Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 6:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Historie o kosmitach 
Autor Wiadomość
Post 
A zatem III Rzesza nie skonstruowała żadnych dysków latających,zaś w Roswell miał miejsce wypadek wojskowego balonu.Ale więcej w linku powyżej.Zapraszam także Chaotę do przeczytania.Sam przeczytałem i dlatego pisałem,że UFO to też komercja i oszustwo.A co do cywilizacji to nawet jeśli istnieją to są tak daleko od nas,że nigdy nie odwiedzą nas ich przedstawiciele.

A zatem wymyślono UFO i zarabia się miliony.


So lis 04, 2006 14:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 03, 2006 17:17
Posty: 1479
Post 
Nie można określić, czy kosmici są, ale też nie można udowodnić, że ich nie ma.
Nie mamy pojęcia co jest na innych planetach w innych układach słonecznych.

_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett


So lis 04, 2006 15:11
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42
Posty: 4717
Post 
Z wiarą w kosmitów jest trochę jak z wiarą w Boga niektórzy nazywają ją wręcz religią XXI wieku :)


So lis 04, 2006 19:15
Zobacz profil
Post 
To dalej niczego nie dowodzi. To znaczy, wiem, że Roswell, statki III Rzeszy, UFO na obrazach średniowiecznych to wszystko ściema. Ale nie dowodzi to, że obcy nie odwiedzili nigdy naszej planety. Nasi naukowcy już mają teorie na temat budowy urządzen, które mogłyby pozwalac na kontrolowane "skoki" po wszechświecie. A może jakaś cywilizacja we wrzechświecie już posiada takie urządzenia. Ale zaznaczam, nie jestem UFO maniakiem, które każde prześwietlone lub podrobione zdjęcie ogląda z zapartym tchem. Nie wierzę też w to, że te wszystki relacje o spotkaniach z obcymi to prawda. Większość to skutek paraliżu sennego.
Jedyne co mnie ostatnio w kwestii UFO zainteresowało to przypadek Zdanów
http://nautilus.org.pl/article.php?articlesid=624

Po dokonaniu badań tych zdjęć okauje się, że niemal nie ma szans na fałszerstwo. Zostały już przebadane pod wpływem obróbki graficznej i na 100% nikt nie grzebał przy tych fotkach. Gdyby to były dwie miski rtzucane to też ciężko. Okazało się, że zrobienie 7 pod rząd perfekcyjnych zdjęć 2 sklejonych misek jest niemal niemozliwe (a to było pod rząd bo aparat chronologicznie nadaje nazwy zdjęciom [cyfrowy, rzecz jasna]). Obiekt ma około 60-80 cm, co dodatkowo utrudniałoby sprawę. Po zbadaniu zdjęć okazało się, że przedmiot nie obracał się wokół własnej osi, a kąt nachylenia względem ziemi zmienił jedynie o kilka stopni (z tego co pamiętam to przez kilkadziesiąt sekund robiono te zdjęcia) co też jest niemal niemożliwe przy rzucie miskami. Dodatkowo świadek jest całkiem wiarygodny.
Ale co się będę rozpisywał, radzę lepiej wejść na nautilusa i poczytać.


N lis 05, 2006 2:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
http://npn.ehost.pl/index.php?subaction ... m=&ucat=1&

_________________
Wadą wiary jest to, że jest wiarą.
http://wiadomosci.onet.pl/2084260,12,zl ... ,item.html


Wt lis 14, 2006 19:10
Zobacz profil
Post 
Chaota napisał:
Cytuj:
Nasi naukowcy już mają teorie na temat budowy urządzen, które mogłyby pozwalac na kontrolowane "skoki" po wszechświecie.


na razie tylko teorie.Szkoda,że nigdy nie doczekamy się teleportacji w Alpy czy na Lazurowe Wybrzeże.Na razie teleportowano tylko cząstki elementarne i tyle.


Wt lis 14, 2006 19:57
Post 
Chaoto czytałem artykuł w nautilusie.Jeśli to prawda to świat może doznać nawet szoku.Media milczą.Nie robiłem zdjęć i podchodzę do tego z dystansem.Póki co, to nie jestem pewien.A może to ktoś wynalazł,albo kolejna podróbka zdjęcia.


Wt lis 14, 2006 20:25
Post 
Rzecz jasna też niebiorę tego za pewnik. pożyjemy zobaczymy, mam nadzieję, że to najkrócej do wakacji wyjaśni się (a może zdarzenie się powtórzy?).


Śr lis 15, 2006 10:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 20, 2005 18:28
Posty: 384
Lokalizacja: Szczecin
Post 
Nie polecam wierzenia w to, co publikuje Nautilus...

_________________
Kto podnosi broń ten walczy w świętym kręgu bogów - albo zwycięstwo, albo śmierć.


Śr lis 15, 2006 15:04
Zobacz profil
Post 
A zatem nie było UFO.Nautilus kłamał.Tylko skąd wzięto ten czarny obiekt.Przecież zdjęcie wykonali starsi ludzie.Czy obiekt naniesiono?Czy wypowiedzi też są fikcyjne.Ale inna kwestia-zdalnie sterowany wynalazek.Hmmm.Tylko,że to wszystko opublikowane jest w internecie więc nie ma pewności.Czyżby chcieli za wszelką cenę byśmy wierzyli w UFO,że to piszą ? Ale piszą też o badaniach nad antygrawitacją.


Śr lis 15, 2006 15:32
Post 
Obiektu nie naniesiono, zrobiono już badania w laboratorium i pewne jest, ze nikt nie obrabiał tego zdjęcia w żaden sposób.
Blizbor, jakieś uzasadnienie nam podasz?


Cz lis 16, 2006 8:08

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42
Posty: 4717
Post 
Cytuj:
Obiektu nie naniesiono, zrobiono już badania w laboratorium i pewne jest, ze nikt nie obrabiał tego zdjęcia w żaden sposób.

W "Nautilusie" napisali? :?

Nie jestem ekspertem ale to "Ufo" wygląda jak dwa stare rondle :p
Stara sztuczka robisz mały model mogą być nawet śmiecie ważne żeby robiło odpowiednie wrażenie wystarczy jak będzie możliwie gładkie i metalowe reszta to żaden problem "ufa" są proste,geometryczne (i nic dziwnego bo znacznie trudniej by było porządnie podrobić imperialny niszczyciel z Gwiezdnych Wojen) potem to z czegoś wystrzeliwujesz albo zwyczajnie rzucasz, robisz zdjecie na tle czystego nieba np.takie i w ten jakrze prosty sposób wzbudzasz sensacje wśród znajomych opisem spotkania 3 stopnia :D

Prześledźmy może lot naszych "przybyszów"

http://nautilus.org.pl/P2big.jpg
Wydaje się taki odległy ale to tylko pozory...

http://nautilus.org.pl/P1big.jpg
http://nautilus.org.pl/p4big.jpg
Szybko traci wysokość...

http://nautilus.org.pl/p5big.jpg
Czyżby polskie Roswell? :D

Przecież te zdjęcia są robione na oko z kilkudziesięciu, kilkunastu metrów niemożliwe żeby inaczej to "coś" było tak dobrze widoczne nawet taki laik jak ja to zauważy...


Cz lis 16, 2006 16:26
Zobacz profil
Post 
No, chyba nie doczytałeś (wogóle nie czytałeś) artykułów o Zdanach. teoria o tym, że są to dwie miski sklejone została doszczętnie obalona. Po badaniach laboratoryjnych wynika, ze obiekt ma coś około 80 cm, a zdjęcia były robione co kilkanaście sekund. Spróbuj 7 razy rzucić miskami takimi dużymi pod rząd tak, żeby te zdjęcia wyszły wiarygodnie. Zresztą poczytaj na Nautilusie, ja Ci dobrze nie opiszę o co chodzi :P


Pn lis 20, 2006 8:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 20, 2005 18:28
Posty: 384
Lokalizacja: Szczecin
Post 
Chaota napisał(a):
Blizbor, jakieś uzasadnienie nam podasz?


Nautilus zamieścił na swoich stronach wiele fałszywek np. zdjęcie które niby przedstawiało UFO, a w rzeczywistości były to dwie sklejone metalowe salaterki (miski takie) :> Słowem, przekonałem się nie raz o "autentyczności" zdjęć prezentowanych na Nautilusie - nie wspominając już o tym, że nie ma chyba zdjęć przedstawiających prawdziwe ufo (w sensie pojazdów kosmitów)...

_________________
Kto podnosi broń ten walczy w świętym kręgu bogów - albo zwycięstwo, albo śmierć.


Pn lis 27, 2006 0:49
Zobacz profil
Post 
Ale zauważ, że sami przyznają, że nie ma jak sprawdzić autentyczności wielu zdjęć nadysłanych do nich i Zdany są wyjątkowe właśnie dlatego, że pomimo ich sprawdzenia dalej nie ma dowodów na fałszerstwo.


Pn lis 27, 2006 11:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL