Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 3:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 588  Następna strona
 Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 6:31
Posty: 88
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dziękuję za pamięć w modlitwie :)
Witaj wśród nas Quis-Ut-Deus :)

Moje intencje na wrzesień:
- dziękczynna z okazji moich urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i łaskę rodzicielstwa dla nas, za wszystkich tych, których Pan Bóg stawia na mojej drodze,
- za 6 miesięcznego Floriana o szybki powrót do zdrowia, i siły dla jego rodziców,
- za Karolinkę, o siłę i wiarę w walce z rakiem,
- za mamę Adama o siłę i wiarę w walce z depresją i schizofrenią,
- o zdrowie dla moich rodziców, siostry i siostrzenic, teściów,
- o dary Ducha Świętego dla Marka, zdanie egzaminów i rozwiązanie sprawy Bogu wiadomej,
- o pracę dla mojego tatusia,
- o odwagę dla mnie do szukania nowej pracy z Bożą pomocą,
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem moich rodziców, teściów, w naszej rodzinie i w pracy,
- o wsparcie dla Małgosi i Sebastiana, i rozwiązanie ich rodzinnych problemów, jedność małżeństwa,
- niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą.

Pozdrowienia dla wszystkich, myślami jestem z Wami :)


Cz sie 25, 2016 19:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 19:14
Posty: 329
Lokalizacja: Mysłowice, Śląskie
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Kochani,
byłam dziś na krótkiej adoracji i wszystkich nas poleciłam Bożej opiece- choć nie szłam z tą intencją :) , jakoś jakoś tak szczególnie mocno odczułam tam moc tej wspólnoty i naszej wspólnej modlitwy, do tego stopnia, że uświadomiłam sobie, że stęskniłam się za Wami bardzo! Dobrze, ze jesteście, że możemy codziennie łączyć się na wspólnym różańcu. Pozdrawiam każdego z osobna :) Potwierdzam swój udział. Moje intencje na wrzesień -o zdrowie dla Ewy
-o zdrowie i siły dla Marka
-dziękując za wszystkie łaski i opiekę Boża nad moją rodziną
-o łaski i Boże prowadzenie na nadchodzący rok szkolny dla naszych dzieci aby rozwijały się w dobrym i nie ulegały złemu.


Pt sie 26, 2016 14:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 02, 2015 20:22
Posty: 18
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Witam, potwierdzam obecność na wrzesień


Pt sie 26, 2016 18:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 01, 2011 19:29
Posty: 169
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
potwierdzam obecność :)

- o pomyślne zakończenie sprawy sądowej
- o zdrowie dla Marty
- o błogosławieństwo dla Aleksandry i Jacka
- o potrzebne łaski dla mnie w pracy i na studiach

Witaj Quis-Ut-Deus :-D


So sie 27, 2016 8:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 17:23
Posty: 218
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
potwierdzam obecnosc
intencje jak w sierpniu


Pn sie 29, 2016 21:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
moja intencja to szczesliwy urlop w Rzeczpospolitej na przelomie wrzesnia i pazdziernika .


Wt sie 30, 2016 9:50
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Potwierdzam :)

Moje Intencje na kolejny miesiąc (przepraszam że tak późno):
Za mnie z prośbą o całkowite uzdrowienie w szczególności z Bogu znanej choroby
Za moją rodzinę z prośbą o doświadczenie Bożej miłości i nawrócenie;
W intencji misji;
Za Immunitów żeby znalazł się dla nich misjonarz;
Za pokój na świcie w szczególności za Ukrainę , Syrię i Europę.
W intencji Agnieszki z prośbą o uzdrowienie z reumatoidalnego zapalenia stawów;
W intencji Dominika z prośbą o łaskę uzdrowienia z raka;
W intencji Mateusza (z Prośbą o uzdrowienie) i jego prababci (z prośbą o zdrowie);
W intencji Natalki z prośbą o zdrowie i o to, aby była silna i poradziła sobie z trudnościami jakie spotykają ją w szkole.
W intencji Uli i jej nie narodzonego dziecka o donoszenie ciąży, szczęśliwy poród i zdrowie dla obojga.
Za Dominika aby się leczył i wyzdrowiał.
Z podziękowaniem za wszystkie okazane łaski.


Wt sie 30, 2016 13:04

Dołączył(a): Pn lis 26, 2012 20:46
Posty: 322
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per settembre sono:
per Alice e sua mamma,per Anna e Roberto,perchè rinuncino a satana e si affidino a Gesù,Via,Verità e Vita.
per Umberto e Mariagrazia,Nora e sua mamma,Valentina e il suo papà,affinche il Signore mandi loro il Suo Spirito,li conforti e li protegga.
per le popolazioni dell'Italia centrale colpite dal terremoto,perchè in questo difficile momento non perdano la speranza e la fede in Dio.
per la conversione dei musulmani,perchè comprendano che la salvezza è solo in Dio.
per tutti i popoli in guerra,affinche lo Spirito Santo scenda su essi e si sentano più fratelli.
per la Chiesa,per Papa Francesco,che possa essere ispirato dallo Spirito Santo nella sua missione pastorale,per tutti i sacerdoti.
per il nostro gruppo del Rosario,che possa sempre essere unito e superare tutte le difficoltà.
per me,perchè il Signore mi aiuti e mi protegga.
salutandovi,con Dio


Wt sie 30, 2016 19:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 3:44
Posty: 32
Lokalizacja: Zakroczym, Mazowieckie
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Szczęść Boże. Potwierdzam moją obecność w Grupie Różańcowej. Przepraszam Was wszystkich za milczenie, a brak obecności na forum. Pamiętam moi Drodzy o Was w modlitwie.
Moje intencje na wrzesień:
o zdrowie dla Radka
o dobrego męża dla Pauliny
o miłość w rodzinie
o życie wieczne dla zmarłych z rodziny

_________________
Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam??


Śr sie 31, 2016 8:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 19, 2013 11:32
Posty: 537
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Kochani, dziękuję za Waszą pamięć modlitewną. Potwierdzam obecność na modlitwie we wrześniu (za siebie i Agnes). Moje intencje na ten miesiąc:
- dziękczynna za powrót do zdrowia mojego synka i wszystkie otrzymane łaski,
- dziękczynna za nawrócenie Asi,
- o zdrowie dla moich dzieci, męża i dla mnie,
- za naszych rodziców, rodzeństwo i chrześniaków,
- o pomyślne rozwiązanie spraw rodzinnych Magdy i Karola,
- o zdrowie dla duszy i ciała oraz dar potomstwa dla Magdy i Tomka,
- o bezpieczny przebieg ciąży dla Magdy,
- o nawrócenie niewierzących z kręgu naszych bliskich,
- o jedność małżeństwa Asi i Michała,
- o światło Ducha Świętego w sprawach Bogu wiadomych.
Pamiętam o Was i otaczam modlitwą :)

_________________
Wszystkie wasze sprawy niech się dokonują w miłości!
(1 Kor 16, 14)


Śr sie 31, 2016 9:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Mariusz potwierdzam.

Moje intencje:

Za moją rodzinę: szczególnie Łukasza, Amelkę, Magdę, Elżbietę, Zbigniewa, Bronisławę.
O łaski i błogosławieństwo. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy.
- O zdrowie dla Elżbiety, Bronisławy. Uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Magdy, dziewczynki, której imię jest Bogu znane, wszystkich chorych z którymi zetknęłam się w pracy. Opiekę dla ich rodzin.
- O błogosławieństwo w mojej pracy, a jeśli jest taka wola Pana o nową, lepszą pracę.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych, szczególnie Jacka, Mariusza, Edyty, Sławomira, Marka, Renato, Anny, Dariusza, Ireny, Katarzyny, Rafała.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów i wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O laski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą.
- O łaski dla Karoliny i jej synka Wojtusia, błogosławieństwo dla Karoliny B. i jej dziecka. Maryjo polecam Ci ich wszystkich.
- Za ks. Marka, ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa.
- Aby zostało anulowane ustanowione ostatnio we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich którzy to prawo tworzyli i popierają.
Za zmarłych z mojej rodziny i spośród znajomych, śp Benedykta, śp. Armanda, śp. Renaty, śp. Jacka. Za dusze w czyśćcu cierpiące, za duszę tragicznie zmarłego, którego imię jest znane Panu.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.


Śr sie 31, 2016 17:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Maurizio napisał(a):
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per settembre sono:
per Alice e sua mamma,per Anna e Roberto,perchè rinuncino a satana e si affidino a Gesù,Via,Verità e Vita.
per Umberto e Mariagrazia,Nora e sua mamma,Valentina e il suo papà,affinche il Signore mandi loro il Suo Spirito,li conforti e li protegga.
per le popolazioni dell'Italia centrale colpite dal terremoto,perchè in questo difficile momento non perdano la speranza e la fede in Dio.
per la conversione dei musulmani,perchè comprendano che la salvezza è solo in Dio.
per tutti i popoli in guerra,affinche lo Spirito Santo scenda su essi e si sentano più fratelli.
per la Chiesa,per Papa Francesco,che possa essere ispirato dallo Spirito Santo nella sua missione pastorale,per tutti i sacerdoti.
per il nostro gruppo del Rosario,che possa sempre essere unito e superare tutte le difficoltà.
per me,perchè il Signore mi aiuti e mi protegga.
salutandovi,con Dio

Potwierdzam moją obecność w grupie.
Moje intencje na wrzesień:
- Za Alicję i jej mamę, Annę i Roberta aby odrzucili szatana i zawierzyły Jezusowi, Drodze, Prawdzie i Życiu.
- Za Umberto i Mariagrazię, Norę i jej mamę, Valentinę i jej tatę, aby Pan zesłał im Swego Ducha, niech ich pociesza i otoczy opieką.
- Za ludzi zamieszkałych w środkowych Włoszech, poszkodowanych przez trzęsienie ziemi, aby w tych trudnych chwilach nie stracili nadziei i wiary w Boga.
- O nawrócenie muzułmanów, aby uwierzyli, że zbawienie jest tylko w Bogu.
- Za wszystkie narody pogrążone w wojnie, aby Duch Święty zstąpił na nie, i aby poczuły braterską bliskość.
- Za Kościół, za papieża Franciszka, aby był prowadzony przez Ducha Świętego w swej misji pastoralnej, za wszystkich kapłanów.
- Za naszą grupę różańcową, aby mogła być wciąż zjednoczona, i przezwyciężała wszystkie trudności.
- Za mnie, aby Pan mnie wspierał i ochraniał.
Pozdrawiam was. Z Bogiem.


Śr sie 31, 2016 18:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 18, 2015 20:26
Posty: 34
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Witam wszystkich a szczególnie Quis-Ut-Deus. Trochę się ostatnio spóźniam z potwierdzeniami ale cały czas jestem. Jeśli nie jest za późno to chciałam prosić w tym miesiącu :
-w intencji bezpiecznego przyjścia na świat naszego Maleństwa(mówią że dziewczynka:)
-oraz o to by starszy brat zaadoptował się w nowej sytuacji
-a także dziękując za łaski i za naszą wspólnotę


Cz wrz 01, 2016 12:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Wrześniowy przydział Tajemnic oraz intencje
Prosimy ks. Stanisława o błogosławieństwo na kolejny miesiąc wspólnej modlitwy :)

TAJEMNICE RADOSNE

1. Zwiastowanie NMP + modlitwy rozpoczynające Różaniec - kooool
2. Nawiedzenie świętej Elżbiety - enka71
3. Narodzenie Jezusa - patryk84
4. Ofiarowanie Jezusa w świątyni - Terezjusz
5. Odnalezienie Jezusa w świątyni - Juski

TAJEMNICE ŚWIATŁA

1. Chrzest Jezusa w Jordanie - asm
2. Objawienie się Jezusa w Kanie Galilejskiej - ewa7778
3. Głoszenie Królestwa i wzywanie do nawrócenia - wojtek1979; Quis-Ut-Deus
4. Przemienienie Pańskie na górze Tabor - płaszcz
5. Ustanowienie Eucharystii - Ola82

TAJEMNICE BOLESNE

1. Modlitwa Jezusa w Ogrójcu - sonniger
2. Biczowanie Jezusa - beti2503
3. Cierniem ukoronowanie Jezusa - Rose_jo
4. Dźwiganie przez Jezusa krzyża na Kalwarię - Agnes
5. Ukrzyżowanie i śmierć Jezusa - Vul


TAJEMNICE CHWALEBNE

1. Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa - Hopcia
2. Wniebowstąpienie Chrystusa - Dariusz-555
3. Zesłanie Ducha Świętego - Łezka_32
4. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - magda68
5. Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi + modlitwy kończące Różaniec - Maurizio; voyak1

INTENCJE OGÓLNE RÓŻY:
- za opiekuna duchowego Róży, ks.Stanisława, o wszelkie potrzebne łaski na drodze kapłańskiej posługi,

- o wieczne szczęście dla Andrzeja Puszeczki i jego orędownictwo nad naszą grupą różańcową,

- za wszystkie osoby, które kiedyś należały do naszej Róży, ale z niej odeszły,

- w intencji kapłanów i wszystkich osób konsekrowanych o łaskę żywej wiary,

- o nowe święte powołania kapłańskie, misyjne i zakonne,

- za wszystkich ludzi samotnych, bezdomnych, bezrobotnych, uzależnionych, chorych i cierpiących,

- o miłość, wytrwałość i jedność dla małżonków,

- o dar potomstwa dla bezdzietnych małżeństw,

- o dary Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży,

- o nawrócenie grzeszników zatwardziałych,

- za naszą Ojczyznę,

- o pokój na świecie,

- za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące,

- za całą naszą grupę różańcową, o łaskę żywej wiary.

- za wszystkich, którym obiecaliśmy pamięć w modlitwie i którzy nas o nią prosili.

- o pracę i godziwe wynagrodzenia dla członków Róży i ich rodzin

- o łaskę umocnienia dla wszystkich prześladowanych chrześcijan, by wytrwali w wierności Bogu,

- o wszelkie potrzebne łaski dla Juski i Beti o wszelkie potrzebne łaski dla nich i dzieci, o szczęśliwe rozwiązanie,

- intencja pokutna: zadośćuczynienie Panu Bogu za wszystkie zniewagi i świętokradztwa, jakich doznaje od Swoich dzieci.

- intencja dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.

- intencja błagalna: o wszystkie potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny, za rząd, szczególnie za prezydenta Dudę i premier Szydło, aby wyprowadzali sukcesywnie Polskę z kryzysu i konfliktów, o opamiętanie dla opozycji, aby przestała siać zamęt, manipulować ludźmi, szerzyć kłamstwa i działać na szkodę Polski zarówno w kraju, jak i zagranicą.

- za duszę śp. Andrzeja "Puszeczki" w drugą rocznicę śmierci

- w intencjach wrześniowych Ojca Świętego Franciszka:
Ogólna: Aby każdy wnosił wkład we wspólne dobro i w budowę społeczeństwa, które stawia w centrum osobę ludzką.
Ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie, przystępując do sakramentów i rozważając Pismo Święte, stawali się coraz bardziej świadomi swojej misji ewangelizacyjnej.

INTENCJE PRYWATNE:

Terezjusz
- za wszystkich, którym obiecałem modlitwę i którzy o nią prosili
- za Elę G. i jej rodzinę oraz za Anię;
- za Izę i Norberta oraz Magdę i Zbyszka o łaskę rodzicielstwa;
- za wszystkich, wśród których mieszkam i pracuję;
- za dusze wszystkich tych, których znałem, a których nie ma już wśród nas
- za duszę śp. Mamy w 11 rocznicę śmierci; za duszę śp. Romana w 3 rocznicę śmierci
- za duszę śp. Waldemara i Łucji
- w intencji wszystkich próśb o modlitwę, na które natrafiam w internecie

asm
- dziękczynna z okazji moich urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i łaskę rodzicielstwa dla nas, za wszystkich tych, których Pan Bóg stawia na mojej drodze,
- za 6 miesięcznego Floriana o szybki powrót do zdrowia, i siły dla jego rodziców,
- za Karolinkę, o siłę i wiarę w walce z rakiem,
- za mamę Adama o siłę i wiarę w walce z depresją i schizofrenią,
- o zdrowie dla moich rodziców, siostry i siostrzenic, teściów,
- o dary Ducha Świętego dla Marka, zdanie egzaminów i rozwiązanie sprawy Bogu wiadomej,
- o pracę dla mojego tatusia,
- o odwagę dla mnie do szukania nowej pracy z Bożą pomocą,
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem moich rodziców, teściów, w naszej rodzinie i w pracy,
- o wsparcie dla Małgosi i Sebastiana, i rozwiązanie ich rodzinnych problemów, jedność małżeństwa,
- niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą.

enka71
-o zdrowie dla Ewy
-o zdrowie i siły dla Marka
-dziękując za wszystkie łaski i opiekę Boża nad moją rodziną
-o łaski i Boże prowadzenie na nadchodzący rok szkolny dla naszych dzieci aby rozwijały się w dobrym i nie ulegały złemu.


Ola82
- o pomyślne zakończenie sprawy sądowej
- o zdrowie dla Marty
- o błogosławieństwo dla Aleksandry i Jacka
- o potrzebne łaski dla mnie w pracy i na studiach

sonniger
- dziękczynna za otrzymane łaski
- zdrowie dla żony, mam i syna
- o dobre rozeznanie drogi życiowej dla syna
- w intencji sobie wiadomej
- za znajomych księży
- o zdrowie dla Adama
- za zmarłą ciocię Marię, za wszystkich zmarłych z rodziny
- za umierającego Jacka, aby Dobry Bóg ulżył mu w cierpieniu w tych ostatnich chwilach życia i zabrał po śmierci do Swojego Królestwa.

Juski
-w intencji bezpiecznego przyjścia na świat naszego Maleństwa(mówią że dziewczynka:)
-oraz o to by starszy brat zaadoptował się w nowej sytuacji
-a także dziękując za łaski i za naszą wspólnotę

Patryk84
- W intencji potrzebnych nam łask.

Rose_jo
-Za zdrowie dla c.Basi, c.Krysi, c.Ewy
-Za wyjście z nałogów oraz uzdrowienie Mamy Męża
-Za poprawę relacji z Mamą Męża
-Za opamiętanie się Taty
-Za uzdrowienie i nawrócenie Piotrka
-Za całą moją rodzinę
-Za szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla dziecka
-Za osoby, które prosiły mnie o modlitwę
-W intencjach Bogu wiadomych
-Dziękczynna za otrzymane łaski

magda86
Za moją rodzinę: szczególnie Łukasza, Amelkę, Magdę, Elżbietę, Zbigniewa, Bronisławę.
O łaski i błogosławieństwo. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy.
- O zdrowie dla Elżbiety, Bronisławy. Uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Magdy, dziewczynki, której imię jest Bogu znane, wszystkich chorych z którymi zetknęłam się w pracy. Opiekę dla ich rodzin.
- O błogosławieństwo w mojej pracy, a jeśli jest taka wola Pana o nową, lepszą pracę.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych, szczególnie Jacka, Mariusza, Edyty, Sławomira, Marka, Renato, Anny, Dariusza, Ireny, Katarzyny, Rafała.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów i wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O laski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą.
- O łaski dla Karoliny i jej synka Wojtusia, błogosławieństwo dla Karoliny B. i jej dziecka. Maryjo polecam Ci ich wszystkich.
- Za ks. Marka, ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa.
- Aby zostało anulowane ustanowione ostatnio we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich którzy to prawo tworzyli i popierają.
Za zmarłych z mojej rodziny i spośród znajomych, śp Benedykta, śp. Armanda, śp. Renaty, śp. Jacka. Za dusze w czyśćcu cierpiące, za duszę tragicznie zmarłego, którego imię jest znane Panu.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.

Maurizio
- Za Alicję i jej mamę, Annę i Roberta aby odrzucili szatana i zawierzyły Jezusowi, Drodze, Prawdzie i Życiu.
- Za Umberto i Mariagrazię, Norę i jej mamę, Valentinę i jej tatę, aby Pan zesłał im Swego Ducha, niech ich pociesza i otoczy opieką.
- Za ludzi zamieszkałych w środkowych Włoszech, poszkodowanych przez trzęsienie ziemi, aby w tych trudnych chwilach nie stracili nadziei i wiary w Boga.
- O nawrócenie muzułmanów, aby uwierzyli, że zbawienie jest tylko w Bogu.
- Za wszystkie narody pogrążone w wojnie, aby Duch Święty zstąpił na nie, i aby poczuły braterską bliskość.
- Za Kościół, za papieża Franciszka, aby był prowadzony przez Ducha Świętego w swej misji pastoralnej, za wszystkich kapłanów.
- Za naszą grupę różańcową, aby mogła być wciąż zjednoczona, i przezwyciężała wszystkie trudności.
- Za mnie, aby Pan mnie wspierał i ochraniał.

beti2503
- dziękczynna za powrót do zdrowia mojego synka i wszystkie otrzymane łaski,
- dziękczynna za nawrócenie Asi,
- o zdrowie dla moich dzieci, męża i dla mnie,
- za naszych rodziców, rodzeństwo i chrześniaków,
- o pomyślne rozwiązanie spraw rodzinnych Magdy i Karola,
- o zdrowie dla duszy i ciała oraz dar potomstwa dla Magdy i Tomka,
- o bezpieczny przebieg ciąży dla Magdy,
- o nawrócenie niewierzących z kręgu naszych bliskich,
- o jedność małżeństwa Asi i Michała,
- o światło Ducha Świętego w sprawach Bogu wiadomych.

ewa7778
-w intencji Bogu wiadomej
- o Boże prowadzenie mojej rodziny
-za dusze w czyscu cierpiące aby Bóg zabrał je do nieba
- za małżeństwa sakramentalne aby były wierne złożonej sobie i przed Bogiem przysiędze

Dariusz-555
-o szczesliwy urlop w Rzeczpospolitej na przelomie wrzesnia i pazdziernika

voyak1
- o zdrowie dla Marioli;
- o błogosławieństwo dla Anthonyego i Shadracka;
- o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy;
- o łaskę wyleczenia z nałogu

płaszcz
Za mnie z prośbą o całkowite uzdrowienie w szczególności z Bogu znanej choroby
Za moją rodzinę z prośbą o doświadczenie Bożej miłości i nawrócenie;
W intencji misji;
Za Immunitów żeby znalazł się dla nich misjonarz;
Za pokój na świcie w szczególności za Ukrainę , Syrię i Europę.
W intencji Agnieszki z prośbą o uzdrowienie z reumatoidalnego zapalenia stawów;
W intencji Dominika z prośbą o łaskę uzdrowienia z raka;
W intencji Mateusza (z Prośbą o uzdrowienie) i jego prababci (z prośbą o zdrowie);
W intencji Natalki z prośbą o zdrowie i o to, aby była silna i poradziła sobie z trudnościami jakie spotykają ją w szkole.
W intencji Uli i jej nie narodzonego dziecka o donoszenie ciąży, szczęśliwy poród i zdrowie dla obojga.
Za Dominika aby się leczył i wyzdrowiał.
Z podziękowaniem za wszystkie okazane łaski.


Łezka_32
o zdrowie dla Radka
o dobrego męża dla Pauliny
o miłość w rodzinie
o życie wieczne dla zmarłych z rodziny

Wszystkie intencje stałe członków naszej Róży, także te niewypowiedziane.


Cz wrz 01, 2016 17:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 3:44
Posty: 32
Lokalizacja: Zakroczym, Mazowieckie
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Moi Drodzy, Mama mojej koleżanki Ewy choruje na raka. Są przerzuty. Otoczmy ją proszę naszą modlitwą. Niech Maryja Uzdrowienie Chorych wspomaga ją w chorobie i cierpieniu.

_________________
Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam??


Śr wrz 07, 2016 8:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 588  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL