Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 23:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
 Mama idzie do bioenergoterapeuty !!! 
Autor Wiadomość
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Ewelinka napisał(a):
mariolaz napisał(a):
.....nikt nikogo nie szczuje, tylko przestrzega.



Dobre to. Ładnie napisałaś, że przestrzegają przed bioenergo... To co robią niektórzy księża to jest jawna kłamliwa kampania, to są podłe oszczerstwa nie poparte żadnymi badaniami przeciwko ludziom, którzy naprawdę coś robią aby ulżyć drugiemu człowiekowi w chorobach.

Oni się nie bawią w obiecanki o lepszym życiu w niebie. Nie namawiają ludzi przeciwko Bogu.



"Inteligencja" ma to do siebie , że potrafi być " sprytna"


Pt lut 08, 2013 15:24

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8962
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Czy komuś pomógł Kaszpirowski? Bioenergoterapeuci nikomu nie pomogą, chyba ze na krótko, a wrzucą dużo zła do duszy. Lepsza jest naukowa medycyna niż szamani.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt lut 08, 2013 15:33
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Andy72 napisał(a):
Czy komuś pomógł Kaszpirowski? Bioenergoterapeuci nikomu nie pomogą, chyba ze na krótko, a wrzucą dużo zła do duszy. Lepsza jest naukowa medycyna niż szamani.



W chwili " bólu" jednak , każdy ratuje siebie jak może...


Pt lut 08, 2013 15:50

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8962
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
A co z różdżkarzami? Budujemy dom i chcemy wykopać studnię. Czy zamawiać różdzkarza?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt lut 08, 2013 16:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 4:57
Posty: 96
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Magdalena_i napisał(a):
Odradzam WSZYSTKIM na prawdę szczerze - wizyty u Ryszarda Bąka.
Jeździłam do tego człowieka kilkakrotnie - nie dla siebie lecz dla kogoś, poznałam osobiście działania i skutki bioenergoterapii jeśli chodzi właśnie o Niego.
Nie pozwólcie sobą manipulować , zwróćcie uwagę na zadawane przez Niego pytania przed osobistym seansem.
Nie pozwólcie wmówić sobie , że ta siła leczy - ponieważ nie leczy - wyniszcza człowieka.

Pokaż Jej uboczne skutki działania bioenergoterapii , ludzi którzy się od tego odwrócili , wiele takich świadectw znajdziesz i zapewniam Cie , że są to świadectwa prawdziwe.
.

Ponieważ masz duże doświadczenie w tym to dobrze abyś poparła to konkretnymi danymi wyrażonymi w procentach. To wtedy będzie bardzo wiarygodne i wszyscy w to prawdziwie uwierzą.
Należy zdecydowanie zorganizować jakis protest.


So lut 09, 2013 5:49
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
yossef napisał(a):
Magdalena_i napisał(a):
Odradzam WSZYSTKIM na prawdę szczerze - wizyty u Ryszarda Bąka.
Jeździłam do tego człowieka kilkakrotnie - nie dla siebie lecz dla kogoś, poznałam osobiście działania i skutki bioenergoterapii jeśli chodzi właśnie o Niego.
Nie pozwólcie sobą manipulować , zwróćcie uwagę na zadawane przez Niego pytania przed osobistym seansem.
Nie pozwólcie wmówić sobie , że ta siła leczy - ponieważ nie leczy - wyniszcza człowieka.

Pokaż Jej uboczne skutki działania bioenergoterapii , ludzi którzy się od tego odwrócili , wiele takich świadectw znajdziesz i zapewniam Cie , że są to świadectwa prawdziwe.
.

Ponieważ masz duże doświadczenie w tym to dobrze abyś poparła to konkretnymi danymi wyrażonymi w procentach. To wtedy będzie bardzo wiarygodne i wszyscy w to prawdziwie uwierzą.
Należy zdecydowanie zorganizować jakis protest.


Protest - przeciwko sile która jest " niewiarygodna " nie odniesie " wiarygodnego " skutku.
Ważną rzeczą jest , by otworzyć oczy na "to" w co człowiek się pcha, próbując się ratować.
Nawet jeśli wyjdę i krzyczeć będę " nie idźcie tam" - ludzie pójdą.
Poparcie wiarygodnymi danymi wyrażonymi w procentach " siły niewidocznej" dla ludzkiego oka jest niemożliwe.
Stu procentowe poparcie daje " osobisty kontakt" bioenergii z człowiekiem w sytuacji gdy człowiek ma pełną świadomość czynnika działającego.Ludzie którzy korzystają z bioenergii tej świadomości nie mają.
Na wielu ogólnych seansach , widziałam ludzi podstawionych rzekomo uzdrowionych,wszystko bardzo dobrze zorganizowane - prawdziwy teatr który nie ukazuje jednak prawdziwej puenty.
Ludzie widzą to co chcą zobaczyć - Bioenergoterapeuci pokazują to co chcą aby ludzie widzieli.
" Daj człowiekowi to co człowiek chce mieć - a będzie ci błogosławił"
" Pokaż człowiekowi to co człowiek chce zobaczyć - a będziesz jego idolem"


So lut 09, 2013 14:14

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Magdalena_i napisał(a):
Na wielu ogólnych seansach , widziałam ludzi podstawionych rzekomo uzdrowionych,wszystko bardzo dobrze zorganizowane - prawdziwy teatr który nie ukazuje jednak prawdziwej puenty.
Ludzie widzą to co chcą zobaczyć

Dokładnie jest jak piszesz, byłem na takim spektaklu tyle, że uzdrowicielem był ksiądz, też dałem sie nabrać.


So lut 09, 2013 16:33
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8962
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Ksiądz bioenergoterapeutą?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So lut 09, 2013 17:06
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Andy72 napisał(a):
Ksiądz bioenergoterapeutą?


Niestety takie przypadki też sie zdarzaja, gdyz nie od dzisiaj wiadomo, ze święcenia kapłańskie nie chronią przed pogubieniem sie i głupotą.


So lut 09, 2013 19:23
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Iroon napisał(a):
Magdalena_i napisał(a):
Na wielu ogólnych seansach , widziałam ludzi podstawionych rzekomo uzdrowionych,wszystko bardzo dobrze zorganizowane - prawdziwy teatr który nie ukazuje jednak prawdziwej puenty.
Ludzie widzą to co chcą zobaczyć

Dokładnie jest jak piszesz, byłem na takim spektaklu tyle, że uzdrowicielem był ksiądz, też dałem sie nabrać.


Nabrać się ,czy dać się oszukać nie jest jeszcze niczym groźnym , groźnie robi się jak człowiek idzie ślepo za innymi.


N lut 10, 2013 2:13
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Andy72 napisał(a):
Ksiądz bioenergoterapeutą?

Od lat bioenergoterapią para się abp Pylak.
http://prawica.net/node/10066


N lut 10, 2013 10:21

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8962
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
A jak odróżnić bioenergoterapię od charyzmatu uzdrawiania?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N lut 10, 2013 10:30
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Alus napisał(a):
Andy72 napisał(a):
Ksiądz bioenergoterapeutą?

Od lat bioenergoterapią para się abp Pylak.
http://prawica.net/node/10066

Grzeszników nie brkuje
kardynał Dziwisz najbliższy Janowi Pawłowi II-mu gada, że
Jeśli to ma służyć dla dobra ludzi, to nie ma w tym nic złego, co byłoby przeciwne wierze katolickiej. Jest to naturalny dar Boży, który posiada wielu ludzi. Nie korzystanie z niego byłoby obrazą dobrego Stwórcy, dawcy tegoż daru.
To sie porobiło...


N lut 10, 2013 10:31
Zobacz profil
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Iroon - bądź łaskaw, gdy cytujesz podać źródło owego cytatu.


N lut 10, 2013 10:57

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Mama idzie do bioenergoterapeuty !!!
Andy72 napisał(a):
A jak odróżnić bioenergoterapię od charyzmatu uzdrawiania?

Podobno nie ma zadnej różnicy jedno i drugie to hochsztaplerstwo tak twierdzi dzinikarzyna o egzorcyzmach...to wszystko to bagno...
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/tajemni ... 947,w.html


N lut 10, 2013 11:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL