Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 2:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Pytanie do zwolenników New Age 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 22:33
Posty: 470
Post 
O! "Pojazdy obcych" autorstwa tego "wiarygodnego człowieka":

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Śmiech na sali! Nawet wielu zwolenników UFO nie wierzy już w opowiastki tego pana.

_________________
"I nie masz w żadnym innym zbawienia; albowiem nie masz żadnego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które byśmy mogli być zbawieni." (Dzieje Apostolskie 4, 12)

Pomóż naszej Elizce! - http://www.baptist.gniezno.pl/aktual/Elizy2


Wt maja 12, 2009 22:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 17:18
Posty: 156
Post 
Zdjęcia które przedstawiłeś się są w więszości jego autorstwa. Meier przeżył wiele zamachów (których sprawcami byli w większości fanatycy religijni, i wiele jego zdjęć było kontrolowanych. DObrym przykładem są te poniżej, oraz zdjęcie Asket i Nery (znajdziesz na google). Meier jako jedyny ma zdjęcia, próbki metali ze statków, a wsyzstkie przepowiednie plejaran się sprawdziły. Sam Meier pisał w swoich książkach o rzeczach któe zostały odkryte dopiero lata później.


Pt maja 15, 2009 17:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 12:46
Posty: 1207
Post 
chetnie bym pogadal z takim kosmita...:)

_________________
.--- . --.. ..- ... // --..-. -.-- .--- . // .- -- . -. __1 Kor 13__
www.teologia.pl www.pro-life.pl
Pro dolorosa Eius passione, miserere nobis et totius mundi. Sanctus Deus,miserere nobis et totius mundi.


So maja 16, 2009 18:18
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 08, 2009 10:35
Posty: 50
Post Re: Pytanie do zwolenników New Age
Maro15 napisał(a):
Witam

Mam takie pytanie. Wiem że na tym forum są prawdziwi 'new age'owcy' więc do nich kieruję te pytanie. Czy wierzycie w istnienie takich cywilizacji jak Plejadanie czy Kasjopeanie? Jeśli tak to czy wierzycie w ich przekazy i czy czerpiecie z nich? Czy New Age jako ideologia wspomina o tych cywilizacjach?


Jest wiele światów, ten swiat w którym zyjemy obecnie to jeden z nich. Czy Plejadianie istnieją? Wszystko zalezy od punktu widzenia, i tak i nie. Kim sa plejadianie? Jeden powie ze są cywilizacją z innej części wszechswiata, ktos powie ze to ufo, a jeszcze inni ze to aniolowie pokazujacy sie w taki czy inny sposob ludziom. Kazdy w cos wierzy! Bog kocha wszystkie swoje dzieci i te ktore wierza w niego i te ktore wierza w siebie, bezwarunkowo i do kazdego bedzie sie zwracal na swoj sposob. Tak wiec wierzacym moze sie pokazac jako Aniol, dla ateistow moze pokazac sie jako ufo... jestesmy aniolami i mamy duze rodziny anielskie ktore sa blisko nas i ktore nas wsspieraja w naszym zyciu tutaj. Ot cala prawda, proste :)

rezczy mozna komplikowac, albo je upraszczac, pamietajcie, to co widzicie na pierwszy rzut oka to tylko teatr! Rzeczy nei sa takimi na jakie wygladają, a jak sie jeszcze dopusci rozum i umysl, to ten teatr komplikuje sie jeszcze bardziej. Rada moja jest taka: upraszczac i jeszcze raz upraszczac!

_________________
(...) Bez wątpienia jesteś moim wybrańcem; i błogosławione są oczy, na które spojrzysz z radością. Lecz ciebie ja skryję pod maską smutku: ci, którzy ujrzą ciebie, lękać się będą żeś upadł: lecz ja ciebie wzniosę. [KP2,53]


N maja 17, 2009 13:26
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 20, 2007 8:57
Posty: 937
Post 
W jakieś przekazy uwierzyłbym tylko, gdyby więcej mediów miała podobne, natomiast nie jeśli pochodzi tylko od jednego medium. Channelingować każdy może (jak się nauczy), więc może samemu spróbować nawiązać taki kontakt? Dla mnie New Age to jedno, wielkie mydlenie oczu nowym, lepszym światem :shock:


N maja 17, 2009 18:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 14, 2010 13:44
Posty: 4
Post Re:
Sareneth napisał(a):
Zaraz wyskoczy jakiś kato -fanatyk (jak wcześnej) istwierdzi że to bzzdury...


Wyskoczył kto inny, ale Ci napiszę, że cały ten ruch NewAge to jedna wielka bzdura dla naiwnych i przewrażliwionych dzieci, które ledwo co opuściły zasmolone skrzydełka KK w celu łudzenia się bzdurami w stylu pobierania mądrości przez channeling od podejrzanych istot i przesyłania swej energii w równie niegodziwe cholerstwa ;*

Johnyrm napisał(a):
Dla mnie chrześcijanina - katolika Biblia to objawienie się kochającego Boga człowiekowi a nie źródło jakiejść tajemnej wiedzy, kodów, szyfrów itp.


Oczywiście jedno drugie zaprzecza. A Żydzi się mylą, jak zwykle.

Albowiem napisał(a):
Racja. Ciekawe skąd ?? Jaki jest ich macierzysty układ planetarny ?? ;)


Uciekli z Syriusza, po tym, jak opuścili w pośpiechu tonącą Atlandydę. Zaiste, powiadam wam, tak było.


Pt maja 14, 2010 15:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL