Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 17:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 MKUltra 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 20, 2008 10:47
Posty: 47
Post MKUltra
Cytuj:
CIA oficjalnie przyznała się do eksperymentów nad LSD i kontrolą umysłów. Jeden z raportów senackiej komisji oceniającej działalność CIA stwierdzał, że oprócz LSD kontrola umysłów obejmowała eksperymenty nad telepatią, fotokinezą, hipnozą, jasnowidzeniem i "zdalnym sterowaniem".

program MKUltra zlikwidowano w 1972 roku i zniszczono większość dokumentów? zaniechano tego czy może lepiej ukryto?

_________________
"Widzę i osądzam, jak Stwórcy namiestnik,
Taniec śmierci, zdrady, gwałtu i rabunku."


So paź 25, 2008 15:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Dobrze, że zadałeś to pytanie na tym forum, gdzie jak powszechnie wiadomo pisują ludzie posiadający wgląd w działalność tajnych służb amerykańskich. Zaraz się dowiem jak to było z tymi aktami tylko dryndnę do Georga, brb.


So paź 25, 2008 15:47
Zobacz profil
Post 
Zencognito może on chciał bardziej temat z tą telepatią jasnowidzeniem itd
poruszyc niż doszukiwać sie spisku, zresztą
doszukiwanie sie spisku nie ma sensu bo nie dojdziemy do niczego, ani prawdy napewno nie odkryjemy, czy badan zaprzestano czy tez nie.

co do telepatii i jasnowidzenia i to na 100% takie zjawisko istnieje, dowodem na to jest nasz polski p. K. Jackowski który znalazł setki trupów, ma potwierdzenia od Policji, niektórzy nawet tworzą strony w internecie z podziękowaniami.
w społeczenstwie jako takim Mało kto sie tym interesuje (mam na mysli zjawiska "para") bo zwyczajnego "szaraka" co jest ważniejsze i ciekawsze ?
mecz ligi mistrzów, wypad weakendowy na ryby itd.


natomiast LSD - 99% ludzi ma to za "narkotyk" - drugie natychmiastowe skojarzenie - zło, a trzecie to ćpansko, uzależnienie itd.
ok - przyznaje im rację, ale czy wiecie coś więcej ?
pewnie nie, bo narkomanami nie jestescie i pewnie nie bedziecie czego wam życzę.
nastepuje takie wyostrzenie zmysłów że można [/b]zobaczyć[b], powtarzam zobaczyć (nie poczuć) np. ćiepło z kaloryfera, albo prąd który sobie płynie w scianie za elewacją.
no prosze, takie niezwykłe rzeczy potrafi homo sapiens jak jest pod wpływem lsd :lol:
a to kusząca perspektywa, bo może potrafi coś wiecej niż tylko tak przyziemne sprawy jak prąd za elewacja czy ciepło z kaloryfera lol :lol:
a i owszem potrafi potrafi :lol:


So paź 25, 2008 16:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 20, 2008 10:47
Posty: 47
Post 
Cytuj:
Dobrze, że zadałeś to pytanie na tym forum, gdzie jak powszechnie wiadomo pisują ludzie posiadający wgląd w działalność tajnych służb amerykańskich. Zaraz się dowiem jak to było z tymi aktami tylko dryndnę do Georga, brb.

No coś ty, to trafiają się tacy ludzie na tym forum? Ja tam wolałbym zadzwonić do Baracka Husaina albo kogoś z jego sztabu, pewnie zaczną sprzątanie po wyborach jak to zwykle demokraci w Stanach robią. [mam nadzieję że wygra].
Myślałem że w dziale New Age można sobie pozwolić na nie wiążące dywagacje...
Cytuj:
no prosze, takie niezwykłe rzeczy potrafi homo sapiens jak jest pod wpływem lsd

lsd to tylko mała część eksperymentów, nie wiem o co chodzi z tą fotokinezą, może coś przekręcone. słyszeliście coś o fotokinezie?

_________________
"Widzę i osądzam, jak Stwórcy namiestnik,
Taniec śmierci, zdrady, gwałtu i rabunku."


Wt paź 28, 2008 14:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL