Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Oddawanie czci bogom w grach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Oddawanie czci bogom w grach
equuleuss, zechciałabyś się może odnieść do mojej odpowiedzi na Twój post? viewtopic.php?p=947510#p947510

Gdybyś ową odpowiedź przeczytała i choć pobieżnie zrozumiała, to może nie wypisywałabyś podobnych totalnie oderwanych od dyskusji rzeczy, jak na przykład:

equuleuss napisał(a):
I niech mi każdy nie próbuje wmówić że to jest jak czytanie książki bo to nie ta bajka, właśnie urok gier, szczególnie tych z odlotową grafiką polega na tym że wchodzisz w ten wirtualny świat i kreujesz rzeczywistość, wcielasz się w rolę bohatera akcji. Takie gry porywają najbardziej i są najbardziej zachęcające.


Nikt Ci tutaj nie próbował wmówić ż to jak czytanie książki – mowa była w wypowiedziach JedenPost'a oraz moich o autorze książki który za pomocą swojej wyobraźni kreuje ów fikcyjny świat w którym to bohaterowie afirmują fikcyjne, wymyślone przez niego bóstwa oraz, na ten przykład, toczą ze sobą krwawe walki. Mowa więc o moralnej ocenia autora a nie czytelnika. Jeżeli znów nie zrozumiesz to po raz piąty tłumaczyć Ci tej banalnej sprawy nie zamierzam...


Śr kwi 05, 2017 11:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Oddawanie czci bogom w grach
equuleuss napisał(a):
I Robek, rola aktora to zupełnie inna bajka. Film ma z góry ułożony scenariusz i opowiada jakaś historię. Natomiast w grze to Ty sam kreujesz akcję i dokonujesz wyborów.


Przecież aktor też dokonuje wyboru, i nie musi grać w takim filmie, gdzie bez przerwy będzie mordował ludzi.
Więc aktor również dokonuje wyboru.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr kwi 05, 2017 13:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Oddawanie czci bogom w grach
Ciekawostka w kontekście zabawy pistoletami z patyków: http://www.huffingtonpost.com/entry/stick-gun-school-suspension_us_58dc21d6e4b0e6ac70920e6a?

Widać na powyższym przykładzie że nadgorliwość jest w istocie gorsza od faszyzmu...


Śr kwi 05, 2017 13:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL