Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 psycholodzy-wrozki 
Autor Wiadomość
Post psycholodzy-wrozki
Przepraszam jak był ten temat już ale nie widziałem jak tak to bardzo przepraszam was
Jak uważacie czy chodzeni do psychologa to cos złego czy cos normalnego a co myslcjie o psychologach którzy pracują na nasz niekorzysz chodzi mi o psychologów którzy prac dla super marketów dla agnacji reklamowych by stworzyć hasła reklamowe by wyciegaac od nas kasę A chodzie do wruszki jest złe ja to niektórym pmaga


Cz wrz 30, 2004 19:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
zalezy o jakich psychologow chodzi.
Jest wiele specjalnosci w psychologii. Ja z twojej wypowiedzi wnioskuje, ze chodzi ci o dwie takie specjalnosci: psychologa klinicznego i psychologa reklamy.
Psycholog kliniczny zajmuje sie pomoca, to tacy do ktorych chodzimy na terapie. nie uwazam, zeby to bylo cos zlego korzystac z pomocy psychologa, bo przeciez on po to jest.
Jesli zas chodzi o psychologie reklamy, taki psycholog robi to, czego sie uczyl. To jego praca. Jego praca polega na tym, zeby sprawdzic czy okreslona reklama odniesie oczekwany skutek, czy nie. wlasnie o to chodzi w psychologii reklamy, zeby reklama odpowiednoi oddzialywala.

a wrozki? jak moga pomoc?
w swietle nauki kosciola i biblii... Kpł 19,31.

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Cz wrz 30, 2004 19:17
Zobacz profil
Post 
Julia napisał(a):
zalezy o jakich psychologow chodzi.
Jest wiele specjalnosci w psychologii. Ja z twojej wypowiedzi wnioskuje, ze chodzi ci o dwie takie specjalnosci: psychologa klinicznego i psychologa reklamy.
Psycholog kliniczny zajmuje sie pomoca, to tacy do ktorych chodzimy na terapie. nie uwazam, zeby to bylo cos zlego korzystac z pomocy psychologa, bo przeciez on po to jest.
Jesli zas chodzi o psychologie reklamy, taki psycholog robi to, czego sie uczyl. To jego praca. Jego praca polega na tym, zeby sprawdzic czy okreslona reklama odniesie oczekwany skutek, czy nie. wlasnie o to chodzi w psychologii reklamy, zeby reklama odpowiednoi oddzialywala.

a wrozki? jak moga pomoc?
w swietle nauki kosciola i biblii... Kpł 19,31.

Ale czy psychologa reklamy nie dotycz etyka zawodu czy psychologa co kierujcie się podtekstem relingi czy sexsalnym działa etycznie


Cz wrz 30, 2004 19:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
nie wim jakie zasady obowiazuja w psychologii reklamy. jesli zas chodzi o psychologow klinicznych, to obowiazuje taka zama zasada jak lekarzy primo non nocere

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Cz wrz 30, 2004 19:27
Zobacz profil
Post 
Julia napisał(a):
nie wim jakie zasady obowiazuja w psychologii reklamy. jesli zas chodzi o psychologow klinicznych, to obowiazuje taka zama zasada jak lekarzy primo non nocere

a co myszlisz o wruszkach


Cz wrz 30, 2004 19:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
o wrozkach juz piislam

poza tym sama nigdy nie korzystalam i nie mam zamiary. wystarczy mi moja osobista praktyka wrozenia z kart przez kilka lat. to był moj blad, ktorego skutki odczuwam do dzis.

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Cz wrz 30, 2004 19:34
Zobacz profil
Post 
luki

Do 30 lat to sa wrozki......powyzej to juz czarownice.
Nie warto jednak zadawac sie ani z jednymi, ani z drugimi....szkoda kasy na te glupoty.
Od zadnej nie dowiesz sie nic madrego.....z ich uslug korzystaja tylko frajerzy i naiwniacy

pozdrowka :D


Cz wrz 30, 2004 19:40
Post 
Belizariusz napisał(a):
luki

Do 30 lat to sa wrozki......powyzej to juz czarownice.
Nie warto jednak zadawac sie ani z jednymi, ani z drugimi....szkoda kasy na te glupoty.
Od zadnej nie dowiesz sie nic madrego.....z ich uslug korzystaja tylko frajerzy i naiwniacy

pozdrowka :D


okej pracowałem we wiram co korzystał z usug z wruzeke i astrologów


Cz wrz 30, 2004 19:44
Post 
luki napisał(a):
Belizariusz napisał(a):
luki

Do 30 lat to sa wrozki......powyzej to juz czarownice.
Nie warto jednak zadawac sie ani z jednymi, ani z drugimi....szkoda kasy na te glupoty.
Od zadnej nie dowiesz sie nic madrego.....z ich uslug korzystaja tylko frajerzy i naiwniacy

pozdrowka :D


okej pracowałem we wiram co korzystał z usug z wruzeke i astrologów

poptawa posta
okej pracowałem we firmie co korzysta z usug z wruzeke i astrologów


Cz wrz 30, 2004 19:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Luki - ja na studiach nawet pracowałam w salonie wróżb - jako sekretarka...
Chcesz usłyszeć cytat z rozmowy z zatrudniającą się "wróżką"?

"Ja rozumiem że karty nie zawsze coś mówią, a interes jest interesem (klient musi być zadowolony) więc zawsze trzeba coś powiedzieć..."

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz wrz 30, 2004 20:04
Zobacz profil
Post 
Co to byla za Firma?

Moglbys co nieco przyblizyc nam czym ona sie zajmowala?

pozdrowka :)


Cz wrz 30, 2004 20:19
Post 
ta firam zajmował sie sprzedaza miedzy innymi pozatym gra na giedzie i walutach


Cz wrz 30, 2004 20:25
Post 
ło Matko!! :D:D:D

Nie powierzyl bym swoich pieniedzy maklerom, ktorzy zamiast analizowac ruchy na rynku gieldowym.....zasiegaja porad wrozek.
Niezle oszolomstwo :P:P:P:P

pozdrowka :D


Cz wrz 30, 2004 21:45
Post 
Miałam na studiach przedmiot "Psychologia w biznesie", czy jakoś tak - nawet już nie pamiętam :oops: W reklamie z zasady nie powinno się (nie wiem czy jest to prawnie zabronione) działać na podświadomość przez stosowanie tzw. klatek w filmach.

Wklejano pojedyncze klatki do filmu wyświetlanego w kinie z reklamą popcornu. Nikt tego świadomie nie zarejestrował, ale te pojedyncze klatki wmontowane w film i wyświetlone co jakiś czas na ekranie, dawały efekt zdumiewający: spożycie popcornu w czasie seansu znacznie wzrastało.

W reklamie nie powinno także wykorzystywac nieszczęść oraz pokazywać chorych (kiedyś coś reklamowały dzieci z wodogłowiem)

Zabronione jest kłamanie oraz porównywanie swojego produktu z produktem konkurencji (stąd mamy "zwykły proszek")

Poza tym, wszelkie chwyty dozwolone.


Cz wrz 30, 2004 22:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
skutecznosc reklam zalezy od tego jak dzialaj na czlowieka. czesto wykorzystuje sie wlasnie podswiadowosc, metode klatek, o ktorej pisala Wanda. poza tym czesto wystepuje tez podawanie polprawdy, czyli nie do konca mowi sie o tym jaki jest ten produkt, mam na mysli tu nie podawanie informacji na temat szkodliwosci produktu, czy skutkow ubocznych jego stosowania.
mala wiedza na temat oddzialywania reklam i metod oddzialywania na czlowieka wykorzystanych w reklamie. gdyby sie o tym wiecej mowilo, reklamy by przestaly na nas oddzialywac, albo oddzialywalyby w mniejszym stopniu. ale chyba nie o to chodzi producentom reklam

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Cz wrz 30, 2004 23:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL