Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Podróże poza ciało 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz sty 20, 2011 10:56
Posty: 6
Post Re: Podróże poza ciało
Opieram się na doświadczeniu ludzi, którzy tego doświadczają. Powiedziała mi o tym zaprzyjaźniona czarownica, mój kolega ezoteryk i przyjaciółka, która rozwija swoje zdolności mediumistyczne. Ufam im, bo są mi bliscy i z pewnością nie chcą mojej krzywdy, nawet karty mówią, że OOBE jest bezpieczne :)


Pt sty 21, 2011 12:09
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 20, 2007 8:57
Posty: 937
Post Re: Podróże poza ciało
Powietrze93, podróże poza ciało mogą być niebezpieczne. Musisz być odowiednio do nich przygotowany. I z pewnością Twoja znajoma czarownica i twój znajomy ezoteryk o tym wiedzą.


Pt sty 21, 2011 15:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 20, 2011 10:56
Posty: 6
Post Re: Podróże poza ciało
a.R.E.k., nie ma w nich zbyt wielu niebezpieczeństw. Ponieważ nie da się unicestwić kompleksu energii którym jesteś (duszy). Jedyne niebezpieczeństwo, które łatwo zażegnać to demony, istoty demoniczne i larwy energetyczne.

A kto powiedział, że przygotowany nie jestem?


So sty 22, 2011 10:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 20, 2007 8:57
Posty: 937
Post Re: Podróże poza ciało
Nie chodzi mi o niebezpieczeństwa duchowe, ale psychologiczne, które też mogą się pojawić. Zresztą musisz umieć zapanować nad tym. Nie twierdzę, że nie jesteś przygotowany. To Twoja decyzja i zrobisz jak uważasz.


So sty 22, 2011 10:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 20, 2011 10:56
Posty: 6
Post Re: Podróże poza ciało
Takie niebezpieczeństwa pojawiają się, gdy osoba jest nieodpowiedzialna. Jednak osoba o silnej woli tego nie doświadczy.


So sty 22, 2011 12:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 03, 2011 16:33
Posty: 107
Post Re: Podróże poza ciało
Powietrze93 czyli opierasz się na osobach zajmujących się sprawami demonicznymi i oczekujesz od nich prawdziwych (nie w ich mniemaniu, ale GENERALNIE prawdziwych).
Do tego jako 17 latek uważasz się za osobę odpowiedzialną, posiadającą silną wolą? A co jeżeli jest ona za słaba nawet jeżeli uważasz inaczej?

_________________
Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was - mówi Pan - myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją. Jer 29:11


So sty 22, 2011 13:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 20, 2011 10:56
Posty: 6
Post Re: Podróże poza ciało
Mówisz, nie w ich mniemaniu. Oni wiedzę nie tylko z teorii czerpią ale i z doświadczenia. Jak wiesz.... Prawda jest widziana z różnych perspektyw. To co tobie wydaje się prawdą, tak... WYDAJE, dla innych może być fałszem i na odwrót.

Jeśli jest za słaba to znajdę rozwiązanie żeby sobie pomóc. Jeśli jednak tego rozwiązania nie będę potrafił znaleźć to zwrócę się o pomoc przyjaciół by pomogli mi przeanalizować problem i go usunąć.


So sty 22, 2011 15:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 03, 2011 16:33
Posty: 107
Post Re: Podróże poza ciało
A co jeżeli nie będą mieli sposobu albo ty nie będziesz widział w czymś problemu?
Oczywiście, że prawda to rzecz względna, dlatego powinieneś szukać słusznej a patrzenie SUBIEKTYWNE (które prezentujesz) a nie OBIEKTYWNE jest bardzo niebezpieczne.

_________________
Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was - mówi Pan - myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją. Jer 29:11


So sty 22, 2011 21:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 26, 2010 18:03
Posty: 177
Post Re: Podróże poza ciało
tuti: a więc nie da się patrzeć bezpiecznie. Bo nie da się patrzeć obiektywnie (co ostatnio dobrze na forum uzasadnił Johny99 ;) )

_________________
A rychło nastanie niepozorne wydarzenie. I jedni będą płakać, a inni się radować. Bs-c 21:39


So sty 22, 2011 21:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 03, 2011 16:33
Posty: 107
Post Re: Podróże poza ciało
Dlatego powinniśmy uciekać od wszystkiego o ma choćby pozór zła. A podróże poza ciało i inne tego typu rzeczy są wielce ryzykowne:)

_________________
Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was - mówi Pan - myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją. Jer 29:11


So sty 22, 2011 22:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 26, 2010 18:03
Posty: 177
Post Re: Podróże poza ciało
Podróże poza ciało są ryzykowne tylko w tym sensie, że ktoś w nie uwierzy i zbzikuje. Inne tego typu rzeczy to bardzo nieprecyzyjne określenie, w zasadzie bezwartościowe. A pozory mylą.

_________________
A rychło nastanie niepozorne wydarzenie. I jedni będą płakać, a inni się radować. Bs-c 21:39


So sty 22, 2011 22:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 05, 2010 19:40
Posty: 8
Post Re: Podróże poza ciało
Opiszę Wam swój przepadek podróży poza ciało co daje do myślenia w tym temacie.
Kiedyś pewnie już ze 20 lat temu użądliła mnie z tyłu w szyję osa albo pszczoła w wyniku czego spuchłem i znalazłem się na pogotowiu gdzie podczas otrzymywania zastrzyku dożylnego zemdlałem i spadłem z krzesła.
Po chwili ciemności i jakiegoś zamieszania w omdleniu, znalazłem się w jakiejś innej rzeczywistości.
Byłem jakby zawieszony w powietrzu ,przede mną płynęła rzeka 4-5 metrowej szerokości z powietrza .
Powietrze przelewało się w tej rzece jak woda przez kamienie w górskim potoku.
Za ta rzeką w jakiej odległości stali trójkami ludzie , tu trójka tam trójka dalej trójka 10-15 trójek.
Stali na płaskim terenie ale jakby w chmurach. Byli głowami zwróceni do siebie jakby się naradzali
choć nie przypominam sobie abym widział jak mówią chyba stali w ciszy i milczeniu.
Miałem normalną percepcję zmysłową ale nie poruszałem się mogłem patrzyć tylko na to co było przede mną. Było tam słonecznie ale słońca nie widziałem niebo było jasne ale zamglone, w powietrzu było coś bardzo przyjemnego nie spotykanego na ziemi ,ciężko to opisać.
Najbardziej zastanawiające jest jak ci ludzie byli ubrani, ci ludzie byli ubrani w szare jakby sutanny ale nie tak długie ani tak obcisłe.
Nie czarne ,nie fioletowe, nie białe, nie czerwone ,nie T-shirt, nie dzinsy ale długie szare z tonowane odzienie. W szary kolor pokuty lub mądrości.
Byłem tam tylko ja i Oni .Oni nie patrzyli na mnie jakby mnie nie widzieli , ja patrzyłem na nich co najmniej godzinę a może i dwie. I tak przyglądałem się Im aż w pewnym momencie zacząłem w siąkać w otaczającą mnie od tyłu lekką mgłę. Bardzo krótka chwila ciemności nie wiadomo czego otwieram oczy orientuje się w sytuacji i widzę
jak dwie pielęgniarki usiłują mnie wciągnąć na kozetkę .Podnoszę się sam pomagając im posadzić się na kozetce.
Byłem lekko odświeżony. Mówię że gdzieś byłem a One na to "aleś pan nam narobił stracha" a po chwili
"może pan byłeś w tych zaświatach".
Na tej podłodze w pogotowiu mogłem leżeć myślę że góra 30 sekund.
Pewnie po tamtej stronie są aniołowie ze skrzydłami i świetliste postacie ale na pewno są tam normalnie wyglądający ludzie i podobna do naszej rzeczywistość .
Sądzę że specjalnie dla ciekawości czy rozrywki czy innego powodu nie powinno się przekraczać granicy
miedzy tym a tamtym światem.
Każdy doczeka chwili kiedy zobaczy tamten świat, pozna go i przez to zrozumie ten świat.
Pozdrawiam.


N wrz 25, 2011 11:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 05, 2010 19:40
Posty: 8
Post Re: Podróże poza ciało
Zainteresowanym tamtym światem polecam książkę
"Sny Wizje Św. Jana Bosko Apostoła młodzieży" Wydawnictwo Salezjańskie Warszawa 1990.
Pozdrawiam !


N paź 23, 2011 15:29
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Podróże poza ciało
BEZ napisał(a):
Sądzę że specjalnie dla ciekawości czy rozrywki czy innego powodu nie powinno się przekraczać granicy
miedzy tym a tamtym światem.
Każdy doczeka chwili kiedy zobaczy tamten świat, pozna go i przez to zrozumie ten świat.
Pozdrawiam.


Kiedyś zapytałem znajomego specjalisty od OOBE, po co on i jego znajomi wychodzą z ciała.
Znamienne, że nie umiał mi odpowiedzieć.

Co innego mentalne przenoszenie się w dowolne miejsce czasu i przestrzeni, co innego przenoszenie swego ciała astralnego i duszy. To drugie, dla mnie wiąże się z ze znacznie zwiększonym ryzykiem, że dusza nie powróci już do ciała, że rozłączy się z ciałem na zawsze w tym OOBE.
Uważam, że to jest jakieś nienaturalne.

Aby zrozumieć świat, wystarczy medytować i prowadzić wędrówki mentalne, które nie powodują żadnych rozłączeń duszy od ciała. Takie medytacje bardzo wiele mi pomogły uświadomić sobie i zrozumieć.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


N paź 23, 2011 15:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Podróże poza ciało
maly_kwiatek napisał(a):
Co innego mentalne przenoszenie się w dowolne miejsce czasu i przestrzeni,
co innego przenoszenie swego ciała astralnego i duszy.
To drugie, dla mnie wiąże się z ze znacznie zwiększonym ryzykiem,
że dusza nie powróci już do ciała, że rozłączy się z ciałem na zawsze w tym OOBE.
Dusza może oddzielić się od ciała jedynie poprzez śmierć.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


N paź 23, 2011 15:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL