Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 14:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 [b]Proroctwo Oriona na rok 2012[/b] 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 8:00
Posty: 83
Post 
...Chaoto, przyhamuj nieco "komplementy" pod adresem ludności, bo mądrości owe wypowiedzi napewno Ci nie dodają. I co z tego, że wielu ludzi miesza przeróżne fakty z plotkami i własnymi wymyslami? Uroda dzialu pokroju "New Age". Po za tym: niby po co wyprowadzać kogoś z błędu, skoro On chce sobie w nim tkwić? A niech sobie w tym tkwi, i powodzenia tylko Mu życzyć na Jego drodze życia. Mnie to też kiedyś nieco irytowalo, na szczęście nie odczuwam już potrzeby "nawracania" ;-)

_________________
ObrazekMleko dla dziecka; sztuka mięsa dla mężczyzny, a nie rzucaj pereł przed świnie.
Opuścił forum


Śr cze 06, 2007 8:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 23, 2007 12:14
Posty: 56
Post 
Rita napisał(a):
Eeee.... Czy ktoś z Was czytał coś o tym projekcie? Tak ciężkich bzdur dawno nie czytałam. Z tego co się doczytałam wszystko opiera się na inicjatywie pani Lucyny (z wizjami) chcącej ochronić świat przed rokiem 2012!

Co to w ogóle jest, jakiś dowcip??


To nie jest żaden dowcip,przeczytaj sobie życiorys Lucyny http://www.missionpharaoh.com/pl/infozoriona.html a także wywiad radiowy http://www.missionpharaoh.com/pl/wywiad.html a dowież się,że to sie wszystko zaczeło od tego,że miała smierc kliniczna i wtedy spotkała dwie istosty w tym Samuela,dzieki czemu od niego sie dowiedzieła na temat piramid,faraonie i tym systemem energomagnetycznym,a także o zmianach jakie na nas czekają w 2012 roku.
Napisane też jest także,że przez te kontakty z nim stała sie bardziej religijna i bardziej wierząca,itd.

Tu jeszcze coś ciekawego na temat wielkiej piramidy http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=147 oraz prawdopodobnie dowód na istnieje Atlantydy http://www.missionpharaoh.com/pl/atlantyda-dowody.html


So cze 16, 2007 23:06
Zobacz profil
Post 
Asef,co próbujesz udowodnić? I jaki jest związek śmierci klinicznej z pojawieniem się wizji ? Wiele osób na świecie śmierci klinicznej doświadcza a jakoś jak dotąd okultyzmem i reinkarnacją się nie zajmują.Jakoś pominięto w artykule okres czasu między 1988 a 2001 rokiem.Co wtedy miało miejsce w życiu pani Lucyny Łobos? O tym nikt nie wspomniał w artykule ani słowem.Życiorys jest niepełny,a artykuł tym samym niegodny zaufania.No to zaskoczyłem Cię Asef.


N cze 17, 2007 10:06

Dołączył(a): Pn kwi 23, 2007 12:14
Posty: 56
Post 
Prawdopobnie między 1988 a 2001 r,chodziło od psychologoa do psychologa,itd i nikt nie mogł wyjaśnic o o co chodzi,że wszyscy mowili ze jest ona zdrowa i to może prowadzic do czegoś wielkiego,a także uczyła sie w jaki sposób sie z nimi kontaktowac.

Ona najcześciej słyszy głosy niż ma wizje,i to nie ma tak,że miała tylko jedną wizję i już i musi ratowac ziemie w 2012 roku,to było tak,że musiała miec kilka wizji i ciagle słyszała te głosy,no wiec żeby byc pewna,że to jest chodz troche prawda,postanowiła najpierw go posłuchac i sprawdzic np.czy prawdą jest to,że na ślęzach pod zamkiem,chyba coś jest no i sie okazało,że jednak tak,i póżniej tak sie to zaczeło z tym projektem cheopse,miały tam byc wykopaliska,ale coś takiego sie stało,że nie było bo jeżeli sie nie myle to ci księzy czy z biskupów zabronili im,po prostu mieli zabronione cokolwiek kopanie tam.Póżniej sprawdziła tak jak mowia jej głosy w egipcie,koło piramid i ku zdziwieniu póżniejsze badania geradaorwe potwierdziły,że w miejscu gdzie ona wzkazała pod ziemią musi jednak coś byc.
I dlatego wtedy bardziej uwierzyła,że coś jednak będzie i że musi uratowac ziemię.

Zachęcam ciebie i wszystkich do obejrzenia o tym programu Nie do wiary na temat 2012 roku,tam będzie to lepiej wyjaśnione niż to co ja napisałem.

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 012+nie+do to jest częsc 1

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 012+nie+do to jest częsc 2

Miłego oglądania :-)


N cze 17, 2007 10:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 26, 2007 12:59
Posty: 197
Post 
Wiesz, Nie do Wiary to 'badziew', którego nie warto oglądać. Zawsze mają wyjaśnić wielką zagadkę, a kończy się na jakimś doświadczeniu i "Jeśli wiedzą coś państwo na ten temat, prosimy o kontakt. Nasze telefony są czynne przez godzinę od zakończenia programu. Dobranoc".


N cze 17, 2007 13:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 23, 2007 12:14
Posty: 56
Post 
Ale w tych częsciach jest zawartych więcej informacji niż te które ja napisałem nad twoim postem.I stwierdzam również ze ty tego nawet nie obejrzałeś,bo i po co,no nie to tak samo jakby niewierzący człowiek chciał żeby jakiś wierzący czytał Biblię,to wtedy by ta druga osoba by odpowiedziała,że nie ma tam nic ciekawego,albo że nie co tam czytac,td.To jest takie odrzucanie człowieka.To co mam wszystko co jest w tych 2 odcinkach przepisac?,niechce mi się,dlatego podałem wam linki,abyscie powiedzieli coś na ten temat,a nie jakiś badziewny post,wogule nie mający sensu z tematem,takie na odczep się.Wogule odrzucające obejrzenie z powodu tego,że na końcu jakiejś tam doświadczenie jest.Wiem,że w tym programie tak często o tym mówią,ale to nie ma żadnego związku z tym co jest tam przedstawione,twój post nic nie wzniósł na temat,więc po co piszesz,tak tylko żeby miec więcej postów? Jeżeli wogule masz coś do napisania,to napisz z sensem i na temat,bo widzę,że ty pewnie wszystko odrzucasz,jako "badziew".Przemyśl to.

Ja sądzę,że to wszystko ma jakiś sens,że po prostu to wszystko jest prawdą,zobaczcie wszędzie są wojny,terroryzm,nienawisc to wszystko się nawarstwia,trześienia ziemi,huragany,powodzie,wszystko robi sie w coraz gorszym stopniu,zatrute środowisko to wszystko jak tak dalej pójdzie może przecież spodowac całkowitą katastrofę ludzkosci.Jakie mamy inne wyjscie,jeśli np dane jest nam przetrwac jeśli odkopiemy tego farona do którego tak w tych przekazach mówiła lucyna,i przetrwamy dalej,co ma zależy?.Jeśli nie wykopiemy będzie żle,a jeśli wykopiemy to też ma byc żle?,może jednak to wszystko pójdzie na lepsze,albo napewno.

Jezus w Bibli przedstawił znaki końca,czyli znaki zakończenie dzisiejszego istnienia systemu rzeczy,i jednak to wszystko sie wypełnia,te wszystkie procotwa które sa w Bibli,świadczą o tym,że koniec jest bliski.Może akurat nie wydarzy sie to 2012 roku,ten samuel w przekazach mówił,że to może sie przeciagnac w czasie,ale napewno się dopełni,wiec nie można dokładnie stawiac na 2012 rok.Ale jak oni mówią,należy tylko odkopac tego farona i zostawic w piramidzie wtedy nastąpi zabezpieczenie ziemi,i to pisze np geryl o przebiugonowaniu,czy to co mówia o tej planecie x,znaczy sie,że przelot tych asteroid z tej planty nic nam nie zrobi,ponieważ ziemia będzie wtedy w kloszu zabezpieczona,póżniej przybędzie Jezus,i ci z Oriona i bedą nas na nowo nauczac jak życ,jak życ zgodnie z wolą Boga, i wtedy stanie sie te 1000 - letnie Królestwo Boże,gdzie będzie przez te 1000 lat sprawował władzę Jezus.

Zachęcam do przeczytania tych tekstów:

http://www.missionpharaoh.com/pl/systemem.html oraz http://www.missionpharaoh.com/pl/system-info.html http://www.missionpharaoh.com/pl/planetax.html no i także http://www.missionpharaoh.com/pl/przesl ... -info.html

Są tam właśnie informacje o tym zabezpieczeniu ziemi,o planecie x,itd,przecztajcie to ale dokładnie.

I mam nadzieję,że ktoś tu odpowie na to wszystko z sensem i na temat niż wypowie w podobnym stylu jak Użyszkodnik "badziew"

pozdrawiam.


N cze 17, 2007 22:49
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Cz mar 15, 2007 6:38
Posty: 668
Post 
Conajmniej jeden koniec świata już przeżyłem, to wiem jak to jest...
I wyjasniło się dlaczego dostaliśmy Euro 2012....


Pn cze 18, 2007 7:36
Zobacz profil WWW
Post 
Asef,przebiegunowań Ziemi było już wiele i nie miały żadnego nadzwyczajnego charakteru.A asteroidy okołoziemski były,są i będą.

A z tym faraonem to pewnie ktoś naoglądał się Indiany Jonesa czy filmów sci-fi.I jaki związek ma odkopanie mumii faraona z losem planety.To nielogiczne.


Pn cze 18, 2007 10:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 26, 2007 12:59
Posty: 197
Post 
Asef napisał(a):
.I stwierdzam również ze ty tego nawet nie obejrzałeś

I tu Cię Amigo rozczaruję - mimo tego że oglądałem to kiedyś w TVNie, wczoraj obejrzałem 1. część (miałem mało czasu), a dziś planuję obejrzeć drugą.
Asef napisał(a):
to tak samo jakby niewierzący człowiek chciał żeby jakiś wierzący czytał Biblię

Po raz drugi Cię rozczaruję.
Asef napisał(a):
To jest takie odrzucanie człowieka.

Nie wyolbrzymiaj, proszę. To że stwierdziłem, że Nie do Wiary to badziew nie znaczy, że odrzucam człowieka. Nie do Wiary oglądałem przez jakiś czas i mam pramo mieć o tym programie takie zdanie a nie inne. Jeśli Cię tym uraziłem - przepraszam.
Asef napisał(a):
Jeżeli wogule masz coś do napisania,to napisz z sensem i na temat,bo widzę,że ty pewnie wszystko odrzucasz,jako "badziew".

I po raz 3. muszę Cię rozczarować ;) Kiedyś wklejałem ciekawy link na temat roku 2012 do tego tematu, jednak został usunięty, bo strona propaguje sektę (New Age) :lol:
Asef napisał(a):
I mam nadzieję,że ktoś tu odpowie na to wszystko z sensem i na temat niż wypowie w podobnym stylu jak Użyszkodnik "badziew"

Nie powiedziałem, że badziew to przepowiednie o końcu świata, a że badziew to Nie do Wiary. A reszta to już Twoja nadinterpretacja :)


Polonium 210 napisał(a):
A z tym faraonem to pewnie ktoś naoglądał się Indiany Jonesa czy filmów sci-fi.

Jeśli chodzi Ci o Wielki Labirynt to i Ciebie być może rozczaruję. Czy Herodot jest dla Ciebie wiarygodnym źródłem?


Pozdrawiam,
Użyszkodnik


Pn cze 18, 2007 12:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt paź 27, 2006 10:41
Posty: 93
Post 
Cytuj:
Czy Herodot jest dla Ciebie wiarygodnym źródłem?


herodot czerpał swoją wiedzę od egipskich kapłanów, którzy między innymi opisali mu rase półludzi półzwierząt(przyp. memento)

_________________
The Vampires Are Coming


N lip 08, 2007 22:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 23, 2007 12:14
Posty: 56
Post 
Użyszkodnik,chodziło mi po prostu o to,że większosc userów która przegląda forum,słysząc słowo "badziew" powie sobie: a to znowu jakieś bzdury itd,i to takie odciągnięcie ludzi od tematu.

Właśnie teraz w Focus Historia piszą o tym piramidach i o tym projekcie o to ten fragment,który musiałem sobie przepisac :-)

Cytuj:
Projekt Cheops ma na celu uratowanie Ziemi przed katastrofą.A mają w tym pomóc Wielka Piramida,mumia Cheopsa i nieodkryty Wielki Labirynt(także opisany przez Herodota).Katasttrofa ta,według Patrica Geryla (..Proctwa Oriona na rok 2012”,wyd.Amber,nadejdzie w 2012 r.,kiedy Orion i Wenus znajdą się w identycznej pozycji jak 12 tys.lat temu.Wtedy nastapi kataklizm,który pogrzebał Atlantydę.Jednak Atlantydzi potrafili przewidziec katastrofę i przygotowac się do niej,dzięki czemu zdołali uciec.Nam zaś zostawili system obronny,wskazówki na temat kolejnej zagłady oraz „klucz” ukryty w Wielkim Labiryncie na Płaskowyżu w Gizie,które pozwolą zapobiec zagładzie.

Najważniejszą osobą w Projekcie jest jasnowidząca z Wrocłowia – Lucyna Łobos.Wie ona,gdzie znajduje się grobowiec Cheopsa.Pozostaje też w kontakcie (stosując metodę channellingu telepatycznego,inaczej „snu na jawie”) z bezcielesną istotą zwaną Samuelem-Enki (starszym synem Jahwe),który przekazuje informacje o czekającym Ziemię kataklizmie i sposobie zminimalizowania jego skutków.

A jaką rolę spełnia tu Wielka Piramida? Według przekazów pani Łobos,Wielka Piramida w Egipcie,której plany stworzyli Biali Bracia z planety Aszun w pasie Oriona (chyba oni pomogli Atlantydom?),jest głównym punktem zabezpieczenia Ziemi.
Zainstalowano w niej system energetyczny powiązany ze źródłami istniejącymi w konstelacji Oriona.Tzw,siatka geomantyczna łączy wszystkie piramidy i czakramy na całym świecie.Aby ją uruchomic,należy użyc „klucza”,czyli mumii Cheopsa.Trzeba ją tylko znaleźc i włożyc do pustego sarkofagu.Za klucz uznaje się także kamień wieńczący czubek Wielkiej Piramidy,nazywany „faraonem”.Mniejsza z tym,co jest tym kluczem,ważne,by system zadziawał i by poprzez kontakt z planetą Aszun uaktywniły się wszystkie punkty energetyczne,tworząc wokół Ziemi pole,które uchroni nas przed spustoszeniem,jakie wyrządzi uderzenie Planety X.

Jednak nie wszyscy wierzą w czystośc intencji Samuela-Enki.Niejaki Curunir w notce na Forum Zjawisk Paranormalnych (www.paranormalis.fora.pl) twierdzi,że Samuel klamie.Tak naprawdę w roku 2012 kataklizm zagraża nie Ziemi,tylko jego planecie Nibru i on po prostu szuka sobie nowego domu „Klucza” w tym przypadku kamienia wieńczącego Wielką Piramidę) potrzebuje,aby zmienic ustawienia naszej tarczy ochronnej.”Samuelowi chodzi więc o zdobycie kamienia,neutralizację tarczy Ziemi i podbój naszego gatunku zakończony kolonizacją planety! Nie może jednak tego zrobic sam – jego jedyną formą kontaktu z nami jest tunneling Lucyny.Stara się namówic nas byśmy sami znieśli naszą tarczę i przyczynili się do wlasnej zguby”



Więcej o tym co napisał Curunir można znalesc tutaj http://www.paranormalis.fora.pl/cala-pr ... lu-t8.html ,może teraz warto by było się zastanowic nad samą intencją Samuela.


So lip 21, 2007 13:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL