: 329
Lokalizacja: Mysłowice, Śląskie
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Potwierdzam swoją obecność, pamiętam codziennie o Was w modlitwie.
W tym miesiącu proszę szczególnie :
-o dobry wynik matury i dobry wybór uczelni przez córkę
-dary ducha Świętego dla syna
-o zdrowie dla Ewy, Kasi i rodziców
-o radość żywą i prawdziwą w naszym małżeństwie
Błogosławionego miesiąca życzę Wam wszystkim i dziękuję, że trwacie :)!


Pt maja 26, 2017 22:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 6:31
Posty: 88
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Przepraszam za spóźnienie :)
Potwierdzam moją obecność w grupie :)

Moje intencje na czerwiec 2017:
- o udaną operację dla Sabiny,
- dziękczynna za nasze chrześniaki: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię o zdrowie dla nich,
- o zdrowie dla moich rodziców, rodzeństwa i ich rodzin, teściów, dziadków i moich znajomych,
- o wyjaśnienie trudnej sytuacji mojego taty,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy z Bożą pomocą,
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem, pokój w naszej rodzinie i w pracy,
- niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą,
- o łaskę rodzicielstwa dla nas,
- dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie.

Pozdrawiam wszystkich :)


Pn maja 29, 2017 10:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 17:23
Posty: 218
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
potwierdzam

moje intencje
-o opieke i Boże prowadzenie mnie i mojej rodziny , dar nawrócenia
-w intencji Bogu wiadomej
- za Dusze w Czyscu cierpiące aby Pan zabrał je do swojej chwały
-o łaske uwolnienia ze wspomień , przebaczenia innym popełnionych krzywd , zranień


Pn maja 29, 2017 12:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Mariusz potwierdzam

Moje intencje na czerwiec:

Za moją rodzinę: szczególnie Łukasza, Amelkę, Magdę, Elżbietę, Zbigniewa, Bronisławę.
O łaski i błogosławieństwo. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy.
- O zdrowie dla Elżbiety, Bronisławy. Całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Magdy i Marka.
- O błogosławieństwo w mojej pracy, o nową, lepszą pracę.
- O lepszą, stabilną pracę dla mojego męża.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych, szczególnie Jacka, Mariusza, Edyty, Marka, Renato, Anny, Dariusza, Ireny, Katarzyny, Rafała.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Piotra, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. O wyzwolenie z homoseksualizmu dla Andrei i Fabio, Franciszka i Potra. Aby ustały prześladowania wobec, którzy się temu prawu sprzeciwiają. O siły, łaskę i odwagę od Ducha Świętego w przezwyciężeniu wszelkich wpływów związanych z tym prawem w mojej pracy.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. Sławomira, Benedykta, Armanda, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.


Wt maja 30, 2017 21:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Maurizio napisał(a):
ciao a tutti,confermo a presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per giugno:
per Alice,che possa crescere nella fede e continuare il percorso che ha iniziato..e per la sua mamma...
per Anna e Roberto,che possano abbandonare l'occultismo e trovare la salvezza in Gesù Cristo...
per Umberto e Mariagrazia,Jeannette,Mariagrazia,Fabio,perchè il Signore Gesù dia loro il sostegno nelle loro difficoltà....
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi....
per il Santo Padre e le sue intenzioni..perché lo Spirito Santo possa guidarlo nella sua missione pastorale,per tutti i sacerdoti...
per il nostro gruppo del Rosario,che continui sempre unito nella fede...
per me,che il Signore mi faccia capire il Suo disegno per me.....
salutandovi,con Dio

Potwierdzam moje intencje na czerwiec:
- Za Alicję, aby wzrastała w wierze i kontynuowała rozpoczętą drogę, oraz za jej mamę.
- Za Annę i Roberta, aby porzucili okultyzm w odnaleźli zbawienie w Jezusie Chrystusie.
- Za Umberto i Marięgrazię, Jeannette, Marięgrazię, Fabia, aby Pan Jezus wspierał ich w trudnościach.
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan.
- Za Ojca Świętego i jego intencje, aby Duch Święty prowadził go w misji pastoralnej, za wszystkich kapłanów.
- Za naszą grupę różańcową, aby trwała ciągle zjednoczona w wierze.
- Za mnie, aby Pan dał mi poznać Swój plan dla mnie.
Pozdrawiam was. Z Bogiem


Wt maja 30, 2017 21:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 22, 2012 11:20
Posty: 92
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Potwierdzam.
Moje intencje:
-Za zdrowie dla c.Basi, c.Krysi, c.Ewy D.,w.Zbyszka
-Za wyjście z nałogów oraz uzdrowienie Mamy Męża
-Za poprawę relacji z Mamą Męża
-Za uzdrowienie Taty
-Za nawrócnie Piotrka
-Za osoby, które prosiły mnie o modlitwę
-W intencjach Bogu wiadomych
-Dziękczynna za otrzymane łaski


Wt maja 30, 2017 21:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 584, 585, 586, 587, 588  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL