Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 7:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 [b]Proroctwo Oriona na rok 2012[/b] 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 23:23
Posty: 303
Post 
Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. Mt 24,36

_________________
Obrazek
"Niech nas ogarnie łaska Twoja, Panie,
według ufności pokładanej w Tobie!"


N cze 25, 2006 19:38
Zobacz profil WWW
Post 
Eeee.... Czy ktoś z Was czytał coś o tym projekcie? Tak ciężkich bzdur dawno nie czytałam. Z tego co się doczytałam wszystko opiera się na inicjatywie pani Lucyny (z wizjami) chcącej ochronić świat przed rokiem 2012!

Co to w ogóle jest, jakiś dowcip??
I zastanawiam się kto to finansuje? Bo projekt jest tworzony przez tzw. "fundację"...
A tak w ogóle to na czele części Amerykańskiej stoi jakaś Polka...heheh widocznie w Ameryce łatiwj zebrać pieniądze na tak szczytny cel jakim jest ratowanie świata przed zagładą ;)


N cze 25, 2006 19:38

Dołączył(a): N cze 25, 2006 11:10
Posty: 129
Post 
Tak wiekszosc tych informacji pochodzi z sesji Pani Lucyny.
Znam Biblie troche i znam te słowa Jezusa. Czyli wynika to ,z eten projekt jest w zasadzie nie potrzebny.Jesli to wszystko prawda co ona mowi to nie bedzie zapozno potem ?


N cze 25, 2006 19:45
Zobacz profil
Post 
Ale mnie ubawiła ta siatka energetyczna :D
A co do zmiany biegunów to np koło kurska kompas wskazuje niemalże w drugą stronę (duże złoża żelaza). Poza tym nie należy magnetyzmu ziemskiego mieszać z grawitacją! Piramida - niestety jeśli ma jakąś energię, to jest to energia wewnętrzna spowodowana ruchami cząsteczek (w egipcie słonko mocno grzeje, więc klocki na powierzchni mają większą energię, niż by miały gdyby postawić piramidę w Polsce) :D . + oczywiście energia potencjalna kamieni, które znajdują się w polu grawitacyjnym ziemi. Energie wewnętrzną ma każde ciało, i prosze tu nie pisać bzdur o jakiejś kumulacji energii :)

Pozdrawiam! :D


N cze 25, 2006 19:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Bo to jest po prostu głupie. Spójrzmy prawdzie w oczy- piszesz kompletne bzdury odnośnie różnych rzeczy o których się ucze choćby w tym momencie na jutrzejszy egzamin. Dla mnie coś co w tak podstawowych rzeczach jest już błędnę jest... sam sobie dokończ. Myślisz, że egipscy archeologowie komukolwiek na takie jajca pozwolą? Nie. Kopać można próbować, ale nic z tego nie wyjdzie i Ci ludzie będą mieli szczęście jeśli skończy się na karze finansowej.
Tak więc reasumując:
-nie masz żadnej naukowej podstawy do w sumie wszystkiego co napisałeś
-nie ma jakichkolwiek przesłanek, żeby coś takiego miało się wydarzyć w ciągu 6 lat
-co więcej- nie masz najprawdopodobniej jakiegokolwiek wykształcenia w tym kierunku, tzn nie jesteś żadnym autorytetem i mówisz coś, co wymyślił ktoś, jak widzę też niezbyt obeznany chocby z historią.
Więc proste pytanie- jak w to wierzyć? Nie da się.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


N cze 25, 2006 20:06
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 25, 2006 11:10
Posty: 129
Post 
I tu powinienem napisac prawdziwa historie piramidy cheopsa.Nic nie poradze na to,ze nie moge tobie wytłumaczyc czym jest ta energia.
Wiekszosc historykow twierdzi,ze piramida była grobowcem faraona.Bzdura totalna!Ok. A wiec do czego słuzyła ta piramida bo jest jedyna , ktora nnie jest grobowcem Faraona!Faraon tak naprawde lezy w poblizu piramid co moze niektorych naprawde zdziwić.Skonczmy juz z tumi biegunami :) .Co bedzie to bedzie ja tylko podaje te informacje.
To juz niech kazdy sobie pomysli czy wierzy w to czy nie.Jedno jest pewne to nie jest kolejne fłszywe proproctwo.


N cze 25, 2006 20:12
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
To juz niech kazdy sobie pomysli czy wierzy w to czy nie.Jedno jest pewne to nie jest kolejne fłszywe proproctwo.


Owszem - bo nie można nazywać tego proroctwem :-)


N cze 25, 2006 20:15

Dołączył(a): N cze 25, 2006 11:10
Posty: 129
Post 
Nie podwazam twojego autorytetu. Pisze o co wiem na ten temat. A jesli to bie to przeszkadza to nie wiem.Zapytam sie tylko jednego czy uzycie sie jakis nowych informacji historycznych. Czy ciagle jedziecie ten sam temat czyli te fakty ktore zostały juz odkryte i udokumentowane?
Jesli tak to przepraszam.Jeszcze jedno czy ja mowie ze masz mnie słuchac bo ja mam racje .Mowie tylko to co wiem.
Pozdro i sie nie denerwoj :)


N cze 25, 2006 20:19
Zobacz profil
Post 
Ja się nie denerwuje, tylko się śmieję ;)


N cze 25, 2006 20:25

Dołączył(a): N cze 25, 2006 11:10
Posty: 129
Post 
Nie nie SZALONY to było do "A''
hehe :biggrin:


N cze 25, 2006 20:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Otóż prawdziwa w.g Ciebie jest ieprawdziwa. Dowody naukowe są oczywiste. Ewolucja grobowców od Mastab tez jest udowodniona. Pochowano z boku- wielu faraonów nie leży w miejscu swojego domniemanego spoczynku- ochrona przed rabusiami. Przenoszono ich już w starożytności.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


N cze 25, 2006 20:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 08, 2006 16:09
Posty: 85
Post 
Jesli jest w tych przepowiedniach, lub prognozach nutka prawdy to raczej mozemy rzec tylko: "trudno" i liczyć że przezyjemy. jesli to zjawisko o skali kosmicznej nic nie zrobimy. Nie ma sensu ta cała gadanina.


N cze 25, 2006 20:52
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 25, 2006 11:10
Posty: 129
Post 
Mowie,ze jesli to prawda z ta cała przepowiednia to mowie wam ,ze jest sposob na jej uniknieciepowtarzam,ale nie wiem czy to jest pewna przepowiednia, ale prawdpodobnie cos sie swieci. :)


Pn cze 26, 2006 14:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 08, 2006 16:09
Posty: 85
Post 
A co niby mozna zrobić nawet jesli to prawda?


Pn cze 26, 2006 14:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Nie jest prawda. Jak narazie nie podałeś ani jednego dowodu. Cały pierwszy post mogę nawet nie zaglądając do notatek obalić. O piramidach tak samo.
Jeśli ktoś mówi mi, że pada, a ja właśnie się smaże w upale to jakoś mu nie wierze.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pn cze 26, 2006 15:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL