Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 23:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 psycholodzy-wrozki 
Autor Wiadomość
Post 
dla mnie rekalmy sa chore


Pt paź 01, 2004 8:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
nikt ci nie karze tego ogladac... czasem mozna sie przeciez dowiedziec, jaki nowy chłam zaleje nam rynek... i czasem mozna pomarzyc, ze po zastosowaniu kremu na zmarszczki przestana byc widoczne (ale pod warunkiem, ze nasze zmarszczki beda tak niewidoczne przed zastosowaniem tego cudu, jak u tych nastolatek, ktore go reklamuja ;) )

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


So lut 26, 2005 20:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 30, 2004 13:22
Posty: 1845
Post 
luki,po 1. reklama jest dźwignią handlu. Po 2.psycholog to zawód, jak każdy inny, kierowałam cię już na stronę autorstwa mojego bracika:
www.powiatbl.pl/ppp
Mój brat jest dysortografikiem, ale tam właśnie chodzi na terapie. Czy to jest wstydliwe? wcale nie. Osiąga sukcesy- trzeba tylko chcieć.
Stworzył logo tej strony, no i całą ją. Zajrzyj tam, luki. Bo tu czuję, że ty chodząc do psychologa wstydzisz się tego. Na prawde nie ma czego. A, jesli chodzi o wrozki. Dla mnie to strata czasu, glupie wymysly starych panien, zeby tylko wyciagnac kase, dokladnie tak.
Acha, przypominam ci, ze jestes chyba bardziej nastawiony na to, co mowisz niz na to, co czytasz. Wiecej staran w zakresie czytania postow do ciebie, nie obraz sie, ze to mowie, chce dobrze. :czytaj: :czytaj: :czytaj: :czytaj: :czytaj:

_________________
Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego, jak siebie samego daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary. Mk12,33


N mar 13, 2005 18:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
Drogi Luki!
Psychologia jest nauka o psychice czlowieka. Jak juz bylo powiedziane wczesniej jest podobna do medycyny. Niestety wielu lekarzy, bedac oszukanymi, mysli ze cos moze byc dobre dla pacjenta, tak jak aborcja czy eutanazja. Tak samo jest wielu psycholog ktorzy postrzegaja swiat bardzo jedno stronie np. po studiowaniu tylko Freuda mysla ze cale zycie opiera sie tylko na seksie. Moga wiec czesto szkodzic bardziej niz pomagac.
Problem sie powieksza gdy wezmiemy pod uwage tez ducha, czyli cos innego od duszy. Mamy mechanizmy i potrzeby duchowe, jesli taki psycholog ich nie stawia w odpowiednim miejscu moze czesto, nawet nieswiadomie zaszkodzic.

Co do wrozek to bardzo proste.
Wiekszosc ludzi nie chodzi do wrozki by sie dowiedziec co bedzie w przyszlosci, ale po by ktos im wytlumaczyl teraqzniejszosc. Zreszta wielu ludzi chodzi do psychologa w tym samym celu. Zamiast zpytac sie Pana Boga, czemu jakies wydarzenie mialo miejsce w ich zyciu.

Co do tych ktorzy chodza by sie dowiedziec o przyszlosci, jesli sie to sprawdza, jest to czesto przypadek, a w wielu sytalacjach diabel.


Pn mar 14, 2005 0:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 17:06
Posty: 96
Post 
wiking napisał(a):
Drogi Luki!
Tak samo jest wielu psycholog ktorzy postrzegaja swiat bardzo jedno stronie np. po studiowaniu tylko Freuda mysla ze cale zycie opiera sie tylko na seksie. Moga wiec czesto szkodzic bardziej niz pomagac.


Odgrzewam ten stary post, ale ta wypowiedź to ogromne uproszczenie. Psychoanaliza to jednak coś więcej niż sprowadzanie wszystkiego do seksu. I właśnie takie uproszczenie może być szkodliwe, bo psychoanaliza jest jedną z wielu metod terapii, które mogą pomóc. Wybór metody zależy od pacjenta.


N sie 02, 2009 8:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL