Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 01, 2024 15:35



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
 o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotworów 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Jednostronne spojrzenie na temat,jeśli charyzmatyk dokonuje uzdrowień w sposób naukowo niewytłumaczalny to w porządku ,a jeśli znachor to znaczy że oszust.Tak naprawdę zarówno jeden jak i drugi moga być albo mistyfikatorami albo posiadać dar boży.Święcenia nie dają monopolu na uzdrawianie.


Wt gru 02, 2008 15:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:24
Posty: 63
Post do AHAWA
do AHAWA

Jeśli to jest kłamstwem i oszustwem
zatem witam w gronie jasnowidzów

Wiem doskonale, że duża część duchownych jest wspaniałymi ludzmi


Wt gru 02, 2008 16:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 12:46
Posty: 1207
Post 
Cyryl, z tego co wiem to znachorzy uzdrawiali za pomoca ziololecznictwa a nie mocy, niewiadomego pochodzenia, oczywiscie posrod znachorow znajdowali sie rowniez okultysci ktozy wykorzystywali powiazania demoniczne do przekazywania tzw. mocy. Po drugie charyzmatyk nie dokonuje uzdrowienia, jest tylko narzedziem w reku Boga i zaden znany mi charyzmatyk nie twierdzi ze jego zaslugi maja jakis wplyw na to co sie dzieje podzczas wystawienia Najswietszego Sakramentu, Duch Swiety wtedy wszystko prowadzi tak jak Chce. Ponadto jesli by isc dalej tokiem twojego rozumowania to charyzmatyczna Odnowa w Duchu Swietym to jest oszustwo, wspolnota Mamre to jest oszustwo, Wieczory Uwielbienia to oszutstwo, ogolnie caly KK to oszustwo. EFFATHA! koles, obudz sie!

Agnieszka55

nie wiem co ma jasnowidztwo do tego co napisalem na poprzedniej stronie?



Cytuj:
Do klamstwa nikt nie ma prawa, a GW, grupa TVN, RMF i inne media tego typu to prawo lamia nagminnie i jesli chcialas wprowadzic jakis zamet odnosnie modlitw o uzdrowienie, to wiedz ze Ci sie to nie udalo bo "Słowo Pańskie trwa na wieki" (1 P 1, 25) i "łatwiej niebo i ziemia przeminą, niż żeby jedna kreska miała odpaść z Prawa" (Lk 16, 17).

ps. co do strony racjoanalista.pl - przeciez odrazu widac ze jest to srodowisko antychrzescijanskie (jesli reklamuja takie ksiazki: Friedrich Nietzsche - Antychrześcijanin, a ich glowny rysownik tworzy dla NIE) - dlatego nawet ta informacja o tych Salezjanach z 2005 moze byc oszustwem. Druga stronka fakty.interia.pl - sama za siebie mowi, cos takiego jak ten brukowiec ktorego mozna dostac w kiosku tymbardziej pod szyldem Smoka RMF FM udajacego statue wolnosci - czy to nie ironia?

_________________
.--- . --.. ..- ... // --..-. -.-- .--- . // .- -- . -. __1 Kor 13__
www.teologia.pl www.pro-life.pl
Pro dolorosa Eius passione, miserere nobis et totius mundi. Sanctus Deus,miserere nobis et totius mundi.


Wt gru 02, 2008 17:16
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:24
Posty: 63
Post 
A to dziwne tyle lat żyłam w nieświadomości, że TVN, RMF i inne media tego typu kłamią.
AHAWA masz wyjątkowy dar jasnowidzenia skoro to wszysyko wiesz.


Wt gru 02, 2008 19:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Na dyskusję o kłamstwach mediów przeznaczony jest inny dział. Stąd kolejne posty niedotyczące tematu będą usuwane.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr gru 03, 2008 7:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 12:46
Posty: 1207
Post 
Agnieszka55 przejdz sie kiedys na Wieczor Uwielbienia bo zaloze sie ze nigdy nie bylas, a moze jestes duchowa corka abp. Pylaka?

_________________
.--- . --.. ..- ... // --..-. -.-- .--- . // .- -- . -. __1 Kor 13__
www.teologia.pl www.pro-life.pl
Pro dolorosa Eius passione, miserere nobis et totius mundi. Sanctus Deus,miserere nobis et totius mundi.


Śr gru 03, 2008 12:35
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
A może ty jesteś cudownym dzieckiem Tekielego z Posackim ? Cóż to takiego Wieczór Uwielbienia? Oświeć nas.


Śr gru 03, 2008 14:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 12:46
Posty: 1207
Post 
zapoznaj sie jesli chcesz:
www.centrumduchowosci.pl

_________________
.--- . --.. ..- ... // --..-. -.-- .--- . // .- -- . -. __1 Kor 13__
www.teologia.pl www.pro-life.pl
Pro dolorosa Eius passione, miserere nobis et totius mundi. Sanctus Deus,miserere nobis et totius mundi.


Śr gru 03, 2008 17:02
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Stronę czytałem, dzięki Bogu jak na razie jestem zdrowy na ciele i umyśle, więc raczej nie skorzystam.Uwielbiać Pana mogę w najbliższym kościele,nie muszę w tym celu specjalnie jechać do Tych.


Cz gru 04, 2008 8:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 12:46
Posty: 1207
Post 
tak podczas kazdej Mszy Swietej dzieja sie cuda, chyba pierwszy raz sie z Toba zgadzam:). Nie wiem gdzie mieszkasz ale moze w Twojej okolicy tez sa takie Wieczory Uwielbienia.

_________________
.--- . --.. ..- ... // --..-. -.-- .--- . // .- -- . -. __1 Kor 13__
www.teologia.pl www.pro-life.pl
Pro dolorosa Eius passione, miserere nobis et totius mundi. Sanctus Deus,miserere nobis et totius mundi.


Cz gru 04, 2008 19:17
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So sty 20, 2007 22:46
Posty: 4
Post Tyskie Wieczoru Uwoelbienia
Cyryl, chyba niezbyt dokładnie zapoznałeś się ze stroną, którą Ci tu polecono. Tyskie Wieczory Uwielbienia to nie spędy ludzi chorych (a już ograniczenie do chorób ciała i umysłu jest zupełnym spłyceniem tematu - zobacz choćby świadectwo bodajże z VII TWU - jest na stronie www.centrumduchowosci.pl). Uwielbiać Boga może każdy! (a to, czy z czegoś Pan Cię uzdrowi lub nie, to już inna historia). Ja w każdym razie polecam Tyskie Wieczory Uwielbienia każdemu...


Wt gru 23, 2008 12:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:24
Posty: 63
Post zapytanie
Czy o.Witko skoro mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotworów dokona uzdrowienia mocą Boga i zejdą mięśniaki wielkości 5 cm na macicy mojej koleżance Kasi.


Wt gru 23, 2008 13:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Czytałem jedną książkę o. Witko. W sumie na ten temat czytałem kilka (polecam "Jezus żyje" - o. Emilien Tardif(f)). Byłem na mszach i adoracjach z modlitwą o uzdrowienie gdy był o. John Bashobora, który jest potężnie namaszczony przez Boga i aprobowany przez Kościół. Podczas mszy i adoracji prowadzonych przez niego mówił o uzdrownieniach, które sią działy, a były wśród nich i z AIDS i z nowotworów... więc zdecydowanie Bóg może uzdrowić każego i z każdej choroby.

Parę spotkań z Bashoborą opisałem w tym poście:
viewtopic.php?p=390330#390330

Oczywiście to nie jest tak, że to zależy tylko od tego czy jest odpoqwiedni kapłan - Bóg uzdrawia podczas zwykłej mszy i czyni cuda.

_________________
Piotr Milewski


Wt gru 23, 2008 14:04
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:24
Posty: 63
Post 
jumik napisał(a):
Oczywiście to nie jest tak, że to zależy tylko od tego czy jest odpowiedni kapłan - Bóg uzdrawia podczas zwykłej mszy i czyni cuda.

Dodam tylko, że Bóg czyni cuda w całym naszym życiu i nie zależy to jak słusznie zauważyłeś czy jest odpowiedni kapłan to może być prosty, skromny, zwyczajny człowiek.


Wt gru 23, 2008 14:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Oczywiście Agnieszka55!
Co rzecz jasna nie znaczy, że Bóg nie może w wyjątkowy sposób namaścić konkretnych kapłanów dając im dar uzdrawiania lub proroctwa (dotyczącego uzdrawiania), bo z tego co widać robi tak.

"I tak ustanowił Bóg w Kościele najprzód apostołów, po wtóre proroków, po trzecie nauczycieli, a następnie tych, co mają dar czynienia cudów, wspierania pomocą, rządzenia oraz przemawiania rozmaitymi językami. Czyż wszyscy są apostołami? Czy wszyscy prorokują? Czy wszyscy są nauczycielami? Czy wszyscy mają dar czynienia cudów?"
1 Kor 12,28-29

"I On ustanowił jednych apostołami, innych prorokami, innych ewangelistami, innych pasterzami i nauczycielami"
Ef 4,11

_________________
Piotr Milewski


Wt gru 23, 2008 19:07
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL